Čo so svokrou?

lencici
13. apr 2008

Bývame v jednej dedine so svokrou a tá od malička berie moju malú na 1 celý deň k sebe to mi už prestalo vadiť zo začiatku som aj plakala, ale môj manžel sa so mnou vždy naťahoval, že šak neide ku cudzej.... Dnes si zmyslela, že malu zoberie na návštevu k prababke na autobuse. ´Možno som hnustná ale ja nechcem žeby ju tam zobrala keď tam neidem aj ja. Ale môj manžel sa urazil že jej to nechcem dovoliť..

bambi7
5. máj 2008

ahoj womenne a co domcek uz mate?drzim palceky 🙂

sanicatko
5. máj 2008

ja nic len ma tak napadlo,ze co je horsie ci svokra,alebo svorka,ale myslim ze vacsina z nas odpoved pozna...

sanicatko
5. máj 2008

mala som na mysli svorku vlkov...

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi7
5. máj 2008

a ta ziadost bude vybavena do akeho casu?

womenne
5. máj 2008

no pisali tam že komisia zasada raz mesačne tak dufam že ešte tento mesiac len bude,ako sa maš?

bambi7
5. máj 2008

ja dobre boli sme u kamosky maju 2mes dceru ,je zlata,my sa zacneme snazit v auguste ,chceme ist este na dovolenku oddychnut si a potom ideme na to dufam ze to uz dopadne dobre este ze mam super muza a dobru robotku.a ty ako ?a deturence?

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi7
5. máj 2008

myslis kde pracujem?ja mam salon svadobnej vyzdoby,a velmi ma to bavi v auguste preto lebo doktorka povedala ze po spont.potrate musim pockat 3mes tak cakam a ideme na dovolenku uz ked sa nezadarilo druhy krat babo tak si aspon poriadne uzijeme dovolenku,su chorucke to mi je luto a este si aj sama keby si byvala kusok isli by sme na kavu 😀

carisma25
6. máj 2008

Ozaj aj vam chodia svokry do izby ked kojíte a hlupo sa pytaju, ci vam "tecie" ?? 😠 vŕŕŕŕ

danuska24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasiki
8. máj 2008

danuska: Co sa ti do toho svagrina stara??? 😕 😕 😕 Ja mám dve a tretiu-potencionálnu, ale v živote by si to bez opýtania sa ma a môjho súhlasu nedovolili 😠

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danuska24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
val01
8. máj 2008

ahojte,
tu temu so svagrinou by som brala 😀 moja bude mat 30 a tiez marne cakam, ze sa nieco zmeni... 😝

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi7
9. máj 2008

ahoj moja tak ako bytik?

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi7
9. máj 2008

moja tak to mi je luto,len som nepochopila kto nechce ist tvoj drahy? neboj musi sa to doriesit a ako ste sa dohodli napis iba ak sa ti chce o tom pisat tak drzim palce

jahodka11
11. máj 2008

ahojte maminy, co nove? My sme boli 4 dni u mojho ocina, ale svokrovci byvaju v tom istom meste.....takze uz ste si asi domysleli... 😠 a dnes ma uz naozaj nahnevala, furt ho len vlacila, a to som povedala nie, ona ma jednoducho nepocuva alebo kasle na to, co hovorim....tak som jej dorazne povedlaa, aby ho nebozkavala na licka, lebo ma ekzemik a ze vobec co to je, nam ho zakazuje bozkavat na usta, ale inac, ostatni ho ludne mozu bozkavat na licka.... no krava...sa tesim, ze ju dlho neuvidim! ved uz malu pride do veku, kedy bude chciet byt len so mnou, coho sa aj trosku bojim, ale pri svokre si to vychutnam 😀

lucinkaaa
12. máj 2008

ahojte, tak nase dve mamy /muzova a moja/ sa pretekaju v priazni a starostlivosti o malu, co je na jednej strane prijemne ale na druhej mi to niekedy ide paradne na nervy, hlavne ked musim medzi nimi balansovat, tak aby sa ani jedna neurazila. niekedy je to na nervy ked jedna nieco kupi, druha musi dvakrat viac...a podobne je to s navstevami... ako keby to bolo o tom, ze ktora ju viac lubi. nie je to az taky velky problem ako tu mate niektore, ale asi to sem patri.

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nitka
12. máj 2008

ej baby keby ste vedeli aka je moja svokra............

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzla2
12. máj 2008

nitka len im popis 😎

nitka
12. máj 2008

pribrzdena 😀
stale rozprava ze kedy uz uvidi malu,ze mame prist k nej lebo ona je leniva dvihnut svoju rozkysnutu rit a ked jej dam malu na jednu noc ta cely den pocuvam ze uz jej viac chore decko nemam nosit(lilka mala vtedy nadchu)ze ona je uz stara baba podotykam 50r.ze uz nevladze atd...ked som prisla pre malu ta sa tak rozplakala ja som myslela ze ju bili vobec hodinu sa jej nemohla ani dotknut a mna sa drzala ako kliest tak co si mam o tom mysliet?

nitka
12. máj 2008

a to vy mozte este svojim svokrm ruky nohy bozkavat,lebo moja svokra zobrala moju mamku do pysku a povedala o nej neskutocne veci a pritom moja mama nikdy na nu krive slovo nepovedala...vraj to povedala v nervoch,ale nervy nenervy matku do pysku neberiem,lebo to je citliva vec...na mna moze povedat aj to najhorsie ale na moju rodinu nie...mala ma ku nej zakaz ,ja sa s nou nemam o com bavit...stratila syna,mna a jedinu vnucku kedze jej prvorodeny syn sa na dieta nezmoze kedze je prilis narocny a rozmaznany
a uz dnes sa pytala ze kedy jej donesiem malu ze sa jej cnie a ze potom place...ha ha ved ona este zaplace 😠 😠

nitka
12. máj 2008

vraj ja robim rozbroje medzi jej synmi a pritom som sa do nich nikdy nestarala oni sa nenavidia od detstva,ze ja sa iba v jej byte rozvalujem lebo v byte v ktorom zijeme patri este z casti aj jej a ze keby som nemala malu ze ma davno vyhodi a je toho este vela....
ja som jej povedala ze je leniva a ona sa taaaak nasrala ale ta co za pravdu sa kazdy bije,zobrala tu pravdu asi tazko
a este ma chce dat na socialku ami zoberu malu 😀 😀

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz