11 mesačná plače, keď jej svieti slnko

dollynkaa
7. mar 2015

Zeny poradte. moja mala (11mesacna) strasne neznasa ked jej svieti slnko kvazi do oci alebo tak.aj v aute ci kociku ked jej svieti zacne plakat.to je normalne? ;) ved takemu malemu babu sa este okuliare nedavaju ci ;)

mihula
7. mar 2015

a tebe to nevadi?Lebo mne ano 😎

mirkas963
7. mar 2015

aj my to poznáme, pomáhajú čiapky so šiltom

monika0612
7. mar 2015

@dollynkaa Kľudne aj okuliare. My sme ich používali. Nájdeš na internete pre deti
do 2 rokov a pre deti od 2 rokov. Malá bude mať 2 roky a je na ne naučená. Sú dobré
aj keď dieťa vezieš na bicykli.

jana_eyre
7. mar 2015

jasne ze normalne, ja to tiez osobne neznasam.. moja druha dcera nosi okuliare uz dlho - ma ich celkom rada a nechce si ich davat dole :D starsi syn si na ne zvykol az v 2ch rokoch.. dovtedy nosil siltovky..

prasiatko30
7. mar 2015

Siltovky a take tie slnecne clony na okna auta a ked je v kociku tak ptvorit kapptu - ako vzdy hovorim deti su male ale nie blbe - tvoja dcera vie co jej vadi a patricne ti to dava najavo, povedat ti to este nevie tak ti dava aspon takto najavo co jej je proti voli a ano slnko v tvari vacsine ludi vadi

meusicka
7. mar 2015

ciapocky so siltom, skusit slnecne okuliariky, v aute sme davali dokonca este aj plienku na okno, lebo inac bol vreskot, to tienidlo nestacilo, a ja mam deti v aute plny zadny rad 😀 😀 😀

anina33
7. mar 2015

ani moja to nema rada,tak jej prevesujem ci na kociar alebo vajicko plienku a hotovo

lucianakoniku
7. mar 2015

@dollynkaa samozrejme ze je to normalne, to by vadilo asi kazdemu. Do auta jej mozete do okna privriet plienku alebo namontovat protislnecnu clonu (ja s nou ale nemam dobre skusenosti, jednak nezakryje cele okno a tiez mi stale z okna odpadavala. Na kocik mozes tiez prevesit plienku alebo si zaobstaraj slnecnik alebo protislnecnu plachtu. No a ako baby pisali, ciapka so siltom tiez pomoze, ak znesie okuliare na ociach, tie jej mozes dat tiez, ved to je len na chvilku ked ste vonku...