Kedy urobilo vaše dieťa prvý krok?

yashmin
3. apr 2012

Ahoj chcela by som vedet kedy Vasi mrnusi sa postavili a spravili prve kroky?moj mrnus sa postav pi taburetku a si ju posuva dopredu ale ja mu to nechcem dovolit lebo je to podla mna strasnr skoro...volala som aj s dr ona povedala ze mu to mozem dovolit pokial to robi sam ale aj tak... choditko nepouzivam..co vy na to?

beatrice28
3. aug 2013

dcéra v 11. mesiacoch a syn v 13.

cawes
3. aug 2013

@lolinko moj bude mat tiez rok o tyzden a tiez este nechodi

luciaq
3. aug 2013

moje obidve v desiatich mesiacoch a obe v jedenastich uz chodili. teda dcerka zacala vcera presne zaciatkom 11 mesiaca. a obaja hned ako zacali sami chodit mi zacali chodit na rebrik. tak sa tesim. som si myslela,ze dceru to nechyti a vcera ked som vesala zaclony tak uz za mnou vyliezla aj ona 🙂

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ewkaaa
3. aug 2013

moja asi v 8 mes. , lebo už od 9 mes. chodí 🙂

miku1
3. aug 2013

Moja dcéra začala sama chodiť, keď mala necelých 15 mesiacov.

denkas
3. aug 2013

Moja začala chodiť sama, keď mala 17 mesiacov a do 2 rokov chodila na špičkách, napriek tomu, že v chodítku bola minimálne, nepáčilo sa jej tam, teraz má 2,5 roka, chodí, behá a po špičkovaní ani stopy, sama od seba začala chodiť normálne, netreba panikáriť, je to individuálne.

m_ij_ka
6. aug 2013

moja malá začala stavať keď mala 8 mesiacov, a od 10 mesiacov chodila sama

pucinda
3. sep 2013

Ahojte baby. môj malý má 8 mesiacov a už dobre dva týždne sa stavia na nožky popri všetkom nábytku aj posteli atd. chcela by som vedieť či mu už treba nejaké topánočky alebo papučky. ked sa postavím tak na špičky ale ked už stojí tak na celej nožke.
ďakujem 🙂

jarmila1990
3. sep 2013

moj maly ma 6 mesiacov a sam sa postavi...je jak raketa, sak mu nestiham, to sa neda zakazat, ked mu to je prirodzene... 🙂

katecameron
3. sep 2013

jeden syn sa sam postavil v necelych 6mesiacoch a druhy v 8mesiaci ten starsí chodil uplne sam v 10mesiacoch ted mladsi v 13mesiacoch vsetko je to hrozne individalne pokial to dokaze uplne SAM tak ok ale take ze drzat dieta a tahat za obe rucky a chvalit sa ze chodi?? 😝 tak toto nie ja nemusim