Odkedy deti vedia hrať spoločenské hry?

hruska91
1. apr 2022

Od akého veku vedeli vaše deti hrať človeče nehnevaj sa alebo pexeso? Dcéra ma o mesiac 3 roky,vonku stále prsi a nedokážem jej to vysvetliť, vidím že to nechápe pritom na krabici píšu od 3 rokov. Myslite že je to ešte skoro? Akurát puzzle ju baví vie skladať aj do 36 dielikov… kedy vaše deti chápali takého hry dakujem

nwnw
23. apr 2022

@hruska91 3r Krtkove hry ci ako sa to vola a Domceky sme zacali skusat. V reale az od 4 rokov to uz slo obcas. Pexeso u nas nejak nejde (asi musim kupit minimalme s Patrolou 🤣).
My len von stale. Idealne po blate a v dazdi alebo do potoka 🤦.

janulla1
23. apr 2022

haba ma veľmi pekne hry od 2 rokov, starší syn od 2,5 roka hral pexeso,človeče,karty, mladší je teraz v jeho veku a nič, najviac sa mu páčia tie haba hry - ale hrá sa ich po svojom, ešte má rád a chápe loto, pexeso zatiaľ len otočené karty, človeče vôbec a super je na prvú hru hmataj a najdi - ale ani to ešte nehrá podľa pravidiel, každé dieťa je iné
mám tu aj albumy so spoločenskými hrami podľa veku🙂

bibcabi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milanemila
24. feb 2023

@hruska91 ja mam tiez 3 rocnu a clovece vie hrat, ale bohvieako ju to nebavi, ma radsej ine spolocenske hry. Puzzle sklada rada posklada aj lego take mensie podla navodu. Nerada napriklad kresli sama nieco na biely papier, skor ma rada aktivity zosity. Skus aj ty nejake aktivity zosity, mozno by to aj tvoju bavilo 🙂 kazde dieta je sikovne na nieco ine.