Incident v škôlke

25. jan 2023

ahojte, co som dnes zazila v skolke tak mám dost..dnes je u nas v skolke karneval, vsetky detičky natešené my sme chystali masku uz asi mesiac kedze moja slecna musi byt ta najkrajsia princenzna, v satni sme sa prezliekali rano a prisiel tam otecko s dievcatkom ktore nastupilo tento rok..bez masky..pyta sa ucitelka ze ci ju nejde obliect o masky lebo uz sa zacina karneval a vtriede su uz vsetky deticky v maskách.otec odvrkol ucitelke ze nie ze on tieto pohanske somariny nebude podporovat že jeho dcera sa nebude prezliekat za nic..dievcakto samozrejme smutne uplakane ked videlo ako su deticky pekne poobliekane, (princecne, víly, spidermani a podobne)..ucitelka ostala zarazena aj my ostatni rodicia ktorí sme obliekali detom v satni masky prose nechapem toto..dievcatko slo do triedy uplne so slzami v ociach ale evidentne sa tak balo otca ze sa ani neodvazilo plakat tak ucitelka ktora bola tiez v soku ale nic nepovedala jej posepkala ze ona bude teda rozhodkyna a vyberie najkrajsiu masku..no strasne mi bolo luto toho dietata..otec total kreten..akoze ja respektujem kazdeho vieru a presvedcenie ale nepride vam toto moc?

stanulienkat
25. jan 2023

Boze, to je blb. Chuda dieta.

tiezjedna
25. jan 2023

čo na to povedať... pohanské akcie mu nevoňajú, ale chovať sa ako idiot k vlastnému dieťaťu mu nevadí

apolka77
25. jan 2023

Pravdaže je to obyčajný chudák, asi ani netuší že jediné komu ublížil je jeho vlastná dcéra. Ta si to bude pamätať do konca života.
Ako správna učiteľka by som mala odložené 2 kostýmy presne pre takéto deti aby tam nestali ako outsideri, lebo keď každé dievčatko bude ako princezná a ona jediná ako rozhodkyňa srdiečko je praskne. Debil jeden. Ja by som bola schopná narýchlo zohnať kostým pre dievčatko len aby netrpelo.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
25. jan 2023

@apolka77 to napadlo aj mna, ze ucitelka by mu mohla pozicat kostym. Avsak v dnesnej dobe, keby na to otecko prisiel, tak by ucitelku hnal pred riaditelku so staznostou.

autor
25. jan 2023

@elizabet173 mne to pride ze jej to povedala len tak zo zufalstva..lebo aj ta ucitelka bola v soku uplne..

autor
25. jan 2023

@elizabet173 ale ta ucitelka je velmi zlata cize isto vymysli tak aby dobre bolo

lianka123
25. jan 2023

Akoze... neviem comu sa cudujete... my tiez mame milion eventov v skolke, mam 2 deti skolkarov a vyslovene neznasam nahananie kostymov, lebo uz v novembri su na februar vypredane a nemam konfekcne deti...
Tatko mal toho mozno len vela v praci a malej princezne sa nic nestane ked raz bude outsider.
A co sa tyka teba..... zi a nechaj zit... su dospeli, ktori maju realne problemy a nie riesit najkrajsie princeznovske kostymy

autor
25. jan 2023

@lianka123 v novembri vypredane?..kolegyna kupila kostym dcere dva dni pred karnevalom..a on nevravel nic o tom ze nezohnali kostym ale ze su to pohanske zvyky ktore oni nemienia podporovat..a šaškovat..

luccija
25. jan 2023

@lianka123 áno, ale keď ide o pocity deti každý zmäkne.Mohli si vymyslieť masku doma...ale verím, že učiteľka jej niečo dá a vymyslí.Mozno otec na to zabudol a splechol prvú hlúposť čo ho napadla...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristinapetronela
25. jan 2023

Strašne .... Ja urobím všetko pre to aby boli moje deti šťastné a ešte vždy stíham aj fotku v maske nech ma moje dieťa radosť celý rok. No toto bol fakt nejaký otecko roka

uhgara
25. jan 2023

to je chudak fakt. nechcem byt vulgarna, tak len takto, ale mala by som prenho aj ine pomenovanie. z coho sa potom maju tesit tie deti akoze nechapem, ake aktivity vymysla pre nu on, ked taketo nieco sa mu nepolubuje.

rusalinka
25. jan 2023

..akoze ja respektujem kazdeho vieru a presvedcenie ... .otec total kreten
Hej hej, rešpektuješ.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinka888
25. jan 2023

Tak rodicia mozno zabudli alebo sa im nechceli riesit. No mna prekvapila tvoja veta- Moja slecna musi byt ta najkrajsia princezna- to tiez nie je spravne vychovavat dieta k takejto samilubosti. Takze nehodnot a nesud aby si nebola aj ty hodnotena...

maribell
25. jan 2023

U nás v škole to vymysleli perfektne (možno aj kvôli takýmto prípadom). Masky si vyrábali deti priamo v škôlke s učiteľkami. A boli to pekné jednoduché masky ako lienka, slniečko, chrobák, včela, ... Nie ako tie dnešné kupované wednesday a podobné 👀🙈😅

autor
25. jan 2023

@zuzinka888 ach bože 🙈

autor
25. jan 2023

@rusalinka ano bol lebo sa tak spraval, skaredo vybehol na ucitelku ked sa opytala ci ju ide obliect do masky..odvrkol uuplne hnusne..akoby neviem co sa opytala..pre mna clovek ktory ked sa ho niekto nieco slusne ešte s umevom opyta a odpovie tak ze dobre ze nezacne hulakat pomaly tak je kreten ako sorry

jana_eyre_2
25. jan 2023

Tak nie každý vie byť takým rodičom čo mu záleží na pocitoch jeho dieťaťa.. niektorí pozerajú len na seba..

@lianka123 a niekto dokáže riešiť kostým pre dieťa
(aby malo radosť) aj keď ma reálne problémy 😒

autor
25. jan 2023

@jana_eyre_2 asi tak

nikpa
25. jan 2023

Tiež by mi to bolo veľmi ľúto, kvôli dieťaťu ale do výchovy druhým zasahovať je zbytočne. Pokiaľ jej vyslovene neubližuje (o psychike toho dievčatka nebudem písať) môžeme si len pomyslieť svoje. Ale u nich zrejme nie je chúďa len to dieťa ale aj jej matka....

autor
25. jan 2023

aj ja mam problemy, zdravotne, pred nedavnom aj vazne financne..ale toto by som dietatu nespravila ked viem ako sa velmi tesi a ešte poslat ho do triedy plnom stastnych deti v maskach a nedat mu ziadnu masku..nech si to "uzije"..

autor
25. jan 2023

@nikpa tiez mam ten pocit po tom co som ju par krat stretla v skolke

autor
25. jan 2023

ja sa nechcem starat nikomu do vychovy len mi to prislo strasne luto..ten pohlad na to dieta ako islo do triedy smutne so slzami v ociach bol strasny

322sima123
25. jan 2023

Toro nazvat incident ? Ani zdaleka, ani my nejdeme malu davat na niaky karneval ale tak toto by som jej neurobila tiez, staci odhlasit v ten den, ale ked ju nema kde dat tak neviem no

mimi3008
25. jan 2023

Ja som veriaca, ale na karnevale nic pohanske nevidim...chudatko dievcatko😪

darinka60
25. jan 2023

Súhlasím s tebou ,že v šatni nemal právo na tú učitelku hulákať,ale asi vás tam bolo dosť rodičov ,aby ste ho upozornili na jeho správanie či nie?Mne vždy bolo proti srsti vyhlasovanie najkrajšej masky.Deti sa majú zabaviť,zatancovať,vyjašiť,moja dcéra dodnes spomína ako každý rok vyhrala jedna a tá istá dievčinka/mamka bola s pani učitelkou kamarátka/,tá sa potom nesmierne čudovala prečo další rok rodičia deti odhlásili z karnevalu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kingstonka
25. jan 2023

@mimi3008 možno si to pomýlil s Halloweenom...