Čo so svokrou?

lencici
13. apr 2008

Bývame v jednej dedine so svokrou a tá od malička berie moju malú na 1 celý deň k sebe to mi už prestalo vadiť zo začiatku som aj plakala, ale môj manžel sa so mnou vždy naťahoval, že šak neide ku cudzej.... Dnes si zmyslela, že malu zoberie na návštevu k prababke na autobuse. ´Možno som hnustná ale ja nechcem žeby ju tam zobrala keď tam neidem aj ja. Ale môj manžel sa urazil že jej to nechcem dovoliť..

rumka
13. máj 2008

no to čo si tie svokry o sebe myslia že sú bohyne či čo? 😕 🙄

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jahodka11
13. máj 2008

jaaaj, baby, ja dufam a verim ze budem dobra svokra...ale posnazim sa aj porodit dceru, haha, ze pre istotu 😀

bambi7
15. máj 2008

ahojte

ahoj womenne mam sa ok bola som u kamosky od nedele a dnes som sa vratila ma krasnu dcerku 3mes tak som jej bola varovat lebo ma skusky,tak som nemala pristup na net a ty ako?

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilyk
16. máj 2008

preco muzi nemaju tento problem 😅 mojho mama miluje tusim viacej ako mna 😀

carisma25
16. máj 2008

lilyk aj ja mam niekedy ten pocit 😕
baby ja ked som bola v porodnici, tak sa mi na ten cas do bytu nasackovala svokra, vraj pomoze s domacimi pracami aby sme prisli do cisteho a uprataneho- malo ist len o umytie okien-nanajvys...
si predstavte ked som dosla po 5 dnoch s babatenkom a poporodnou depkou ☹ domov ten bol sice ako zo skatulky ale skoro som ho nespoznala-svokra sa prekonala a to tak ze vo vlastnych veciach som nemala prehlad kde co mam a najviac ma dorazilo ze sa mi sturala do mojich skriniek 😠 😠 😠 😠 a vsetucko vsetko mi poprekladala -no vas by netrafil slak???!!!! Este aj dnes patram po mojich osobnych veciach....
cize mojej svokricke cudzie sukromie nic nehovori! 😝 vŕŕŕ
som sa akoze podakovala ze bola taka ochotna ale v duchu..no viete si predstavit! 😠 😠

bambi7
17. máj 2008

ahoj womenne zvladol to 😀 to chapem ked si sama je to tazke ,a co este sa to nepohlo zo stahovanim?

bambusko
17. máj 2008

carisma, to mne urobila svokra, ked sme boli na dovolenke. ja som sa jej teda nepodakovala, ale som zurila a odvtedy sa to nikdy viac nestalo, uz si nedovoli 😀

jahodka11
20. máj 2008

ahojte maminy, co sa stalo s mojou najoblubenejsou temou? 🙂)) ja nemam nove zazitky, je ticho...asi ticho pred burkou.... 😖

aja28
20. máj 2008

Ja byvam u svokrovcov uz druhym rokom ,, parada,, len moj muzicek si mysli ze sa nemame kam ponahlat. CHLAPI 😀

jahodka11
20. máj 2008

jaaaj, aja, nezavidim :( my sice byvame v malickom bytiku, ale az teraz vidim, ze kebyze byvame u nich, co by bolo...uz by som bola asi rozvedena 😀

martina21
21. máj 2008

ahoj jahodka ja nemam nic nove ibaze bola u nas druha svagrina a z jej rozpravania som pochopila ze ma so svokrou pekne poohovarali 😠 ale tato je v pohode vravela ze sa ma zastala lebo ze ona robievala tiez tak ako ja(myslim kojenie a bozkavanie a ze tiez nerada davala syna druhym) 😉 jaj ale normalne ma to potesilo ze ohovarili neviem preco 😅 v duchu som sa smiala 😀 tato tema vzdy zdvihne tlak a to ho mavam dost nizky 😵

jahodka11
21. máj 2008

haha, aj mne dviha tlak a tiez ho mam nizky, takze vlastne mi to robi dobre 😀

martina21
21. máj 2008

tak tak 😀 😀 😀 si ma pochopila 😎

rumka
22. máj 2008

no tak ten tlak sa dvihne aj mne neviem prečo ale vždy keď príde tak som na začiatku návštevy nervozna 😒 a to ju len počujem ako ide po schodoch 😨

jahodka11
22. máj 2008

rumka, ja som zasa nervozna aj po hodine, co odisla, haha 🙂))

martina.d.
22. máj 2008

Baby ja sa už mojej svokre vyhýbam skoro 8 rokov. Vtedy sme sa spoznali. Vidím ju tak raz za polrok a to mi stačí. Zavolať nezavolá, my sa jej nevnucujeme. A keď už zavolá, tak poučuje a bla bla bla. No na nervy. Čo sa týka detí, tie u nej ešte v živote samé neboli ani 1 hodinu. Takže tak. Ja som jej veľmi jasne povedala čo si o nej myslím, a tak vie že u mňa neuspeje. Jej syn ju tiež nemusí, tak ako ona jeho. Ale keď ide okolo jej mesta tak sa občas - naozaj len občas u nej zastaví. Doma sa o nej nebavíme. Sme od nej vzdialení 120 km, nie vždy to tak bolo, predtým sme bývali 5 min. pešo od seba, ale fungovalo to rovnako. Moja mamička umrela, takže už mám len svojho manžela a deti, ktorých nadovšetko milujem.Svokra mi nechýba, a máme známych, ktorí nám povedali po tom, ako mne umrela mamka, aby sme ich brali ako svojich rodičov. Takže naše deti majú tiež starých rodičov, len nie pokrvných. Viete, ako volá moju svokru dcérka??? TETA. To sme ju neučili,ale takto sa to vyvinulo.

