Novorodenca sa nedá zobudiť

rose1988
30. sep 2012

Ahojte, teraz sa mi narodil synovec, ma dve dni a v jednom kuse spí. Co by nebol az taký problem, keby sa zobudil aspon jesť. Zaspi dokocna aj pri kupani a prezliekani. Nepýta si jes, nevyplazuje jazyk, jednoducho stále spí. Spapa extremne málo. Brata mam v zahranici a tam su dosť flegmosi lekari este o to viac ze su dzudzinci. Brat sa boji ci je malí zdravý ja ho ukludnujem ze sa to stava no sama neviem ze z coho to moze byt. Jeho zena mala tazký porod a dostala aj morfium a preto si myslim ze to je len z toho viete mi poradit ze ci co to moze byt nieco zle alebo ci sa take veci stavaju. Moja dcera je pravý opak ona od malicka spala velmi velmi malo.

ewwwe
10. jún 2016

No ja som práve v nemocke. V stredu ráno som porodila dnes je piatok A krásavica cez deň nonstop spi.akože fakt nonstop. Večer sa sama zobudila zo 2 krát na papa nie ale aj tomu moc nedala cca do 10 min aj to veľa hovorím. Už neviem čo mám skúsiť ako ju zobudiť. Strkam jej nonstop bradavku do pusinky striekam jej mliečko na pery nech cíti chuť vôňu nič...spi akoruzenka. Takže čo mám robiť?Syn prvý má V pôrodnici toľko cucla A pil že som mala krvavé bradavky.