Môžem 3 mesačnej dcérke dávať prevarené mlieko?

lady511
3. feb 2012

Ahojte maminy chcela by som vediet či nemožem mojej malej davat prevarene mliečko z obchodu? ma 3 mesiace alebo od kolkych mesiacov sa može toto mliečko davat?ja som vyrastala na tomto mlieku aj ked vtedy to mlieko bolo as o niečom inom...už prestavam kojit čo ma dost trapi a dávame BEBU..dakujem za vaše tipi 😉

janulabj
3. feb 2012

@lady511 ....moj má o 2 roky viac ako tvoje mimino, a stále pije umelé, takže ja hovorím :NIE, NEDÁVAJ JEJ .

jasminet
3. feb 2012

@lady511 tvoja mala nema este ani tie 3 mesiace ked uz sme pri tom... kvoli comu jej chces davat kravske krabicove mlieko? ak su to peniaze, tak to nie je ten najlepsi dovod. iny dovod na davanie kravskeho mlieka 2,5mesacnemu dietatu naozaj nevidim a aj ten je teda zly. mna by zaujimalo ci si sa s touto myslienkou zdoverila vasej pediatricke na poradni a co ti na to povedala 😅

lady511
autor
3. feb 2012

@jasminet ja neplánujem davat kravske mlieko len som chcela vediet a poznat mamičky ktore detičkam davaju a od kolkych mesiacov..ked sme pri tom a nemam potrebu to vraviet pediatrovi pretože to nehodla ešte spravit...chcela soms a len informovat

estterka
3. feb 2012

@lady511 a stretla si sa s laktacnou poradkynou? jogurtov mozes jest aj 10 denne,to vobec,ale vobec nema vplyv na tvorbu mlieka 😉 da sa pomoct inak a nemusis prestat dojcit,len si najdi poradkynu 😉

ivv
3. feb 2012

@lady511 co tak kontaktovat laktacnu poradkynu, alebo baby tu na fore kde si radia ohladom dojcenia ? 😉
davat tak malickemu babu kravske mlieko je hazard s jeho zdravim 😠
inak sa naozaj cudujem podobnym otazkam 🙄 😠

zuzkatko
3. feb 2012

ja sa zase čudujem tým cktoré ju hned chcete zosmiešniť len sa pýtala od kedy sa môže KM dávať

lady511
autor
3. feb 2012

@ivv ja som nepovedala že mu ho idem dat

jasminet
3. feb 2012

@lady511 pytala si sa, ci ho nemozes malej davat, tak potom uz naozaj asi nerozumiem vyznamu pisaneho slova 😕 😕 😕

vejula
3. feb 2012

@lady511 nevzdavaj, to. aj ked sa zda že dojčenie už nepojde. Mam kamaratku ktora mala 2 velke laktačne krizy ked uplne stratila mlieko na niekolko dni. Neustalim prikladanim a odsavanim krizu vždy prekonala a jej maly bude mať teraz 22 mesiacov a ešte stale dojči 😵

kralicica
3. feb 2012

ak naozaj nie si pohodlna a nevzdas sa po par dnoch prazdnych prsnikov, skus este dojcit, stoji to za to. takuto krizu som mala X krat aj ja pri synovi aj teraz mam len 2 tyzždnovu dcerku ale zas mam to iste. ja pijem denne vineu caro, polievky a kade co ale nepomaha. strava ma naozaj len maly dopad na tvorbu mlieka. a po dvoch mesiacoch uz celkom. zaklad je v technike dojcenia a ak urobis zmeny tam, tak sa ti urcite podari naplno dojcit. navyse, mala ti moze plakat aj od niecoho ineho ako od hladu. to ze mas pocit prazdnych prs este neznamena ze tam nemas mlieko. moze byt len pocit. lebo mliecko sa tvori aj pocas dojcenia takze ani nevies kolko mala zje. uz to, ze si zacala davat BEBu nie je moc dobre, lebo si si tym dobrovolne znizila tvorbu mlieka.