Moje 4-mesačné bábätko odmieta mlieko

14. apr 2023

Ahojte mame taky problem ze moj 4 mesacny syncek odmieta mlieko !kojim ale davam aj UM lebo mam malo mlieka a to mu nestaci!uz 2 den mu dam flasku a odmieta to !davam mu ryzovu kasu to mu chuti aj ho nakojim s tym neni problem ale nechce mi vobec pit UM!mali ste taky problem?dakujem

cookie29
14. apr 2023

preco mu chces nasilu davat UM? a kto povedal, ze nemas dost mlieka? Ja neviem, ja by som bola rada keby sa dieta dojcilo a cim viac bude stimulovat, tym viac budes mat mlieka.

athena27
14. apr 2023

nie každé UM je aj chutné. Naša nechcela Nutrilon a Kendamil zbožňuje.

autor
14. apr 2023

@cookie29 bohuzial mu to nestaci 😭stale bol uplakany ale doteraz s tym nebol problem pred 2 dnami sa to zacalo

autor
14. apr 2023

@athena27 ale doteraz mal nutrilon a chutilo mu to

maryetta
14. apr 2023

Tak ak nechce tak nedavaj. Ak by bol hladny tak to vypije kedze do teraz s tym problem nebol. Ono v tom 3.mesiaci je rastovy spurt. Aj moze mat strajk v dojceni. Ono ked sa toto ustali tak… mozno tym ze si mu dala tu ryzovu kasu tak mu to zachutilo resp zasytilo ze ine nechce.
S tym ale opatrne. “Jedno cez druhe” lebo aj z toho h moze boliet brusko. Este je na taketo maly. Ci to si uz zacala ako s prikrmami?

cookie29
14. apr 2023

preco si myslis, ze mu nestaci? Ak pribera a ma dost mokrych plienok, nie je dovod. A babatka placu a mrncia aj z inych dovodov ako hlad. Podobne sa budia. A ryzovu kasu v 4m neviem, ja by som sa bala ze zapecie. Suhlasim s nazorom vyssie, ze na prikrmy je este zavcasu.

simona92101
14. apr 2023

Myslim ze na ryzovu kasu ma este cas...

anjelicek26
14. apr 2023

Ved mu daj normalne prikrmy... zeleninou mozete zacat kedykolvek, aj bezmliecnou kasou. Na UM by som sa vykaslala, ked ti to ani nechce... das prikrm a dokojis a bude spokojny...

zorkahorka
14. apr 2023

Velmi vela mamiciek medzi 3.-4. Mesiacom prestane kojit, lebo ma pocit,ze nema mlieko. Ale niekto mudry to konecme pomenoval a urcil toto obdobie za rastovy spurt alebo prvy strajk. Aj my sme to mali- asi mesiac strajkoval. Treba vydrzat, kojit v polospanku

maryetta
14. apr 2023

Nooo to je inač tiez dobra pod-otazka. Prikrmovala si umelym od narodenia? Alebo teraz posledne obdobie? Mozno mu staci to co mu ponukas.
Tvorba sa ustalila. Dieta mrnci lebo chce teba. Lebo mu treba prdnut. Lebo chce grgnut. Lebo nieco zapoculo a vystrasilo. Lebo je teplo. Lebo je unavene…..

andreatytler
14. apr 2023

Moze byt ze mu zacali rast zuby. Vtedy deti strajkuju v jedle. Skus dat to umele izbovej inej teploty. Ak si doteraz ohrievala, ponukni izbovej teploty.