Plač u 3,5 mesačného dieťatka počas kojenia

zuzulik14
9. júl 2018

Ahojte zienky, viete mi poradiť, ak môj 3,5 mesačný synček počas dojcenia po asi 5 minutach začne plakať z nicoho nič /place niekedy aj 10 minut v kuse/, potom sa ukludni, chvíľu zase papa a znova place. Musim sa niekedy prechadzat s ním, aby sa dokazal prisat a ked uz prestane plakat, tak uz papa v klude taku pol az tristvrte hodinku. Robi to pri kazdom jedeni od rana do vecera okrem nocneho dojcenia /vtedy je kľudný/. Takto uz to robi 2. týždeň. Synček je plne dojceny. Kolikami sme si uz presli tak nerozumiem kvoli comu to je. Ďakujem za rady.

luba41
10. júl 2018

@momoika z čoho može mať dieťa dojčené zastavené vetry?😀 z matkinej stravy?😀 atd . a vy kde ste to čítala? či doktorka povedala, či od maminy alebo babky?

zuzulik14
autor
10. júl 2018

@l1991 Kojim ho po spanku práveže a zase, keď večer ide spať, napapa sa v klude a zaspí.
@nadazdi Ja ho nasilu nikdy nezobudzam, on sa zobudi sám a dám mu papať /a potom zacne ten plač/.
@momika Afty ani zabu v ustach praveze nema.
@maela1985 Mliecka mam dost az tak ze mi dakedy zvykne aj vytekat. Na nosič ho zvykáme, ale vôbec tam nechce v ňom byť.

zuzulik14
autor
10. júl 2018

@nadazdi Dakujeme velmi pekne 🙂 Keby nepriberal, uz by aj pediatricka povedala, ze nieco nie je v poriadku. Jeej gratulujem teda 🙂 Tak ako píšeš, nič by som nespravila doma, ak by som ho mala stále pri sebe.

janamexico
10. júl 2018
janamexico
10. júl 2018

@janamexico prepac preklep nam to pomaha skus

momoika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luba41
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salvia247
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nadazdi
10. júl 2018

@momoika ale no prestaň 😂😂😂 treba sa v prvom rade povyzliekať, nevariť, neupratovať, nevšímať si muža, iba chodiť hola s dieťaťom na hrudníku, šatkovať stoj čo stoj aj cez plač, kojiť aj psa len aby sa neznížila tvorba mlieka, zahodiť cumliky a v obchodoch ich nenapadne páliť.. osočovať matku čo kŕmi umelou výživou a nezabúdajme že so všetkým sa zverovať na koňovi 😂 iba tak sa dá vychovať dieťa

salvia247
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nadazdi
10. júl 2018

@salvia247 ja si nerobil z toho srandu, moja mala je už na umelom mlieku a kŕmila som ju pipetou.. žijem ja, zije aj ona a neprezivam

mala_katie
10. júl 2018

Baby, ktoré nekojite, prečo sa do toho vôbec obuvate? Babo je kojene a pekne priberá.. Utocite tu na mamilacku sektu a vy robíte co? V každom smere sa nájdu extrémisti! Hlavne nech maminka počúva bábätko a je spokojná.. Treba poradiť, čo skúšať, aby dobre bolo, nie sa tu navzájom ososcovat 🙈🙈🙈

mala_katie
10. júl 2018

@zuzulik14 môžu byť zúbky, môže byt pokles mlieka, alebo naopak, aj priveľa mlieka.. Musís sama poskusat.. K noseniu- môžeš mať zle nastaveny nosič, pripadne mu nevyhovuje.. Je maličký, pre takéto malé babo je ešte najlepšia šatka.. Ale môže byť kľudne, že sa nosiť nechce.. Taktiež ak máš veľa mlieka môže byť, že ešte nie je hladný, skús mu dat prevarenu vodičku, nech ma tekutiny.. K cumlíku, je na tebe ci mu ho budeš dávať, alebo nie.. Môže ovplyvniť kojenie, ale tiež to nie je zaručené.. Poznám veľa dojcwnych deti s cumlikom a sú v pohode

momoika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luba41
10. júl 2018

@momoika pozri moja.. až budeš mať tolko rokov čo ja, tak si spomen čo si tu napísala .. ako keby si ty pojedla všetku mudrost sveta..ako Ty vieš čo ja jedávam a moja rodina? bývaš u nás?🙂a už splietaš všetko dohromady🙂

gurags
10. júl 2018

@zuzulik14 ahoj, my sme mali niečo podobné, už som revala kvôli kojeniu, tak isto najskôr pekne pila a po chvíli rev a nie a nie sa prisat, mlieko mi však striekalo. Volala som laktacnej a povedala mi, že problém môže byť aj v tom že mám silný prúd mlieka a malej to veľmi strieka do pusinky a vadí jej to. V noci keď bola rozospata sme problém nemali. Vyriešili sme to kojenim po leziacky, kedy to tak netečie. Dovtedy som kojila vždy v sede. Nám to pomohlo.

gurags
10. júl 2018

@zuzulik14 cumlík máme na spinkanie a ukludnenie. Malá je spokojná a ja tiež 😉

katrin69
30. júl 2018

@zuzulik14 Môže to byť tým, že ho ďasienka svrbia, pobolievajú...

elizita
30. júl 2018

@zuzulik14 neviem ci to tu uz bolo... kamaratka mala toto iste... a az takmer po pol roku zistili malej, ze ma kratsiu uzdicku pod jazykom ... pekne priberala, hoci sa pri krmeni jedovala, nikoho to nenapadlo

calimero3w
5. aug 2018

@zuzulik14 ja mam o chvíľu doma 4. Mesačného synčeka a robí skoro to iste.. Treba ho dať odgrgnut, niekedy na to môžete čakať aj 10 minut 😀