Väčší prsník a boľavá bradavka

zabka185
4. jan 2020

Ahojte 😊
Potrebovala by som sa poradiť. Lavy prsnik mam viac naliaty ako pravy a strasne ma boli bradavka ked sa malinka prisaje. Malinka ma 3 tyzdne, kojime od zaciatku. Prvy tyzden som mala velmi bolave obe bradavky, potom to ako tak preslo... a teraz zhruba tyzden mam ten pravy zas tak velmi bolavy a teda stale viac naliaty. Na pravom mam tu bradavku pekne taku ruzovu a na tomto bolavom taku az do fialova. Pouzivam krem od avent. Neviem ci ju mam na ten bolavy prikladat viac ci menej... doteraz som stale prikladala striedavo, tak neviem kde sa stala chyba🤷‍♀️🤷‍♀️🤔 dalujem za kazdu radu 😊

smejko25
4. jan 2020

Aj mne sa pravy nalieva viac ako lavy 🙂🙂 ale boli ta viac prsnik či bradavka ? Ak prsnik skus ho premasirovať a keď by si si niekde nahmatala hrčku skus malu priložiť tak aby jej bradička smerovala k hrčke 🙂
Mne na bradavky velmi velmi pomohla mastička (viď foto) je síce drahšia ale velmi učinna 🙂

smejko25
4. jan 2020

Aj popozeraj na nete spravne prisatie babätka 🙂 Lebo aj zlým prisatím ti poškodzuje bradavku a teda potom boli 🙂

zabka185
autor
4. jan 2020

@smejko25 no skor ma boli bradavka ako prsnik, ale tiež ked dlhšie nekojim ze mala spinka a naleje sa mi, tak uplne ostane ako kamen. Natieram tou mastickou avent, tiez neni najlacnejšia, ale ak bude treba skusim aj tuto co si poslala. Uz som sa dohodla s laktacnou, tak uvidime kde je chyba. Mozno ozaj zle prikladam na ten jeden, neviem fakt 😯🤷‍♀️ dakujem za radu 😊👍🏼

smejko25
4. jan 2020

@zabka185 aj mne tak ostane takže to je asi normalne lebo sa proste nahromadi mlieko 🙂
No tak laktačna určite pomôže 🙂 ja som si ju si nevolala ale zato som sa na nete dopátrala ako som pisala ked sa zle priklada babätko, zle saje a vtedy sa bradavka poškodi 🙂
Veľa šťastia a zamálo :€

amelkaalenka
20. júl 2023

Zdravím chcela by som sa opýtať ešte nie som mamička ale začala ma bolieť bradavka a väčší prsník ako keby naliaty alebo neviem no viete poradiť niečo ďakujem.