Moje dvojročné dieťa sa divne správa

annastevko
25. mar 2015

Moja dcerka ma 2 roky a kedze je jedinacikom vie sa pekne zahrat aj sama v pohode 3 hodinky. Nieje placlive dieta ma odomna a manzela vela lasky kedze sme nanu cakali 6 rokov. V poslednom case sa sprava akosi divne ja neviem co si o tom mam mysliet. Raz sme poculi ako sa velmi smeje boli sme spokojny potom nas zavolala do izbycky a ked sme prisli sadla si mi na nohy a ukazovala prstekom na stenu a hovorila ,,vidis mamka vidis?,, prstekom sa pohybovala po vzduchu a stale hovorila to iste pricom sa smiala. Najprv som jej hovorila ze nic tam nieje ale ked mi ukazovala na prazdnu stenu asi 20minut a smiala sa pritom prislo mi to divne ... Potom sa nam stalo ze v noci spinkala a zobudili sme sa s manzelom na hrozny plac tak este nikdy neplakala ked som prisli k nej do izby ukazovala zase na prazdnu stenu plakala a hovorila ,,vidis, vidis,, dookola to iste. Viem, ze deti placu v spanku ale ona mala oci dokoran otvorene a tak som sa ju snazila utisit stiskala som ju bozkavala a hovorila ze uz je dobre. Stale ked sa ukludnila sa opat otocila na stenu a zacala velmi plakat. Urobila to niekolko krat. Neviem co si mam o tom mysliet. Bola by som nerada ak by videla nieco co nieje dobre ... Bolo to desive premna. Problem je v tom, ze nevedela nam povedat co to je len ukazovala na stenu.
Ma nejaka z vas podobnu skusenost?
Prosim piste rada by som vedela vas nazor na to.
Dakujem.

annastevko
autor
2. nov 2016

@nikolet_89 boze Nika tato tema je premna stara mala je v poriadku a uz to neriesim. Ta robodracica je asi narusena.

nikolet_89
2. nov 2016

@annastevko vymaz to cele nikto nemusi vediet, ze mas prsa urobene to prehnala

keyneska
2. nov 2016

Odhliadnuc od pŕs a duchov, mne len nie je normálne keď niekto píše že má 1 dieťa a potom inde že 2. Nerozumiem tomu.

annastevko
autor
2. nov 2016

@keyneska mam 2 deti ale najprv sa narodi vzdy jedno a potom druhe pokial to niesu dvojcata a preco mam vysvetlovat kolko deti mam ked toto bolo zalozenw pisane o mojom jednom o mojej dcerke nie o 2 detoch! Prosim neripte sa vo vsetkom.

eva8
2. nov 2016

@annastevko
Písala si o psovi, o druhom dieťati nie.
Nechcela som rozoberať prsia, to je každého osobná záležitosť, tú tému som ani nečítala, omylom som prekopírovala všetko, chcela som len o deťoch. Dôveryhodnejšie by bolo porovnať citlivosť detí a nie citlivosť psa a dieťaťa. Ak druhé dieťa je novorodeniatko, dcérka možno spracovávala túto info svojim spôsobom a je zaujímavé, že dámu si videla len počas prvého tehotenstva (vraj len keď si bola tehotná s touto malou). Ak je druhé dieťa staršie, tak je zaujímavé, že sa nehrávalo so svojou sestričkou a nič nepobadalo. Ak s vami druhé dieťa nebýva, je to o inom, to prepáč. Je to až prílišné zasahovanie do súkromia a citlivá téma.
Túto tému o duchoch som prečítala na dve etapy, Po prvej polovici som sa potom bála jednu noc, tiež mám na to svoje dôvody. Nehľadala som či si vymýšľaš, či nie, hľadala som riešene. Nakoniec to tvoja dcérka vyriešila - zrazu jedna veta od dieťaťa pomohla. Taký stručný a jednoduchý záver sa mi zdal... Problémy začali vraj po prinesení darčekov, preto som hľadala súvislosť i v tom. Ak niekto z prispievateliek hľadal racionálne vysvetlenia bez duchovna, nepáčilo sa ti. Mala som toto obdobie viac času, tak som sa pozrela, či inde neprispievaš - predsa taká halloweenska téma. A našla som, že máš dve deti. Tej druhej sa to vôbec netýkalo, nechcela si ju do toho asi motať a spommínať ju preto v citlivej "duchovnej" téme. Príspevkom o antikoncepcii si pomohla veľa babám, skutočne. Tá druhá dcéra pravdepodobne s vami nebýva, preto si ju nespomínala. Teda sa ospravedlňujem. Ale to čo som si prečítala dnes, ma akosi nepresviedča, že si sa do niečoho nezamotala. Každopádne tebe a tvojim deťom prajem všetko dobré, teš sa, že svokrovci na vás myslia a nechcú vám zle. Vzťahy medzi ľuďmi si vytvárame samé, s duchmi a dôverou nie je sranda. A nechty sa mi páčia.

eva8
2. nov 2016

@annastevko prepáč a všetko dobré prajem. Nechcela som debatu posunúť týmto smerom. V niečo "medzi nebom a zemou" verím, aj to, že malá mohla niečo vidieť a mohlo sa niečo u vás diať

petrofka
2. nov 2016

@cajomila neviem. Moze byt. Ale takisto to mozu byt halucinacie sposobene psychickou poruchou..

annastevko
autor
2. nov 2016

@petrofka nemala som psychicku poruchu bola a som stastna a vdacna Bohu za to ze mam dcerku 🙂

lucinka1996
2. nov 2016

Do teraz vidim ....je to tazke no da sa stym zit ja to uz berem v pohode.. No malinku lutujem..☹ skuste ciernu sviecku zapalit. Na zle sily

ivooonia
18. nov 2016

@lucinka1996 to dufam, ze nemyslis vazne s tou ciernou svieckou na zle sily? 🙂

lucinka1996
18. nov 2016

@ivooonia cierna sviecka stahuje zle sny ..aby nemalo dieta zle sny..tak som myslrla