Redšia stolica u 15 mesačnej kojenej dcérky

miirkka1
16. feb 2018

Ahojte...dcerka ma uz dlhsie redsiu stolicu...kaka len 1-2x denne.Cim to moze byt?Kojim ju v noci,sem tam cez den .Moze to byt stale zubami???
Predtym jej nasli v stolici ecoli dali sme probiotika bolo dobre na tyzden .A tak je to dokola.Dam probiotika lepsie o 2dni zase.To moze mat tie ecoli dokola?Ved som s nou Len ja a muz a hygienu dodrziavame

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marikap18
16. feb 2018

Ja mam ten isty problem, tiez mam 15 mesacneho syna a kojim. Bojim sa, aby to nebola celiakia. V noci ho bolieva brusko a potom si prdne. Sama neviem, ci su to zuby alebo nie. Ja roozmyslam, ze skusim na par dni bezlepkovu dietu, skus aj ty.

miirkka1
autor
16. feb 2018

Ano papa aj inu stravu aj ked najradsej by pila mlieko.Takze sa snazim kojenie cez den obmedzovat. Ako vies ze ho bolieva brusko?

miirkka1
autor
16. feb 2018

Nasa v noci place ale ja to pripisujem zazitkom zubov atd...tiez si prdne ale to si myslim ze je preto ze sa prebudi ...boze hadam ziadna celiakia

miirkka1
autor
16. feb 2018

Viem ze jej testovali stolicu lebo este ako 6mesacna mavala bolesti bruska v noci casto prdela.Robili jej testy na kravsku bielkovinu laktozu ale ci v tom bol aj lepok...hmm to neviem

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miirkka1
autor
16. feb 2018

Ryza jej nechuti...banan pecivo papa. Kaka denne 1x niekedy 2x.Ale uz som ju objednala utorok k dr. ci nahodou nema tu celiakiu.

bibistec
17. feb 2018

Tak aj alergiu na mlieko by som vytestovala to ke najbeznejsie a prípad ci nema kvasinky v traviacom trakte