Jasle porušujú zmluvu

22. nov 2023

Ahojte, stretli ste sa s tym, ze jasle si len tak zavrú jeden den, podotýkam pracovný? Bez kompenzácie? Pricom v zmluve je, ze poskytujú služby kazdy pracovný deň mimo obdobia medzi sviatkami cez vianoce. Pričom platíme aj tie dni. Tak je to z dohode. To este je ok. Ale zavrieť si, lebo nema ľudí v pracovný deň? to je ich problém. Ake mate skúsenosti?

alickapusinka
22. nov 2023

nestalo sa niečo napríklad že mali výpadok elektriky za ktorý oni nemôžu. Alebo niečo voda či nepraskla. Podľa mňa z ničoho nič by zavrieť nemohli len tak samovoľne.

hortenziaj
22. nov 2023

Žiadaj kompenzáciu, ideálne sa všetci rodicia spojte. To mi príde také zvláštne, to je ich problem, majú si zabezpečiť zamestnancov.

dzulli1980
22. nov 2023

Veď treba byť kus empatický ... ak má všetky učiteľky choré, to čo má tie deti zavrieť na celý deň bez dozoru? ... či majú prísť do roboty, aby nakazili aj to Tvoje? ... a namiesto jedného dňa budeš s ním doma dva týždne? ... keby sa to opakovalo často, nepoviem, no kvôli jednému dňu robiť takýto cirkus je kus cez čiaru, či? ... daj dieťa do štátnych jaslí a máš po probléme.

autor
22. nov 2023

@dzulli1980 tu nejde o empatiu, ale o dodržanie zmluvy, nech ved si zavrie, ale nech mi to kompenzuje,ked je chyba na ich strane... Oni mi nic nevratia, ked moje dieťa nepríde

autor
22. nov 2023

@dzulli1980 a aky cirkus? nepreháňaj

autor
22. nov 2023

@alickapusinka bolo to 16.11., tvrdili, ze kvôli chorobe učiteľov, ale kedze 17.11. bol uplne nahodou piatok sviatok, tak asi je to jasné

dzulli1980
22. nov 2023

Ale prosím Ťa ... dcéra chodila do súkromnej škôlky 2 a pol roka, strašné peniaze som za to platila ... párkrát sa stalo, že nešla elektrika, že nešla voda, pri kovide učiteľky išli dole ako hrušky, proste nebolo možné v ten deň prevádzkovať škôlku z objektívnych dôvodov, nebola chyba na ich strane ... v živote ma nenapadlo pýtať si kompenzáciu za jeden deň ... nič v zlom, no za mňa je to také "sedlácke" ... hráš to na to, že "na to máš" a kvôli centu si necháš "vŕtať do kolena" ... a opakujem, pokiaľ to berieš takto, daj dieťa do štátnych jaslí, budeš to mať lacnejšie.

alickapusinka
22. nov 2023

jaj tak tak už vieš aj odpoved.

ibrunova
23. nov 2023

čo myslíš? že si len tak dali deň voľno, nie? Tomu neverím.

autor
23. nov 2023

@dzulli1980 to aj v obchode zaplatíš za tovar, nedostaneš ho a je to ok? A este si aj sedlak nakoniec? To by sa podnikalo 🤣
Mne nejde o peniaze ani tak, ale o to, ze som zaplatila za sluzbu, ktorej sa mi nedostalo
Statne jasle nie

autor
23. nov 2023

@ibrunova to je jedno, pointa je inde

ibrunova
23. nov 2023

No a žiadala si ich o kompenzáciu?

elmivelmi
23. nov 2023

@dzulli1980 no lenze to su sukromne jasle kt si plati a ked ma tu smolu ze jej dieta je chore 2tyz z4 tak musi platit plnu sumu.A majitelka si oen tak zavrie bez kompenzacie alebo informacie?Ro je nepripustne.

nyphadora
23. nov 2023

By ma zaujimalo aku kompenzaciu čakate? Predpokladam, že strava bola na ten deň odhlasena. A kolko stoji den v sukromnej skolke 20-25 e ? 🙈 Neverim, že Vam to nebolo ohlasene dopredu, resp. Mali asi tech. Problem alebo malo učiteliek.