Skoro trojročný nezbedník

janickoslniecko
24. okt 2022

Dobrý deň. Náš malý bude mať v januári 3 roky. V septembri nastúpil do škôlky. V škôlke si ho pani učiteľky chváli. Ale problém nastáva keď príde domov, ako keby potreboval vypustiť paru. Je mrzutý, robí zle starším súrodencom,ničí a hádže hračky a dokonca ubližuje zvieratkám. Cez víkend zhodil mačku z terasy, dnes ráno zas psíka zo schodov. Vydobija si svoje nepríjemným krikom. Som Vôbec neviem
. . Vôbec neviem

anjelicek26
24. okt 2022

TAk to vypustenie pary po skolke by som brala, ale ublizovat surodencom a zvieratam je silno cez ciaru...ake su nasledky, ked taketo nieco spravi? Lebo za umyselne zhodenie psa zo schodov by bol u nas doma exemplarny trest 🙄

janickoslniecko
autor
24. okt 2022

@anjelicek26 zatiaľ som to riešila dohovaranim, že sa to nesmie, že môže niekomu ublížiť..
Ale dnes ráno som to už nedala.... na kričala som na neho a dostal aj na zadok 😒

anjelicek26
24. okt 2022

@janickoslniecko tak asi bolo nacase...nie som zastanca bitia, ale cez ciaru je proste cez ciaru, snad si to uvedomi... u nas pomahalo, ked si museli odmakat to, co spravili - teda v pripade toho psa napriklad - oprat a vycistit mu pelech, misky, dat zrat a ten den ist s nim von len a len on, pretoze sa mu musi ospravedlnit tak, aby to pochopil aj pes a spravit pre neho na oplatku nieco "dobreho".

janickoslniecko
autor
24. okt 2022

@anjelicek26 Musím si vymyslieť nejaký trest a dúfam, že si to na budúce dobre rozmyslí čo urobí. Ďakujem za tip.

hilda08
24. okt 2022

@janickoslniecko aj moj doma prve tyzdne vypúšťal paru, zlostil sa priecil schvalne neposlúchal…tiez začal ubližovať kocurovi ale štýlom ze ho furt niekam vykladal, hádzal ho do mlák, upozorňovanie a vysvetľovanie nula bodov, raz som povedala ze kocúra dame dieťatku, ktoré sa o neho bude pekne starat, ktoré ho bude mat rado a od vtedy uz mu neublížil, ale aj ked mu robil zle tak sa o neho staral takze takýto trest u nas nebol mozny

mogaa
24. okt 2022

@janickoslniecko inak bud rada že si to ventiluje doma...naša si nespokojnosť ventilovala v škôlke na deťoch - hrýzla ich...bola tam najmladšia ak jej niečo brali uhryzla....podľa jej učiteľky asi najhoršie dieťa...potom mi suseda čo robí v škôlke hovorila že u tých malých detí je to uplne prirodzené a len vysvetovať, vysvetlovať, vysvetlovať....po mesiaci tam s tým prestala.....minulý rok to urobila raz v novej škôlke, dostala od učiteľky po puse a prestala s tým...učiteľka nám to samozrejme aj povedala, je to taká babina tých detí, veľmi láskavá ale dala im aj po zadku...patrila k najlepším učiteľkám aké naša malá mala....

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
26. okt 2022

@chiaraaaa to ale nebolo bitie😉učiteľku poznám, viem aký má vzťah k deťom a hlavne aký vzťah majú deti k nej a tie ju majú veľmi radi....ano aj napriek tomu že dá po zadku, či po líčku ak dieťa iné dieťa uhryzne.....vždy aj pred rodičom povedala čo urobila a prečo to urobila...našej dala po puse aby vedela že aké to je ak ona niekoho uhryzne - a aj jej to vysvetlila....pomohlo to.....to bola učiteľka z minulého roku, tento rok je malá v inej triede, ale vidieť na nej že ak prechádza okolo k nej hneď sa k nej rozbehne a referuje jej niečo - je to pani učiteľka Anka, aj na dvore keď sú spolu nejde za novými učiteľkami ale za touto Ankou....jej sa žaluje, ak spadne a ona hoi nie je v jej triede si ju aj vypočuje aj poláska ak cíti krivdu🙂