Odstavenie 10 mesačného bábätka

4. júl 2021

Zdravim, mala by som odstavit dcerku kvoli zdrav.problemom.
No neviem ako…
U.mlieka odmieta, dokonca skusili sme kravske na zaklade odporucania od pediatricky, ani to nechce vypit.
Furt by bola na prsiach, dokonca mesiac uprednostnuje cicik pred jedlom.
Privitim kazde rady a skusenosti.

lorin29
4. júl 2021

Aké UM ste skúšali? 🙂
Známej malý tiež nechcel UM až natrafila na Hipp a vymenila aj fľašku a už jej pekne papá

lorin29
4. júl 2021

A kravské do 1 roka by som teda ja osobne nedávala 🙂

autor
4. júl 2021

@lorin29 nutrilon,beba,sunar,hipp. Pedtricka tak povedala, ze nevie vziknut na chut u.mlieka, skor riadne vypije a ani to nechce

s_a
4. júl 2021

Nemôže byť že skôr odmieta piť z fľašky?

pininka1
4. júl 2021

Aj ja som takto musela odstavit, podstata je nestriedat mlieka, u nas bol skor problem ze nechcela ziadnu flasu zobrat do ust, ja mam celkom male bradavky, tak som nakoniec nasla flasu s uplne malickym cumlikom a toto nakoniec zobrala, ale trvalo to dost dlho.

lelinka611
4. júl 2021

https://www.pilulka.sk/suavinex-zero-zero-anti-...
Pozri si tuto fľašu. Kúpila som ich 10, až táto bola vyhovujúca a z nej chcel piť aj UM.

kataka10
4. júl 2021

Ja mam skusenost tu, ze to nie je chutou mlieka, ale o potrebe sa kojit. Ja som malemu musela podsuvat flasku s UM pri kojeni. Ked bol trochu prispaty z prveho prsa, dala som namiesto druheho flasku a vypil. Potom som skusila jemne nanutit rano namiesto kojenia a po par takychto pokusoch prijal pitie UM a uz nebol problem za par dni postupne nahradit kojenie.

jancejance
4. júl 2021

A keby si jej zo začiatku miešala to mliečko? Že by si si odsala svoje a dala jej to napriklad pol na pol, a postupne menej a menej riedila?

autor
4. júl 2021

@s_a ani z hrnceka nevypila

autor
4. júl 2021

@kataka10 urcute aj flaska jej vadi lebo ani moje mlieko nevypila od malicka z flasky, ked som musela odist k lekarovi aj na viac hodin tal radsej bola bez mlieka ako vypit z flasky moje.

ivangeline
4. júl 2021

Vysvetluj. Daj troska flasu a potom prso? Hovor mozno aua prso alebo take cosi... Zvykne si? A davaj len pred spanim?

mabenn
4. júl 2021

Ja si myslím, že dobrovoľne a s radosťou to nebude, to ti je asi jasné. Ani nejaké extra vysvetľovanie v 10m asi nezaberie. Zaberie zrejme jedine hlad a pud ho uhasiť, bohužiaľ.

wawna
24. júl 2021

skus jej dat mliečko sunar. Zasyti to a nebude chciet byt stále na prsniku