Odmietanie pŕs

eliskada
10. okt 2022

Od včera mi malý odmieta prsia nechce sa vôbec pridať strasne plače a ani bradavku nevezme do úst proste vôbec nič od narodenia bol kojeny len málo priberal tak musím dokrmovat vždy mal fľašu až po nakojeni nechápem čo sa stalo ze nechce vôbec prso nerada by som prišla o mlieko

andrea_82
10. okt 2022

stalo sa to, že dieťa pochopilo, že z fľašky to ide ľahšie a preto odmieta sať. Spôsob sania z prsníka je iný, namáhavejší ako z fľaše. Často sa to stáva, keď sa kombinuje fľaša a dojčenie.

eliskada
autor
10. okt 2022

@andrea_82 iná možnosť nebola keďže malý nepribral vobec

andrea_82
10. okt 2022

@eliskada ja ti rozumiem, neodsudzujem. Môj syn je tiež vychovaný na umelom mlieku.

eliskada
autor
10. okt 2022

@andrea_82 ved v pohode ja len píšem ako je 🙂

svetlonos
10. okt 2022

@eliskada
ahoj, ak by to pokracovalo tak mozes odstrekovat a neprides o mlieko tak rychlo

tosomja
10. okt 2022

@eliskada neviem koľko má synček, koľko píl z pŕs, koľko si mu zarobila mlieko do fľaše. Ak nepriberala a je spokojný s fľašou, nerobila by som z toho tragédiu. Ja som pri každom mojom dieťati snívala že budem kojiť a nakoniec všetky odchované na um a zdravé, nič im nechýba aj kontakt so mnou majú až až. 🤗

kukulienka999
10. okt 2022

@eliskada neviem koľko má maly mesiacov, ale môj mal V 3 mesiacoch akokeby nejakú krízu, proste štrajkoval nejak sme to stále ustáli, lebo u neho bol zas problém že nevedel piť z fľaše ani cumlík nechcel, tak pár dni bol plač. Ale ak ti chce piť z fľaše skús si odstiekavat a kombinovať a skúšať

eliskada
autor
10. okt 2022

@kukulienka999 @tosomja malý ma 3mesiace tak dúfam ze to bude len dočasne mlieko si aj odsavam a dávam aj to a umelé som len 60ml dávala po kojeni prvú som 2roky skoro kojila a teraz nejako to nejde ale uvidím čo nakoniec ci sa ešte pricucne

eliskada
autor
10. okt 2022

@svetlonos ano odsavam keď odmieta prso

majlo1234
10. okt 2022

Pozri, mne sa v tom veku stalo to iste, a nikdy flasu nemal, takze moze byt obycajny neprijemny strajk, ktory je docasny, ak to vydrzis. Kojit v polospanku/v inej polohe, a nenahradzovat davku umelym mliekom, pokial nemusis

tosomja
10. okt 2022

@majlo1234 píše, že nepriberá tak asi musí dokrmovat

tosomja
10. okt 2022

@eliskada a odsajes veľa? Doktorka nepozerala uzdicku?

eliskada
autor
10. okt 2022

@majlo1234 nepriberal tak musím dokrmovat inak by sme skončili v nemocnici za 3tyzdne nič nepribral pri čisto kojeni len

0ria0
10. okt 2022

no tak bude piť z fľaše, ja v tom tragédiu veru nevidím, veď dôležité predsa je, aby sa napapal, no nie? to je hlavné a ostatné by som neriešila.

eliskada
autor
10. okt 2022

@tosomja cca 120ml odsajem a keď normálne jedol dostal prsia a to odsate mlieko umelé som mu už potom nedávala

eliskada
autor
10. okt 2022

Baby skusila som dat klobúčik na prso a malý sa pricucol síce najskôr protestoval ale nakoniec sa napapal🙂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz