Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosti s MUDr. Neubauerom - Levice

8. jún 2021

Ahojte žienky,

chcem sa spýtať, aké máte skúsenosti s MUDr. Neubauerom gynekológom v Leviciach? Nedávno som k nemu prešla, no moje dojmy sú - proste otras. Pán doktor mi na prvej preventívnej prehliadke prišiel milý, to ovšem ešte nebol žiadny problém. Akonáhle vznikol ,,problém”, absolútne ma nepočúval, bol sarkastický, mala som doslova pocit, že ma vysmieva, cítila som sa pri odchode ako posledná hlupaňa a vlastne som sa v konečnom dôsledku ani nedozvedela čo mi je. Toto sa mi stalo už dvakrát, druhýkrát som mala aj stres objednať sa. Máte niektorá podobnú skúsenosť, či som jediná?

bebotka
8. jún 2021

Ahoj, aj ja som k nemu chodila ako odborník je fajn, stanovil mi diagnozu, riešil to, ale ľudsky nula bodov. ja viem, že dôležitá je tá odbornosť, ale keď som od neho odchádzala pripadala som si ako nejaká školáčka, proste to správanie povýšenecké, nepríjemné, keď som dlhšie nebola na prehliadke už samé prednášky, až sa mi tam nechcelo ísť a radšej som to riešila v lekárni, odišla som a neľutujem.

autor
8. jún 2021

@bebotka presne toto, je arogantný, povýšenecký, vôbec nepočúval čo mu hovorím, mala som skutočne pocit, že sa mi vysmieva, hocičo som povedala, mávol nad tým rukou. Chcem totiž tiež prejsť k inému, ale známe ma odhovárajú, že je predsa odborník atď. a že ony s ním takúto skúsenosť nemajú. Tak som sa chcela spýtať či má niekto rovnakú skúsenosť ako ja.

floren
9. jún 2021

ja som ho zazila pri čistení a nikdy viac, moja sestra k nemu chodí ako na klavír a stále jej nepomoholl, kamoške povedal, že nikdy nebude mať deti a čaká druhé. Odporúčam MUDr. Braun

extra
9. jún 2021

Ahoj, ja tiež od neho odchádzam, v skratke, je to chuj, bola som tehotná a nevidel veľkú srdcovú vadu u malej, zachránili ju v BA len tak tak a nie aby bol ticho, ešte všade rozhlásil, že som nezodpovedá mater, ktorá nebola na kontrolných testoch u Grochala, malá ma už 17 mesiacov a ja som ešte nebola ani na kontrole po pôrode, lebo by som mu naplula do ksichtu 😠 a nespokojných žien je kopec, mal by sa zamyslieť nad sebou, nie sú vždy len krásne veci okolo tehotenstva, ale nastanú niekedy aj problémy....nemám slov 😖

autor
9. jún 2021

@extra úprimne, po tejto správe som viac ako rada, že som s ním nemusela riešiť nič vážne a že som včas prišla na to, aký je. Po posledných dvoch návštevách, kedy sa môj zdravotný stav zhoršil a vôbec nie zlepšil, ešte stále neviem čo mi vlastne je, okrem toho mám cysty, ktoré údajne nemôžu bolieť, aj keď ma bolia a cítim sa ako posledná hlupaňa, že si dovoľujem vôbec mať vlastný názor a oponovať, keďže sama najlepšie poznám svoje telo a viem, kedy niečo nie je tak, ako má byť.

extra
9. jún 2021

...mna najviac hnevá a mrzí, že ma postavil do pozície ako keby som bola nejaká z Majera, ktorá má doma ďalších 12 detí a jedno dieťa hore, dole...on sa len chváli s 3D/4D a neviem akým D, krásne fotky za 60€ vie urobiť, ale akonáhle je problém, tak nič...môže za to žena, nie on...on tu vadu mal vidieť a boli by sme sa psychicky pripravili, rodila by som na Kramároch atď..tiež som volala tento týždeň Braunovi 🌹

anetkas17
10. jún 2021

Ja som uňho bola len na 4D ale tiež som sa cítila nepríjemné.."zdrbkal" ma, že mám málo plodovej vody, že málo pijem 😀 no proste, už som si hovorila, že rýchlo mi povedz pohlavie a utekám odtiaľto..
Môj doktor je Kopka a je úžasný.. Na poradne som sa nevedela dočkať, veľmi milý človek... Nikdy ma za nič nevysmial, vedeli sme sa porozprávať..

floren
10. jún 2021

@anetkas17 ten je tiež veľmi dobrý, jediný mi v nemocnici všetko podrobne vysvetlil

ingrid005
18. jún 2021

@floren žial ja mam s Braunom veľmi zlú skúsenosť.

extra
18. jún 2021

@ingrid005 ahoj, môžem vedieť akú? akurát dnes som k nemu prešla 🙄😏

ingrid005
19. jún 2021

@extra píšem súkromnú správu

floren
19. jún 2021

@ingrid005 môžem aj ja poprosiť

ingrid005
20. jún 2021

@floren píšem.

noeminka
23. jún 2021

Ahojte. tiež mám veľmi zlú skúsenosť. bola som vo vysokom štádiu tehotenstva a poslal by ma rodiť bez problémov s mykozou. zastupoval moju doktorku. ešteže človek má známosti a poradili mi s liečenim. nakoniec som šla rodiť už zdravucka. arogantný, drzý, povysenecky.

autor
8. júl 2021

@extra @bebotka prosím vás baby, podarilo sa vám od neho odísť úplne jednoducho? Nerobil vám obštrukcie? Lebo ja už som na nervy.

extra
8. júl 2021

Ahoj, áno normálne som osobne odniesla papier sestričke, že odchádzam, nech pošlú kartu novému gynekológovi, s ním som sa ani nevidela, nestretla.

autor
8. júl 2021

@extra no mne prišiel liebesbrief…a neviem čo mám robiť. Mám problémy, ale nechcem ísť k nemu, doteraz ich zanedbával. Človek aby podával všade sťažnosti…čert mi bol toto dlžen…

domip
8. júl 2021

@ingrid005 môžem aj ja poprosiť