• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako odnaučiť 2-ročné dieťa piť v noci 3 fľaše mlieka?

5. júla 2016 
@evittam To mas pravdu ale este nema 3 roky tak hadam za 3 tyzdne kym bude mat tak to dame ja aj moje dieta
21. jún o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tajka1986 no napisem ty presne rano o 7 papa prazenicu desiata roztek z jogurtom obed polievka a perkelt a olovrant puding
21. jún o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirkaa1111 A večera? Len to mlieko?
22. jún o 08:24  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
22. jún o 08:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017 (17. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evittam nie perky dva a 250ml mlieka ( 1 flasa )
22. jún o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@loren jednoducha rada. Zacni jej v noci miesto mlieka davat cistu vodu. A vecer poriadne napapat. Mliecko jej chuti uz len z principu a to co jej chuti by pila do nekonecna. Ulahcis si robotu a nebudes muset tolko prebalovat. Mam to overene. Moja ma ponad dva roky. Da si dva tri glgy vody len na uhasenie smedu a prebalujeme v noci iba raz alebo vobec. Dolezite po 6 hodine vecer uz ziadny caj.
5. júl o 16:19  •  čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby pozor na nocne mliecko, nam sa vdaka tomu pokazili zubky. Teda ak nevstavate po mliecku zakazdym zubky umyvat. U nas sa zubky umyli a mliecko bolo potom na zaspinkanie, myslela som si ze mliecko neublizi a veru ublizilo a zubarka sa ma rovno opytala ci nocne mliecko, lebo ze s tym za nou chodi najviac rodicov
5. júl o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henikav písala som to v inej téme, skoro ma zožrali...
5. júl o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea7 ach jaj, mrzi ma to, no ale vies, konik.... Len preto som to pisala, lebo ked sme si to odtrpeli my, podla nasich skusenosti uz nemusia ine deti, ale kto si nechce dat poradit nemusi
5. júl o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok