Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosti s Ppôrodnicou Levice a dr. Mancíkom

ciara2
5. aug 2020

Ahojte máte tu niektorá skúsenosti s pôrodnícou v Leviciach a s dr. Mancikom? Zvažujem akého pôrodníka si zazmluvnit...

sofinka1301
6. aug 2020

@ciara2 áno rodila som v 2018 a teraz budem rodiť december.. Zazmluvneneho lekára nemám takže skúsenosť nemám ale myslím ze v LV sú super lekári a robia svoju prácu veľmi dobre 😊😊

lexie3
6. aug 2020

@ciara2 tiež som prvého syna rodila v roku 2018 a akurát mal službu Dr. Mančík a spokojná som bola. Druhý pôrod som mala pred pol rokom a rodila ma Dr Francová sa vola tuším a veľmi zlatá. Celkovo lekársky personál v Leviciach je super 🤗

nika143
7. aug 2020

@ciara2 kamoška si zazmluvnila Mančika a keď išla rodiť bol na dovolenke. Ja som rodila 2017 tiež s dr.Francovou, fakt veľmi milá a v pohode doktorka. Teraz k nej chodím aj do ambulancie a som spokojná

amy25
8. aug 2020

@ciara2 určite mancika. Je super, odborník. A aj chces nadštandardnú izbu, tak jedine pri ňom. A aj personál sa inak správa k primarovym pacientom.

ciara2
autor
8. aug 2020

@sofinka1301 ja rodim v novembri a už pomaly rozmýšľam o zazmluvneni lekára. Na lekárov som počula väčšinou dobre recenzie len na sestričky veľmi nie

ciara2
autor
8. aug 2020

@amy25 nadštandardnú izbu asi nechcem, len ako prvorodička sa samozrejme bojím a tak preto zvažujem že zazmluvnit si Mancika

sofinka1301
8. aug 2020

@ciara2 podľa mňa to je zbytočné si zazmluvnit lekára keďže tém príde až ku finále keď sa tlačí inak sú s tebou pôrodné asistentky na sále a s nimi som tiež nemala ani jeden problém.druhy deň po pôrode som sa stretla s porodnou asistentkou a zastavila sa pri mne pýtala sa ako sa cítim ako je malý na tom a tak.. Ja som bola vďačná za tu partiu na sále. 😊Neboj nič všetko bude v poriadku aj bez zazmluvnenia 😊😊

amy25
9. aug 2020

@ciara2 akože personál je tam v pohode. No keď je treba niečo mimo ich zvyk, tak je problém. Napr. ja som mala bolesti už 20 hodín a na tých pásoch to neukazovali vôbec nič, tak ma dali na oddelenie, dali mi injekcie a hotovo. Večer som to už nevedela vydržať od bolesti, tak som šla za sestričkou. Tá volala na pôrodnú sál, že nech mi ešte raz spravia pásy a oni že teraz sa už pásy nerobia, že či to nepočka. Tak sestrička povedala že som primarova pacientka. Tak tá druhá že teda mám hneď prísť. Akože keby nejdem na tie pásy asi sa nič nedeje, zase nič neukázali, zavretá som bola na sto zámkov, no keď videli aké mám bolesti, už si ma tam nechali. Bola som tam takto ďalších 6 hodín v bolestiach, zavretá, pásy nič neukazovali. Potom som už mala kontrakcie každých 4-5 minút, stále nič. Až keď som mala kontrakcie každé 2-3 minúty, po 27 hodinách mi začali pásy niečo ukazovať. Vtedy prišla sestrička že no už to trošku ukazuje kontrakcie, že to ide na 30-40, ale že ženy rodia až tak okolo 100. Tak že ma ešte vyšetrí a uvidíme. A ja otvorená na 9cm. Tak hneď že na pôrodnú sál a volala Mancika, ten tam bol ani nie za 5 minút, nemal službu, prišiel z domu. A nejakých 10 minút a malý bol na svete. Takže v mojom prípade to bolo skôr že "zazmluvnenie si nadštandardnych služieb zvyšku personálu", no neľutujem.

floren
12. aug 2020

@amy25 mna nechali trápiť 5 dní, potom som odišla na reverz do Nitry

amy25
12. aug 2020

@floren ja som bola v Nitre a teda rizikové oddelenie fajn, no potom šestonedelia bola katastrofa. Boli tam aj milé sestry no aj extrémne protivne.

