Mesačná dcéra zvracia aj počas dojčenia

satanovodieta
7. máj 2021

Dobrý deň, už treti deň mi dcera zvracia aj počas kojenia aj ked nekojim a len kludne leží... Niekolko krat do dňa. Ked ju kojim hned to vygrcia a tým pádom ju musim zas nakojit ale mám pocit že na druhé kojenie mám už príliš málo mlieka... Berem uz 5den Pregnafolin + DHA, nemože jej to škodit a zvraciat z toho?
Ďakujem za odpoveď 🙂
Prípadne viete niečo odporučit na tvorbu mlieka?

A ešte jedna otázka, mám ploché bradavky takže sa mi horšie koji. Viete mi poradit? Či je lepši klobúčik alebo nejaka ina možnosť? Ďakujem

pribinak
7. máj 2021

@satanovodieta to myslíš akože reflux? Tak keď ju nadojcis, daj ju do vyvýšenej polohy, poloz ju do kresielka, alebo ju nos na rukách

Lieky nemôžeš aspoň na čas vysadiť?

lussinka2019
7. máj 2021

@satanovodieta už si mala byť s takou maličkou u Dr keď ti tak zvracia

satanovodieta
autor
7. máj 2021

@pribinak praveže neviem či je to reflux alebo čo... Ono este ani nakojena nieje a uz to vsetko vyzvracia... Nie take klasicke grckanie ale riadna naloz... Trosku sa pohne a uz je to z nej von a takto aj 2x za sebou

pribinak
7. máj 2021

@satanovodieta smer pediatrička a pýtaj sa na sono bruska a gastro. Pozri čo tu baby píšu o refluxe, či to nebude to iste

lussinka2019
7. máj 2021

@satanovodieta nechcem ta strašiť ale moja tak vracala keď mala dva a pol mesiaca a mala zápal pľúc

satanovodieta
autor
7. máj 2021

@lussinka2019 lekarka vravela ze kym pribera na vahe je to normalne 😕

lussinka2019
7. máj 2021

@satanovodieta no podľa mňa není keď aj počas kojenia zvracia

paciko9
7. máj 2021

@satanovodieta naša tak zvracala ako 3tyždnové babätko, asi po dvoch dňoch sme isli ku doktorke. Bola dehydrovana a 2 dni na infuzkach

hsara99
7. máj 2021

@satanovodieta zmeň lekárku

satanovodieta
autor
14. máj 2021

Baby dakujem za reakcie... Bola som s dcerou znova u lekarky (Kedze ona to pochopila tak ze mala len pogrckava ako vacsina babatiek tak preto povedala ze je to ok ak pribera) a poslala nas na detsku chirurgiu, odtial nas poslali na sono bruska a zistili ze ma reflux...

mareri
22. máj 2021

nemá reflux? Ked ano, tak by asi mala mat špecialne mliečko, ktore je určene na reflux