Ako odnaučiť syna od plienok v noci?

simanska
21. jan 2011

milé maminky prosim Vás poradte mi ako mam odnaučit syna v noci od plienok.ďakujem všetkým

kakajka
27. jan 2011

@lula26 u nas je problem v tom, ze jemu to neprijemne nie je.. on to ma v pazi, je salamista, keby si do tej postele nacura aj pat krat, tak jemu to nevadi.. ja ked som ho oducala od plienok cez den, tak jemu nevadilo behat docurany ani vtedy 😅

ivett1
27. jan 2011

@danka86... tak, na šokové terapie som asi príliš mäkká 😅 ...(aj keď by mi to značne uľahčilo život.... 😀..)

evilia
27. jan 2011

ahojte.aj my sa odúčame od plienok.Cez deň už to bolo v pohode,no od septembra,keď začla chodiť do školky,začla sa znovu počas spánku aj počurávať.doma sa jej niekedy aj stane,že sa nepociká,ale to je skor výnimka.a tiež jej to nevadí,že spinká v mokrom.raz som jej skúsila dať na noc látkovú plienku,aby cítila,že spí v mokrom,no nič.nevadilo.Lívinka mala teraz 3 roky a učitelka v škoke hovorí,že má čas.že nech to teraz na chvílu necháme a skúsime zase neskor.

sashena1
17. nov 2012

Moj maly mal plienku na noc asi do 3 rokov aj ked cez den nenosil uz dlho predlho, a potom mi jedneho dna povedal ze sa uz citi velky a nebude predsa nosit plienku ako male babenko 😀 Tak sme ich odlozili a bol pokoj 🙂 Myslim ze ja som z toho mala vacsie bobky ako on 😀 😀