Je divné ostať tri roky s dieťaťom doma?

bobulka34
8. apr 2009

Mam dcerku , bude mat dva roky a neplanujem do jej troch rokov robit. Jednak z dovodu, ze jaslicky su drahe a moji rodicia este pracuju. Ale hlavny dovod je ,ze si to chcem s nou uzit. MOje zname uz pomaly idu pracovat a dost sa nad tym pozastavuju , ze ja nie. Jednej manzel robi na smeny, takze sa striedaju a ona ma zivnost a tie druhe maju babky a tak. Je to fakt take divne zostat s dietatom 3 roky doma??? su tu vobec take???

bambulka026
3. jan 2015

Ja som bola doma 3 roky so synom a teraz budem I s dcérou. Je to úžasné obdobie ich života o ktoré nemienim prísť. Neodsudzujem ostatné mamičky ktoré sa rozhodli inak ale pokiaľ mám tú možnosť zostať s nimi doma rozhodne ju využijem.

rodinnevikendy2
11. feb 2015

Užite si pekné chvíle so svojim dieťatkom.
Pozývame vás na kurzy babyplávania PLUTVIČKA v Bratislave od 3 mesiacov, Tanečnú prípravku a folklórik pre detičky

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...
🙂 🙂 🙂

saskia_repcikova
16. feb 2015

Vôbec si nerobte starosti a zostaňte s dieťaťom, dokedy potrebuje. V škôlke máme deti, ktoré nastúpili po dlhom období doma rovnako ako detičky, ktoré sú od 18 mesiacoch v jasličkách. Aj keď v adaptačnej fáze samozrejme sú rozdiely, za pár týždňov sa všetko vyrovná a nerozoznali by ste, ktoré dieťatko prichádza z domu, a ktoré z jasličie. ôležité je, aby ste dali aj doma dieťatku dostatok podnetov na celkový rozvoj a pocit bezpečia, z ktorého sa ľahko vydá objavovať svet, pretože vie, že domov a mama je istota 🙂 Držím palce a nenechajte sa nikým zviklať, mama vie o svojom dieťati najlepšie.