Prsia po dojčení

16. mar 2022

Prosím... viete si prestaviť isto prsia po dojčení keď vam bábätko alebo odsávačka vyprázdnia prsia..keď odstavím bábätko od dojčenia úplne ostanú mi presne take placky prázdne ako mám po dojčení? Alebo sa to nejako upraví? Pripadne, pred dieťaťom som mávala vždy pred menštruáciou 2-3 dni krásne plne prsia, takáto situácia ešte nastane alebo nie? Vďaka za info ☹

maminkadeticiek
16. mar 2022

Pozri sa na prsia svojej mamy a mas odpoved.Ale zrejme ak mas uz teraz z prazdnych prs placky,tak to bude uz iba horsie.

malinoismum
16. mar 2022

Ja ta poteším ja som mala prsia úplne rovnaké🙂
(až na 3 strie, ktoré už ani nevidno)
Takze No Stress 🤍😊

autor
16. mar 2022

@maminkadeticiek no keď sa vytvorí mlieko, po tých 4-5 hodinách ich mám krásne pevne a veľké ale po vyprázdneni sú ovisnute ...
@malinoismum och to máš ale šťastie, a ako dlho si dojčila ?

baboobchod
16. mar 2022

Aj mne sa chvalabohu vrátili do pôvodného stavu (kojenie 17 mesiacov). Len to som mala 26 rokov, ktovie, ako by to bolo teraz v 40-tke 😂

amelie2017
16. mar 2022

Mne ostali presne take placky 😂😂😭😭😭

malinoismum
16. mar 2022

Nepamätám si, sle ja som používala len odsávačku - aj teraz aktuálne len odsavam- som divná viem, ale mna kojenie proste boli.

autor
16. mar 2022

@baboobchod ja mám 25 😱Tak dúfam že sa mi vrátia späť, ono ako ja už ani neviem čo s podprsenkami, keď mám plne prsia tak potrebujem velku podprsenku a keď nakrmim malú tak podprsenka mi je nanič lebo ju mám prázdnu a odstáva mi ...

maminkadeticiek
16. mar 2022

No ved tak vsak si sama odpovedas nie?Ked su prazdne tak su splasnute.Takze ked dokojis budu prazdne a splasnute.

mamkalentedkova
16. mar 2022

Osobne sa.lakomim.na plastiku ...prsia sú úplný des 😔 som z toho dosť nešťastná,ale čo s tým narobím ? Žiaden zázrak na to ešte asi nevymysleli