Albi pero

2. apr 2024

Prosim chcem sa len informovat neviem ako to je mam prve dieta, chcem kupit albi peri original zo stranky vsetky knizky komunikuju s tym perom od albi? Alebo ake mam kupit? Mam 16mes dietatko a hracky uz nebavia tak mozno toto
Prosim nehejtujte neviem princip len stale vidim ako to mamicky propaguju naozaj je to tak skvele?

kacena4
2. apr 2024

u nas totalny nezaujem použilo sa to asi 4x odvtedy ti lezi v skrini. neocakavaj od toho vela rocne dieta ti zaujme tak na 5 min.
a áno pero sedi ja vsetky knihy od albi

autor
2. apr 2024

@kacena4 tak knihy cita velmi rado dietatko len uz vsetky precitane xyz-krat a dalsie obycajne kupovat nechcem a chcem vysksuat nieco ine dakujem za napzor

lucia13022023
2. apr 2024

U nás to ma úspech. páči sa mu to. Ma 13m. Ale on ma veľmi rad knižky.

gab1sol
2. apr 2024

U nás to malo úspech, dokonca ešte aj teraz si ich dievčatá vytiahnu. A áno, to jedno pero funguje na všetky tie knihy. Akurát musíš do pera stiahnuť súbory zo stránky, keďže tam nie sú automaticky všetky nahraté.

maryetta
2. apr 2024

U nas super. Mame doma asi 15knih. Momentalne sa s tym 3,5r bavi kazdy den. U nas je to jedna z najlepsich hraciek.

zuzanaete
2. apr 2024

Mate v okoli kniznicu? Syn mal od 1 roka citatelsky preukaz. Knizky ho bavili a odmietla som kazdy tyzden kupovat novu. Kniznica bola skvele riesenie - mali sme maly vylet a velky vyber knih na obmienanie.

fiafia
2. apr 2024

Áno, na všetky knihy. Niektoré je potrebné do pera stiahnuť ale nič komolikovane. Albi pero je super, je na dlho lebo majú toľko kníh a pre každú vekovú skupinu deti...

doris11
2. apr 2024

Nášho to zo začiatku tiež moc nebavilo ale potom ho to dosť chytilo 🙂 za mna super .
A Ano je na všetky knihy

dory11
3. apr 2024

Zamna najlepšie vec na svete moju to už ako 15mesacnu zaujalo v nemocni voľba čo dostane pod stromček bola jasná v tedy mala 1rok a skôr 9mesiacou teraz mala 3 roky a pero ju baví do dnes niekdy saním hra pol dňa niekdy ho jednej dva dni nechce a potom si ho pýta tento.rok pôjde snami aj.na.dovolemku minuli rok to bolo chýba že som to pero nezobrala ale moja všeobecné strašne miluje knihy

zuzuliatko18
3. apr 2024

U Nas az tak nezaujalo, radsej drobec chodi do kniznice si knizku vybrat podla seba.

autor
3. apr 2024

Dakujem za info dievcata

saxana000
3. apr 2024

My mame konkurencne knizky a v tomto veku to.dceru vobec nechytilo pockali sme a okolo 3-4 rokov to zacala chapat ako.to funguje.teraz.ako skolacka s knizkami pracuje ozaj pekne riesi ulohy hadanky vela.sa.nauci.na cestu alebo do cakarne k lekarovi je to super.teda vobec nebud sklamana ak ju to teraz.nechyti prejde.rok dva a knizky ako by ste nasli..
Ano pero komunikuje so.vsetkymi knihami v kolekcii niekedy.treba do neho nahrat audio subor ak tam.nie je od vyroby ale nie je to nic tazke.Albi knihy sa mi pacia viac.lebo maju tvrde stranky vacsi zaber a su dostupne aj v obycajnych knihkupectvach a hrackarstvach.

leknao
3. apr 2024

Za mňa super vec,ale u nás až v neskoršom veku,tak od 3 rokov sa s tým naozaj dlho bavia.najmensi člen má teraz 2r a moc ho to nebaví. 4rocna si skoro každý deň púšťa Spievankovo.

30katrusa40
3. apr 2024

Do toho pera sa dajú stiahnuť potom knihy ktore kúpiš keby nie sú nahrané. Stiahneš len na stránke súbor a nakopirujes ako na usb kľúč. Je k peru kábel. U nás to dcéru celkom bavilo. Syna moc nezaujíma ale on má svoje diagnózy.

anna_anicka83
3. apr 2024

Ahoj, funguje na všetky knihy. Ale tak malé dieťa to ešte zaujať nemusí. My už máme dosť kníh, lebo prvorodená to dostala k 4 rokom už dávno pradávno a potom sa jej dosť kníh kupovali. Ju to naozaj bavilo. Ale napríklad druhej sa to reálne začalo páčiť až ako 5 ročnej, a tie knihy máme od jej narodenia. A posledný ten začal teraz, počúva, už ho to aj na 10 minút zaujme a to ma 2 roky. Ale za mňa super, využilo sa u nás na 100 percent.

jaass
3. apr 2024

My ficime na albi knihách každý deň. Synček ma 15m, miluje knihy 🙂 určite vyskúšaj.