Aký slnečník kúpiť na športový kočík?

mircalla
15. mar 2011

Vedeli by ste mi prosim poradit, ako zabranit, aby malemu svietili slnko do oci v kociku? Mame sportak Jane Slalom kupeny na inzerat, exituje k nemu slnecnik alebo existuje nejaky univerzalny slnecnik? Je velmi senzitivny na slnko a v kociku sa jeduje, ak mu svieti do oci, bez ohladu na polohu mu svieti stale, pokial sme oproti slnku. Na prechadzky sa vsak neda stale chodit tak, aby mu nesvietilo slnko do oci. Kocik ma scasti priehladnu striesku, ale len kusok, myslim, ze nejaka plienka ci deka na nu moc nepomoze. Zaujimalo by ma, ako ste to riesili, asi je kazde dieta ine, jemu to extremne vadi, je to taky "skandinavsky typ"🙂 Dakujem pekne.

maka91
15. mar 2011

Ahoj,ano existuje slnečnik a je učite univerzalny.Ja som si ho tiež kupovala minuly rok.Je to dobra vecička.Stal okolo 10Eur.Skus pozrieť, videla som ich aj tu v bazare.Je v rôznych farbach.Len si vyberieš aka ti najviac pasuje.Da sa s nim točiť na rôzne strany.

anjelicek26
15. mar 2011

Slnecnik ani nahodou, tu vec budes stale prestelovavat a napravovat kam sa otocis, my sme mali obycajnu clonu co sa upevni o korbicku (tiez slalom sme mali v lete) za 3.95 a uplne stacilo...

annie13
15. mar 2011

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8373932&tab=1
my mame tuto clonu a stopercentna spokojnost da sa dat aj na sportak, kombi, vajicko a ma uv 50ku
my sme skusili mnozstvo slnecnikov a o nicom

hori
15. mar 2011

tiez som za to, ze slnecnik ani nahodou!!! neuveritelne zavadzia, kýve sa a hegle! a to sme kupili za 17 eciek, takze by mal byt akoze kvalitny... 😕 ak malej svietilo slnko, vzdy som radsej tahala kocik za sebou, ak som sa velmi neponahlala...

ivett1
15. mar 2011

ahoj...musím súhlasiť s kočkami, my máme slnečník-univerzálny a večne ho musím naprávať, ak náhodou zafúka vietor, tak sa začne kymácať, treba ho prišpenliť, priviazať a pod....teraz si idem, ešte aspoň na toto leto, zohnať nejakú univerzálnu clonu (aj keď môj malý je už veľký a do šporťáka ho dávam, len keď ideme na véééľmi dlhú prechádzku 😉 , alebo keď sa veľmi niekam ponáhľam....)

traktor
15. mar 2011

mala som slnecnik a nikdy viac..vecne štelovat..a raz matko ako sedel, tak sa ho chytil...a ostal mu zlomeny v rucke/a to sme mali drahsi slnecnik/...no skratka neodolal chlapskej ruke 😠 😀 ..

winona24
15. mar 2011

ja by som sa tiež pridala k názoru,že asi skôr tú clonu....aj my sme mali slnečník....s UV filtrom....akože super...ALE...presne ako to tu odznelo...treba to furt pretáčať,naprávať.....nedajbože vietor zafúka.... 😖

dadis
15. mar 2011

mojej dcerke tiez zacalo vadit slniecko, pozicala som jej od starsieho braceka okuliare Kidz Banz, uz ich nechce vratit, konecne je spokojna..

lenkaza
5. apr 2011

my sme pouzivali slnecnik, boli sme s nim spokojny, je univerzalny na vsetky kociare, uz ho nepotrebujeme, tak ma napadlo, ze by som ho mohla aj predat, ak mas zaujem napis mi, Lenka

lucia.kl
5. apr 2011

my máme aj slnečník ale len málokedy ho otvorím, skôr vtedy ak stojíme a baby spia, ale kúpila som im slnečné okuliare a sú spokojné, môžeme ísť aj proti slnku....
http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=6122

katkatt
5. apr 2011

suhlasim s tym, ze slnecnik je neprakticka zbytocnost, lepsia je clona a na ten priehladny kusok (predpokladam, ze mas tiez rocnik 2007) sa da usit alebo kupit takato vecicka http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-... (poznam to, malemu svietilo rovno na hlavu, ked v kociku spal vo vodorodnej polohe) ...ak zmazu tu adresu, tak napis cez ip 😉 alebo si to najdi cez vyhladavac pod "Slnečná clona na striešku Nomad, Slalom"

jaankaa1
1. júl 2016

By ma zaujimalo jak date clpnu do sportoveho kociara jasne ze slnecnik