floren
13. aug 2020

@amy25 ja som bola veľmi spokojná, ale ku mne boli veľmi zlatý všetci, asi preto, čím sme si prešli

amy25
13. aug 2020

@floren nám prve babatko zomrelo na problémy so srdiečkom. V Nitre som rodila dvojičky a keď som sa dožadovala kardiologickej o vyšetrenia, tak na mňa lekárka kuká, že načo. Keď som si vyšetrenie vysypala, tak potom kardiologické čo mi prišla povedať výsledky už bola zlatá. V Leviciach som rodila tretie a kardio vyšetrenie mu robili hneď automaticky. ...

floren
13. aug 2020

@amy25 fuu, no pekne... fakt asi záleží od toho, koho vychytas

viikkki
14. aug 2020

Áno podľa mňa najlepší v Lv, aj ho osobne poznám naozaj vie co robí, keby mam teraz dieťa určite sa z verím do rúk len jemu

nikoleta_mini
15. aug 2020

Ja som rodila cisárskym rezom u pána Dr. Mančíka, a bola som veľmi spokojná aj s prístupom personálu. Na druhý deň sa prišiel na mňa pozrieť ako mi je a rovnako mi prišiel vyberať stehy v deň odchodu z pôrodnice. Jazvu po cisárskom reze mi prakticky nevidno, aj môj gynekológ mi povedal že je to veľmi pekne spravené. Takže ďalší pôrod určite u neho, veľká spokojnosť.

marianka3
22. aug 2020

@nika143 Ahoj! Vedela by si mi prosím poskytnúť kontakt na ňu. Chcela by som k nej prejsť.

nikoleta_mini
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika143
22. aug 2020
gangatree
2. sep 2020

@ciara2 mančíka určite nie. Zabil mi dieťa a mňa skoro tiež. Takže pozor na neho.

ciara2
autor
2. sep 2020

@gangatree to má veľmi mrzí

matulat
19. feb 2021

@gangatree kedy? Velmi ma to mrzi.

sslobodnamama777
23. apr 2021

@gangatree to mi je velmi luto. Verim Ti. Je to podla mna psychopat. A to som ho zazila len raz. Je to chory zly clovek. Zle skusenosti s nim ma vela ludí. Ked si spomeniem na neho, je mi zle. Vysetroval ma a narocky mi robil bolest. Vtedy som si to neuvedomila, az potom. Zatlacil mi do vaginy to s cim ma vysetroval. Hajzel skurveny psychopat aj s materou.

gangatree
23. apr 2021

@sslobodnamama777 je to sialenec

gangatree
23. apr 2021

@matulat 2018

sslobodnamama777
23. apr 2021

@gangatree na fb levicke veci verejne raz bola o nom diskusia, viaceri o nom zle pisali. Jeho matka taka ista, asi to ma po nej.

gangatree
24. apr 2021

@sslobodnamama777 ja som o ňom nepočula ani raz nič dobré, no bolo to až potom ako mi spôsobil, to, čo spôsobil. Len jedna osoba ktorú poznám mi o ňom povedala, že s ním nikdy nemala žiadne problémy a ani zlé skúsenosti... Lenže sa osoba má určité postavenie a bojí sa jej. Povedal jej to do očí. Od nej sa ani neodvážil pýtať peniaze za objednanie. Takýto je on ''lekár''. Obyčajný skorumpovaný felčiar, ktorý by v každej vyspelej krajine už dávno nemal licenciu... Ale na každú sviňu sa voda varí... Zmrd jeden 🤬

floren
24. apr 2021

@gangatree dúfam, že sa rýchlo dovari a aj Csonka doatane, čo mu patrí.

andula2020
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
floren
8. máj 2021

@andula2020 rodila im kolegyňa a aby mali odo mna pokoj kázal mi dat injekciu na zastavenie pôrodu, vôbec sa o mňa nezaujimal, trapila som sa šesť dní, potom som na reverz odišla do Nitry s ťažkou preeklampsiou... skoro sme to s malým neprežili... profesor mi doslova povedal, že sme boli obona nohami v hrobe

floren
8. máj 2021

@andula2020 kamošku nastdihol tak, že ju týždeň cievkovali, druhej kamoške mu dieťa vypadlo z rúk, malý mal zlomené rebrá a klucnu kosť