Akú spoločenskú hru pre 5-ročného chlapca?

miruska_1
20. aug 2019

Dobrý deň, prosím Vás poraďte nejakú spoločenskú hru pre 5 ročného chlapca, ktorá baví Vášho syna a zabavíte sa s ním aj vy. Ďakujem

martina2ve
20. aug 2019

My sme kupili ked mal syn taky vek activity pre deti je ich viac druhov a u nas nikdy neomrzia

mojvlk
20. aug 2019

jozin z bazin, ale musel byt vzdy on jozin

zulumilo
20. aug 2019

u nas clovece 👍

lagata
20. aug 2019

Deti zatial nemam, ale som z rodiny, kde sa hrali spolocenske hry vo velkom 😄 Pamatam si, ze sme mali taky set, kde bolo velke mnozstvo takych zakladnych jednoduchych hier. Nieco taketo:

mondolina
20. aug 2019

Mne sa páči tento brainbox, pre rôzne vekové kategórie.

bambulienka1984
20. aug 2019

...hra DOBBLE

lagata
20. aug 2019

@mondolina bratranec dostal podobny brainbox o vynalezoch na vianoce (pre 8+) a akoze vsetci dospeli sme zostali prekvapeni, ze ta hra vobec nie je pre nas taka jednoducha 😂 Je to celkom sranda, trenujes pamat a aj sa nieco nove dozvies

miruska_1
autor
21. aug 2019

@martina2ve aktivity sú super, len to v trojici nezahrame :(

adelinkamoja
21. aug 2019

Monopoly junior

miruska_1
autor
21. aug 2019

@adelinkamoja nad tým som uvažovala, ale netrvá tá hra dokedy sa dohrá príliš dlho?

gazgaz
21. aug 2019

@miruska_1 my hrame activity junior v trojici ako keby kooperativnu..striedame aa a spolocnymi silami sa dostaneme do ciela..jedno kolo dame,ze napodobnujeme,dalsie kreslime a to tretie opisujeme ;)

gazgaz
21. aug 2019

@miruska_1 inak super su spici kralovny,labyrint pre dospelakov,zelvi zavody a bobria banda...tie tocime stale...odporucaneho veku sa nebojte,vserky zvladol v piatich rokoch..

miruska_1
autor
22. aug 2019

@gazgaz ďakujem, napadlo ma veru, že by sa nedalo nejako pravidlá poupratovať.. ďakujem za radu, pôjdem ich veru kúpiť, ja tu dospelácku verziu rada hrám

miruska_1
autor
22. aug 2019

@gazgaz ďakujem za tipy, idem pozrieť ale sú to, zelvie závody..to som už počula, iné nepoznám. Ďakujem

adelinkamoja
22. aug 2019

@miruska_1 ano trva, chce to trpezlive dieta. Nasu baví Ubongo este, alebo opičky.

miruska_1
autor
23. aug 2019

@adelinkamoja nášho baví hrať podľa pravidiel pol hodinu, potom už vymýšľa

robinka84
23. aug 2019

Ubongo junior

zeytin
23. aug 2019

Ligretto je super.