• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rybí olej v tabletkách. Ktorý je vhodný v 2 rokoch?

14. marca 2017 
@tepka
@petot

chcela by som sa opytat, ci mozem kombinovat vit D3 kvapky od Jamieson ( chcem ich vymenit za Vigantol) spolu s tym rybim olejom od NUtraceutica Omega 3 HP obohateny o vit.D? nebude toho D privela? alebo podavat denne kvapky D3 a olej raz tyzdenne?

tepka, ty pises, ze pouzivate uz od mala...ale tam je pisane od 3 rokov...

dakujem pekne!
21. feb 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@flossie Spočítaj si dávku. Dieťa vo veku rok aj trištvrte môže zvyčajne užívať cca 1000, nanajvýš 1500IU denne v zimnom polroku, kedy si vôbec netvorí vitamín D. V lete, ak nepoužiješ krémy s faktorom 8 a viac, a vystavíš ho napoludnie aspoň na 10 minút s odkrytou väčšou plochou tela, tak by malo získať dostatok vitamínu D.
21. feb 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja davam pre syna Omega 3 rybi olej s prirodnou citronovou chutou.Vola sa to Omega3 pre deti WellnessKids
22. feb 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@junovka My používame prirodzený rybí tuk - namiesto umelých D vitaminiv z lekarne! V zimných mesiacoch je hlavne pre deti nevyhnutný (aj pre dospelých)!
Najviac na svete sa nachadza (v prirodzenej forme) v rybom tuku.
Odporúčam http://ostatne.bazos.sk/inzerat/30774582/Mollers-Tran-omega-3-olej-predaj-250ml-original-Norsky.php
25. nov 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My používame prírodný rybí tuk Mollers z Nórska. Môže sa užívať od pol roka.
17. dec 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez norsky ale norsk tran, je s prichutou citrona, je tekuty, takze ho mozes aj do cajiku napr. primiesat, maju ho na vitarian.sk
14. mar o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok