Kedy začali vaše detičky chodiť?

lenka268
17. jún 2011

Ahojte maminy, mozno tu uz podobna tema je tak mozno ma zamknu 😉 , tak len informacne sa chcem popytat, moj syn Danko bude mat 13 mesiacov, zatial nechodi, iba za ruky aj za jednu, sam pekne postoji ale boji sa este vykrocit, viem ze ma aj cas, len ma to zaujima kedy chodili vase deti. Dakujem pekne.

meggieerika
22. mar 2013

moj maly urobil prve kroky sam ked mal 13 a pol mesiaca...............dovtedy len za ruky, popri nabytku, aj postal sam.......az potom neskor sa odvazil............. akurat som ho krmila pudingom, ked spravil prve kroky............ uuuuzasne nieco.......ked taky maly drobec sa pohne uuuuplne sam........ zazitok fakt 🙂 🙂 neboj, on sa ti pohne, len ho netreba nutit, silit to........... nechaj nan....... deti vedia kedy sa maju pohnut same..... netreba ich to vobec ucit, to je uz akosik v nas zakodovane ............ hehehe 😀

carmella
22. mar 2013

nas maly mal 12 mesiacov

zigzag
22. mar 2013

na nozky sa zacal stavat,ked mal 8 mesiacov, ale kym zacal uplne samostatne chodit mal 13 mesiacov a 3 dni, odvtedy beha o 106 🙂

toplik
24. mar 2013

Nasa mala sa sama postavila v 6m a 1tyzden. A v 8mesiacoch uz lietala. Teraz ma uz 11a nestihame za nou.