Odsávanie mliečka

marry184
3. júl 2022

Dobrý deň, potrebujem poradiť ohľadom odsávania mliečka. Som týždeň po pôrode, mliečka mam myslím veľa. Bohužiaľ bábätko je v nemocnici a ja ešte niesom pri nom. Doteraz sme mliečko mrazili a nosili dcérke, no teraz beriem ATB a vraj jej radšej také nedávať nakoľko ma sama dosť liekov. Vedeli by ste mi poradiť ako najlepšie skorigovať odsávanie? Treba každé tri hodiny a na striedačku prsníky ci ako si sama upraviť. Pri predchádzajúcich deťoch som odsavala iba prvé dva týždne a bábätko si to upravilo samé. Teraz mam stále do troch hodín plne obidva prsníky a neviem si s tým rady. Ďakujem pekne za skúsenosti..

karhu
3. júl 2022

kazde 3h z oboch

riskoh
3. júl 2022

Tiež som pravidelne každé 3h.z oboch odsavala

pinkgirl
3. júl 2022

Pravidelne z oboch naraz odsať, rozhranie hodín si stanov sama kľudne na 4h.

anavixy
3. júl 2022

Cim castejsie budes odsavat, tym viac mlieka budes mat. Ak chces poriadne rozbehnut dojcenie, odsavaj castejsie. A pozri si ucinnu latku antibiotik na tejto stranke https://www.e-lactancia.org/ (hore vies prepnut do anglictiny), stranka je 100% odborna a spolahliva, aj z atb vscsinou prechadza uplne minimum, tu ti radsej povedia nech nekojis, no je to skoda, odsavaj a das jej ked bude doma 🍀