Skúsenosti s Ppôrodnicou Levice a dr. Mancíkom

ciara2
5. aug 2020

Ahojte máte tu niektorá skúsenosti s pôrodnícou v Leviciach a s dr. Mancikom? Zvažujem akého pôrodníka si zazmluvnit...

sofinka1301
6. aug 2020

@ciara2 áno rodila som v 2018 a teraz budem rodiť december.. Zazmluvneneho lekára nemám takže skúsenosť nemám ale myslím ze v LV sú super lekári a robia svoju prácu veľmi dobre 😊😊

lexie3
6. aug 2020

@ciara2 tiež som prvého syna rodila v roku 2018 a akurát mal službu Dr. Mančík a spokojná som bola. Druhý pôrod som mala pred pol rokom a rodila ma Dr Francová sa vola tuším a veľmi zlatá. Celkovo lekársky personál v Leviciach je super 🤗

nika143
7. aug 2020

@ciara2 kamoška si zazmluvnila Mančika a keď išla rodiť bol na dovolenke. Ja som rodila 2017 tiež s dr.Francovou, fakt veľmi milá a v pohode doktorka. Teraz k nej chodím aj do ambulancie a som spokojná

amy25
8. aug 2020

@ciara2 určite mancika. Je super, odborník. A aj chces nadštandardnú izbu, tak jedine pri ňom. A aj personál sa inak správa k primarovym pacientom.

ciara2
autor
8. aug 2020

@sofinka1301 ja rodim v novembri a už pomaly rozmýšľam o zazmluvneni lekára. Na lekárov som počula väčšinou dobre recenzie len na sestričky veľmi nie

ciara2
autor
8. aug 2020

@amy25 nadštandardnú izbu asi nechcem, len ako prvorodička sa samozrejme bojím a tak preto zvažujem že zazmluvnit si Mancika

sofinka1301
8. aug 2020

@ciara2 podľa mňa to je zbytočné si zazmluvnit lekára keďže tém príde až ku finále keď sa tlačí inak sú s tebou pôrodné asistentky na sále a s nimi som tiež nemala ani jeden problém.druhy deň po pôrode som sa stretla s porodnou asistentkou a zastavila sa pri mne pýtala sa ako sa cítim ako je malý na tom a tak.. Ja som bola vďačná za tu partiu na sále. 😊Neboj nič všetko bude v poriadku aj bez zazmluvnenia 😊😊

amy25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
floren
12. aug 2020

@amy25 mna nechali trápiť 5 dní, potom som odišla na reverz do Nitry

amy25
12. aug 2020

@floren ja som bola v Nitre a teda rizikové oddelenie fajn, no potom šestonedelia bola katastrofa. Boli tam aj milé sestry no aj extrémne protivne.

floren
13. aug 2020

@amy25 ja som bola veľmi spokojná, ale ku mne boli veľmi zlatý všetci, asi preto, čím sme si prešli

amy25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
floren
13. aug 2020

@amy25 fuu, no pekne... fakt asi záleží od toho, koho vychytas

viikkki
14. aug 2020

Áno podľa mňa najlepší v Lv, aj ho osobne poznám naozaj vie co robí, keby mam teraz dieťa určite sa z verím do rúk len jemu

nikoleta_mini
15. aug 2020

Ja som rodila cisárskym rezom u pána Dr. Mančíka, a bola som veľmi spokojná aj s prístupom personálu. Na druhý deň sa prišiel na mňa pozrieť ako mi je a rovnako mi prišiel vyberať stehy v deň odchodu z pôrodnice. Jazvu po cisárskom reze mi prakticky nevidno, aj môj gynekológ mi povedal že je to veľmi pekne spravené. Takže ďalší pôrod určite u neho, veľká spokojnosť.

marianka3
22. aug 2020

@nika143 Ahoj! Vedela by si mi prosím poskytnúť kontakt na ňu. Chcela by som k nej prejsť.

nikoleta_mini
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika143
22. aug 2020
gangatree
2. sep 2020

@ciara2 mančíka určite nie. Zabil mi dieťa a mňa skoro tiež. Takže pozor na neho.

ciara2
autor
2. sep 2020

@gangatree to má veľmi mrzí

matulat
19. feb 2021

@gangatree kedy? Velmi ma to mrzi.

sslobodnamama777
23. apr 2021

@gangatree to mi je velmi luto. Verim Ti. Je to podla mna psychopat. A to som ho zazila len raz. Je to chory zly clovek. Zle skusenosti s nim ma vela ludí. Ked si spomeniem na neho, je mi zle. Vysetroval ma a narocky mi robil bolest. Vtedy som si to neuvedomila, az potom. Zatlacil mi do vaginy to s cim ma vysetroval. Hajzel skurveny psychopat aj s materou.

gangatree
23. apr 2021

@sslobodnamama777 je to sialenec

gangatree
23. apr 2021

@matulat 2018

sslobodnamama777
23. apr 2021

@gangatree na fb levicke veci verejne raz bola o nom diskusia, viaceri o nom zle pisali. Jeho matka taka ista, asi to ma po nej.

gangatree
24. apr 2021

@sslobodnamama777 ja som o ňom nepočula ani raz nič dobré, no bolo to až potom ako mi spôsobil, to, čo spôsobil. Len jedna osoba ktorú poznám mi o ňom povedala, že s ním nikdy nemala žiadne problémy a ani zlé skúsenosti... Lenže sa osoba má určité postavenie a bojí sa jej. Povedal jej to do očí. Od nej sa ani neodvážil pýtať peniaze za objednanie. Takýto je on ''lekár''. Obyčajný skorumpovaný felčiar, ktorý by v každej vyspelej krajine už dávno nemal licenciu... Ale na každú sviňu sa voda varí... Zmrd jeden 🤬

floren
24. apr 2021

@gangatree dúfam, že sa rýchlo dovari a aj Csonka doatane, čo mu patrí.

andula2020
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
floren
8. máj 2021

@andula2020 rodila im kolegyňa a aby mali odo mna pokoj kázal mi dat injekciu na zastavenie pôrodu, vôbec sa o mňa nezaujimal, trapila som sa šesť dní, potom som na reverz odišla do Nitry s ťažkou preeklampsiou... skoro sme to s malým neprežili... profesor mi doslova povedal, že sme boli obona nohami v hrobe

floren
8. máj 2021

@andula2020 kamošku nastdihol tak, že ju týždeň cievkovali, druhej kamoške mu dieťa vypadlo z rúk, malý mal zlomené rebrá a klucnu kosť