Trojročný syn málo hovorí

dusandavid000
20. apr 2015

dobri chcela bi som sa opytat mam doma 3 rocneho synceka ktori malocopovie nechce sa ucit na nocnik nevieme uputat pozornost s nicim skusali sme vsetko. a co sa tyka tej recovej zasobe kebi pouzival vsetky slova co vie mozno bi to slo tada taky je problem ze sa mu nechce alebo nieco ine prosim poradte budem vdacna.

pirir
20. apr 2015

@dusandavid000 rozprávať sa s ním, posielať ho hrať sa s deťmi, prihlásiť do škôlky

kittyjuliette
20. apr 2015

Aj moj brasko bol taky☺mamina s nim isla k lekarke,lebo sa jej to nezdalo,kedze ho porovnavala so mnou a lekarka jej povedala len tolko,ze u chlapcov je to bezne,ze mu treba vela citat,rozpravat sa s nim a on sam sa "rozhovori".No a teraz je ukecany az prilis,asi ma potrebu to dohanat😆Neboj nic

bonaqa2013
20. apr 2015

Možno logopéd by vedel poradiť lepšie. A tak isto detský kolektív by bol tiež OK.

jasminet
20. apr 2015

@dusandavid000 a co tak ist sa o synovi porozpravat s jeho detskou lekarkou co vam na to povie, ci vas niekam neodporuci...

dusandavid000
autor
21. apr 2015

dobre dakujem za rady ale mi to vsetko skusame pytam sa neodpovie len zakladne veci papat pit prabalit sem tam nieco navise a dedi sme tiez skusali ideme von a on len sam dedi si nevsima dakedy mam taky pocit ked sa s nim zhovaram ako sama so sebou. ale isto vyskusame tu lekarku a logopedku . dakujem za rady.

janickacrazy
21. apr 2015

@dusandavid000 Nechodí do školky? Aspon na pol dna? Určite by mu to pomohlo, mnoho detí sa tam pekne rozhovorí.

jumama
21. apr 2015

Uplne dolu na stranke je na stiahnutie PDF ´knizka o vyvoji reci... pisali ju logopedicky a su tam dobre rady... http://detskarec.sk/problemy-s-vyvinom-reci

dusandavid000
autor
21. apr 2015

urcite viskusam aj tu skolku aj knizku 😉