aja28
22. máj 2008

je to síce taký blbý vtípek, ale môj tatin hovorí že...
Svokra a uzený nejlepší sou studený 😵

martina.d.
22. máj 2008

😀 😀 😀

bubonic
22. máj 2008

tak moja svokra tvrdí, že "len jedna svokra dobrá bola a aj tá je meter pod zemou"

ale občas by som ju tam zakopala ja, ale našťastie sa vidíme málo.

lubu
23. máj 2008

ja som aká štastná že je táto téma 😵 hreje ma pocit že nie som jediná čo sa nemôže vystát so svokrou 🙄

nám farár na svadbe v kázni povedal:svokry zavrite do skrine, pustite ich len na velké sviatky a po sviatkoch do skrine spiatky 😀 len škoda že moja svokra to nejakým sposobom asi prepočula 😠 🙄

gucz
23. máj 2008

to som jediná kto má normálnu svokru? niektoré názory sa mi síce zdajú zastaralé, ale ja sa k nej na návštevu celkom teším, oddýchnem si, malá ju má rada. Svokra nám pomáha ako len môže a nejak extra sa do nás nestará i keď niektoré jej poznámky ma síce vytáčajú, ale veď každý má svoje muchy..........

ja_hodka
23. máj 2008

Lencic,chapem, ze Ti to vadi. Vysvetlit sa to da a pokial, ako pises, mas svokru rada a rozumiete si, tak to pochopi.Reagujem na tuto temu, lebo zajtra pride moja svokra. Zdrzi sa dva mesiace. Zijeme mimo SK.
Mame mesacnu dcerku a pride mi pomoct. Je velmi fajn a neocakavam ziadne problemy.
Tak len tolko. Myslim, ze ked sa dopredu a slusne vymedzia urcite hranice, tak sa da vyhnut problemom.
Preco Ti vlastne berie decko na cely den?Ja by som jej povedala nech pride k nam a moze byt s deckom kolko chce.

ja_hodka
23. máj 2008

gucz, ja mam normalnu svokru. A je to vidiet, vychovala mi dobreho chlapa. 😉

jahodka11
23. máj 2008

martina.d - ja som na tom podobne, tiez uz nemam maminu a nikdy mi nechybala tak, ako teraz....ale mam este ocina, tak ma danielko aspon dedeho 🙂 ale svokru nemusim a sice je 100km daleko, ale mne sa to zda veeelmi blizko 😒

maca793
23. máj 2008

lencici
ja by som ju hneď poslala niekam ja som so svokrou nikdy dobre nevychádzala, stále sa mi babrala do života a do výchovy dvojičiek a tak som jej povedala svoje, a odišla som od nej z bytu. teraz je ex a nevidela som ju 6 rokov a ani mi nechýba, lebo mi len ubližovala a nielen mne ale aj mojim rodičom. ☹

lencici
autor
24. máj 2008

Dnes malu svokra zobrala ale dnes mi to vyhovuje lebo mi treba toľko upratovať že až... Už sme si vyjasnili že žiadne výlety bezomňa alebo manžela nebuduú...

cistko
28. máj 2008

No vidim ze sa to tu riadne kopi 😀 😀 precitala som len poslednu stranu, drobec sa zacal dvihat a tak som neustale v strehu takze nieje tolko casu na internet 😅 uz mame aj par modrin cize som mu "stale v patach"🙂)))

A so svokrou vsetko ok, boli sme u nich na odpuste, vsetko fungovalo ako po masle, akurat ked vytahovala drobca z kociara tak "zase" ho zabudla odopnut z popruhov a z nanoznika, som ju na to upozornila tak sa vyhovorila ze to nevie, jasne som jej povedala tak sa nedivte ked vam nedam samej Jakubka lebo sa na vas nemozem spolahnut ked taku jednoduchu vec neviete, slubila teda ze sa nauci...no som zvedava 😉 to bola jedina vymena nazorov za cely ten cas co som tu nebola ale je mozne aj to ze ja uz vela veci beriem jednym uchom dnu druhym von 😀 a uz som akasi odolnejsia len si vzdychnem a poviem si tak toto uz asi ine nebude🙂))🙂))🙂))

A manzel povedal ze ked sme zvladli u svokrovcov odpust kde bolo skoro 20 ludi tak uz zvladneme vsetko/ja neznasam uskriekane tetky co sa prihovaraju detom tymi zmenenymi hlasmi a stal do nich hucia a nieco od nich chcu/ ale vydrzala som 😀 😀

jahodka11
28. máj 2008

jaaaj, cistko ty si cislo 😀 ty to vies tej svokre tak priamo povedat....keby som to ja vedela....ja az ked uz jej mam plne zuby a to som uz nahnevana riadne a len zoberiem maleho a uz jej ho nedam ani chytit...musim sa od teba priucit 🙂 inac, u nas teraz ticho, o svokre nepocut, tak len aby to nebolo ticho pred burkou....ide vikend....no nastastie pride moj ocino 🙂