Pohár vína a dojčenie

28. jan 2023

Ahojte , stalo sa vám, že ste si počas obdobia kojenia dali večer 2 deci vínka? Aj keď kojite? Koľko toho reálne prejde do mlieka? nemyslím teraz, že budem piť každý večer , ale po toľkých mesiacoch by som zašla s kamarátkou na pohár vína.

lamonita
28. jan 2023

Áno, ja aj 4🤭🤭🤭🥂

kacernakokse
28. jan 2023

Že vraj toľko koľko máš v krvi máš aj v mlieku. Takže po dvoch pohároch vína skoro nic. A určite nebudeš kojit bezprostredne po tom ako ťa chytí, takže úplne v kľude si daj. Bábätko ani nebude vedieť.

pribinak
28. jan 2023

Nie, alkohol prejde do mlieka

guiseppinka
28. jan 2023

Este mozno v zaciatkoch, ak je babo malicke, tak by som si nedala alebo len malo, ale tak od pol roka a viac (ak uz ma aj prikrmy), tak v pohode...

martinka13
28. jan 2023

Pohár šampusu som si dala.

dankabetka
28. jan 2023

Ahoj, ja ked som prisla z porodnice domov, prve co som si dala bol pohar bieleho vina...za vykon a ako odmenu😅, nepijem kazdy den, ale pohar vina sem tam som si dala uplne bez vycitky aj pocas kojenia. Synovia su tip top 🙂

leniel
28. jan 2023

v mlieku sú len stopové množstvá, skôr sa neodporúča piť aby bola matka schopná sa o dieťa postarať... vyraziť s kamoškou na pohár - 2 - 3 je priam must have pre psychickú pohodu, uzi si to! ja v rámci psychohygieny bezne večer po uspatí detí pohár vínka zdrundžím 😉