Skúsenosti s Ppôrodnicou Levice a dr. Mancíkom

ciara2
5. aug 2020

Ahojte máte tu niektorá skúsenosti s pôrodnícou v Leviciach a s dr. Mancikom? Zvažujem akého pôrodníka si zazmluvnit...

shiashiq
24. júl 2021

Určite Mancik nie,mate termín a on si v kľude zoberie dovolenku aj keď vie ze ma pacientku v termíne. Nepošle vás na pásy 3 dní pred termínom, že netreba a 2 dní po termíne mi dieťa zomrelo ,prestalo bit srdiecko a doteraz ani za mnou radšej nebol, ved ma dovolenku... a on len ústne sa s vami dohodne, čiže si potom nepomozete, treba spísať zmluvu radšej!

shiashiq
29. júl 2021

@gangatree
Sme boli dohodnutý s Mancikom stredu 21.7 ,že nastupim 2 dní po termíne, ráno bábätko mrtve a on bol od stredy na dovolenke, takže asi takýto prístup on ma k pacientkam, ako keby nemohol ma dat nastúpiť v pondelok na termin a samozrejme potom aj ja som mala co robiť so sebou po zdravotnej stránke. Škoda ,že skôr som nevidela na neho vaš komentár.

gangatree
10. aug 2021

@shiashiq och bože. To mi je ľúto. 😥
Ja neviem... Ale už by sa to malo začať riešiť!!!!!

1medvedik1
10. aug 2021

@ciara2 ja pôjdem teraz do Levíc a chcem si zazmluviniť Mančíka. Dúfam, že aj keby nestihne prísť tak aspoň personál sa bude správať inak k primárovým pacientom.

shiashiq
10. aug 2021

@1medvedik1 personal je zlatý tak ci tak, toho sa nemusis báť. Ja by som už Mancika neriesila, zmluvu ti nedá, len ústna dohoda...ja som mala v pondelok 19.7 termín kázal mi nastúpiť v stredu 21.7. A už bolo neskoro a pánko celý týždeň dovolenka on nemá dobrý prístup k pacientkam riesila by som už len Brauna a ten ti dá aj zmluvu, kamaratka ho mala.

shiashiq
10. aug 2021

@gangatree ďakujeme 😢a tak vytúžene dieťa po 2rokoch a 2 mesiacoch snaženia a takýto koniec....môžem sa opýtať trosku takú osobnú otazku?ako sa dá s tým vyrovnať?žiť?

shiashiq
10. aug 2021

@1medvedik1 jaj a ešte teraz ma napadlo kamoška co ho mala mi potom povedala, že 5 dní už ležala v nemocnici a nikto ju nevysetril lebo bola primarova. Ze primarovi sa nikto nebude miešať do roboty tak aby si nedopadla zle. Inak personal si svoju robotu spraví ale keď si primarova tak neviem, ja som doplatila trpko na jeho prístup.

ciara2
autor
13. aug 2021

@1medvedik1 ja som mala mancika a nemôžem zle slovo na neho povedat. Viem, že veľa ľudí na neho nadáva…. Týždeň som prenášala a bola som v nemocnici, sestričky sa ku mne správali inak, lepšie a všade len primarova pacientka. Hneď sa ma pýtali či chcem VIP izbu a druha čo ju chcela ju nedostala, že majú plno a chvíľku nato mi ju ponúkli. Pôrod mi začal nakoniec spontánne vnoci keď mal mancik nočnú, ale nestihla som porodit. Keď mu skončila služba každú hodinu volal na sálu, že ako a poslednú asi 1,5 hodinu sedel na sale a čakal, kedy bude čas tlačiť. Tak ja nemôžem povedať, že by ho nevedeli zohnať, alebo že by siel spat po nocnej. Práve naopak mala soľ ťažký pôrod a komplikovaný a strašne vela krvi som stratila, keby nekonal pohotovo a rýchlo tak neviem ako by to so mnou dopadlo….

gangatree
17. aug 2021

@shiashiq vyrovnať sa s tým nedá, len naučiť sa s tým žiť. Chce to čas.

gangatree
17. aug 2021

@ciara2 som rada, že to dobre dopadlo ale úprimne teraz... Je podľa Vás normálne, aby sa k Vám správali normálne a privilegovane len pre to, že ste primárová pacientka??? Správajú sa tak k primárovým pacientkám preto, lebo sa ho boja. On sa k personálu správa ako k handrám.

ciara2
autor
17. aug 2021

@gangatree jasne, že to neni správny prístup, keď primarove pacientky sú uprednostňované. Kvôli prístupu som si ho nezazmluvnila, ale kvôli tomu, ze podľa mna je dobrý pôrodník

gangatree
18. aug 2021

@ciara2 každý má svoj názor a svoje skúsenosti s ním. Podľa mňa nie je dobrý pôrodník a už vonkoncom nie je dobrý lekár. V hociktorej inej nemocnici by nielenže nebol primárom ale na hodinu by letel. No keď má človek konexie, všetko je možné aj pracovať v nemocnici ako ''primár pôrodník'' 😉

idea2622
11. jan 2023

@gangatree prepacte ze vam pisem, ale ja som mala tento isty nazor na Brauna ked mi syn zomrel v 8 mes tehu. A bola som aj ja ohrozena. Vinila som jeho. Lebo mohol to vidiet ze sa nieco deje a nepovedal nic. No odstupom casu vidim ze nie on je na vine ale takto sa to zial malo stat. Po roku som otehotnela zas, a narodila sa mi zdravá dcerka. Treba fakt sa zamysliet, ci to naozaj bol ten doktor na vine alebo nase telo nevedelo babatko vynosit. Myslim si ze niekoho obvinit zo zabitia je cez trocha. Pekny den

gangatree
11. jan 2023

@idea2622 akoze kde a koho obvinujem zo zabitia??? Konkretne slova mi napiste.

gangatree
11. jan 2023

@idea2622 premotivovanost niektorych... Ma mi ciek fakt nema hranic a vyprosim si od Vas aby ste ma z niecoho takeho obvinovala!

idea2622
13. jan 2023

@gangatree treba rozmyslat pred tym ako ked nieco napisete. A mozte si vyprosovat co chcete. Ved neviete co píšete? Tak asi vy ste ta pre motivovaná 😂 citujem vas komentar vyššie : mančíka určite nie. Zabil mi dieťa a mňa skoro tiež. Takže pozor na neho.

idea2622
13. jan 2023

@gangatree 🙂

gangatree
13. jan 2023

Však vravím... premotivovaná až až...Keby ste sa radšej riadne starala o to čo máte... Ešte aj to, čo si má človek myslieť a cítiť by ste najradšej chcela dirigovať.

idea2622
13. jan 2023

@gangatree vam paradne j*be na hlavu. 😂😂😂