V akých dedinách pri Leviciach sa dobre býva?

liusa82
20. máj 2021

Ahojte.Plánujeme kúpiť domček pri Leviciach na nejakej príjemnej dedinke.Máte ich tam veľa v okrese tak by som vás chcela poprosiť na ktorých dedinkách sa vám dobre býva.Hlavne aby tam bola pekná priroda alebo aj lesík neviem či aj také dediny tam máte.Tak budem rada za vaše názory

andula2020
27. máj 2021

@liusa82 tlmače-lipnik

cemericalv
1. jún 2021

@liusa82 pred nedávnom som na santahovala na Iňu a v pohodicke škôlku riešime vedľa v dedine kde má priateľ rodičov a nesťažujem si

jojka_m
7. jún 2021

@liusa82 my bývame od minulého leta v Jure nad Hronom - je tu slovenská škola, škôlka, malý obchod, tri kostoly, obecný úrad funguje perfektne, pošta. A je tu Jurský park - park s malým ihriskom, jazierkom, lesíkom. Párkrát týždenne robia pizzu v miestnom pohostinstve (aj donáška), camping Vodník a je tu aj kaviareň. Dedina je to stredne veľká - okolo 1000 obyvateľov, ľudia hovoria, že je tu teraz dosť nových.

jojka_m
7. jún 2021

Ešte doplním že je to na polceste medzi Levicami a Želiezovcami, do oboch miest je to do 15min autom (bicyklom do 30min)

gretulik
13. jún 2021

@liusa82 ahoj.Byvam v Novej Dedine a som tu velmi spokojna.super starosta snazi sa hned vsetko vyriesit je tu skolka skola jednota zahradkarstvo a vela ochotnych ludi pomoct.odporucam.

ahoj88888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz