Odplienkovanie u chlapca vonku

janka2804
11. apr 2015

Ahojte ake su vase skusenosti..? ako ste naucili chlapca pisat vonku???ako dlho vam totrvalo kym to pochopil?moj maly ma o mesiac dva roky doma pisame do nocnika kedze len zaciname raz dvakrat za den sa popisame no z vonka sme suchy este neprisli... opisaniu travicky nerozumie..ja som pravdepovediac tiez zmetena ci ho davat po stojacky alebo ako dievcatko..??skusala som aj aj..dakujem za rady tipy..

mimla
11. apr 2015

Moja skúsenosť je taká, že treba počkať do leta a ak je možnosť, nechať chodiť na holo. Vtedy sa mi rovnako starý syn odplienkoval v podstate sám (okrem noci). Niekde som čítala, ale už po funuse, že pomáha nedávať slipy, alebo boxerky, ale klasické trencle, také tie voľné, aby mal pocitový rozdiel medzi plienkou a spodným prádlom.

janka2804
autor
11. apr 2015

Tak ja som chcela ale teraz zacal mat suche plienky a v lete mame doma ocka a vtedy mama je neviditelna vobec ma nepocuva a ocko pochybujem zeby sa na to dal...a neviem si predstavit zeby behal s holim zadkom po sidlisku 😀 ja som urcite take dieta nevidela,a ktomu spadne a bude sama modrina

pribinak
11. apr 2015

Popros nejaku kamosku co ma chlapca a ten uz vonku cika, aby ste sa mohli pozerať ako poleje trávičku, alebo osprchuje mravčekov

bubelko
11. apr 2015

@janka2804 u nas ich ucil ocko 😉

viva88
11. apr 2015

Moja skúsenosťkedže mám dvojičky a parik je: malú som dávala na nočník... určite ani jedno nenechať holé behať lebo nebude vedieť aký je rozdiel kedže nebudé mať mokrú prdelku... malého sme takto naučili a trvalo to další polrok kým sa začal pýtať na nočník lebo si myslel že môže čúrať všade... malá sa hnevala ke bola mokrá preto na to rýchlo prišla a vedela udržať moč dlhšie tak to bola za 2 týždne bez plienky cez deňa v noci už po mesiaci... malý ešte do teraz má na noc plienku... možno keby mu ocko ukázal že aha tak mi chlapci vonku piškáme ak máte možnosť isť niekam k babke na dedinu .... viem že okolo bloku by to nebolo možne hlavne pre ocka :D a tiež iné detičky ak uvidí že ako vonku cikajú... za mesiac už bude von pekne teplo ... alebo ak čúra pravidelne tak len ho odsledovať a potom ho dať sadnúť na nočník... može sa stať že nebude vedieť tak zatlačiť aby prúdom pišal a može sa zakaždým opišať vtedy radšej na nočník ako postojačky ak nieje možnosť používať nočník tak ho treba dávať ako dievčatko .. dufam že som poradila aspoň troška :D veľa úspechov

timea7
11. apr 2015

@janka2804 tiež by som využila ocka, malé deti sa učia napodobňovaním, aj u nás to tak bolo, videl a chcel tak isto ako ocino, horšie bolo, keď chcela dcérka sesternice tak isto postojačky, ako môj syn 😀 😀 😀 😀 😀

siska53
11. apr 2015

@janka2804 normalne po stojacky..nech ide s tatinom.. Nas vzdy z nocnika vycikal von,tak mal lavor ktory sme mu drzali. Vonku sme mali vzdy nahradne oblecko so sebou (zbytocne,bol vzdy suchy,ale kym mal plienku,tak tiez bola vzdy mokra) a pacilo sa mu ocikavat stromy a tak. Plus tato a kamosi vonku spravili svoje.ale on sa odplienkoval az po 2,5r.

acer11
11. apr 2015

v lete,vypustiť na záhradu a máš rovno aj pohnojený trávnik 😀

janka2804
autor
11. apr 2015

@pribinak u nas je nedostatok chlapcov mame asi 10 kamaratok v jeho veku same baby...

janka2804
autor
11. apr 2015

Ocko skusa ale zatial nic len ho pekne pocka,postrazi ale polievat sa mu nechce😀 no uvidime ako dalej dakujem vsetkym za rady