Je vaše dieťa v kolektíve obľúbené?

ssisska
21. jan 2013

Ako vnimate fakt ,ze Vase dieta je v skolke a medzi detmi velmi oblubene?

lea641981
21. jan 2013

neviem ci je oblubeny 😲 mam sa spytat 😲 ucitelky?

titkovamiriam
21. jan 2013

starší su a boli a Marek by aj bol,on nema rad kolektív on je rád sam-pre neho by bol ideal on-učiteľka-kucharka a ked deti tak od 10r a viac.
Ja som mala rada ked deti medzi 8-12 rokom mali kopec kamaratov,robila som narodeninove party,oni chodili k tým detom a tak som spoznavala rodičov 🙂,už sa na to teším aj u mareka,dufam že bude chciet kamaratov

bubinko83
21. jan 2013

naš je oblubeny ,vidim to v školke ked prideme a všetci chlapci kričia :Už je tu Filipko 😀 a tahaju ho do triedy .Ale aj on ma velmi rad deti a kolektiv celkovo.

anjelicek26
21. jan 2013

@ssisska - no ako to mame vnimat? Lepsie, ako keby sa citila odstrcena a nemala kamosky, som rada, ze ju maju radi... o problem menej.

Vzdy je okolo nej krdel deti, bolo to tak v skolke a je to tak v skole... jediny problem bol, ked sme na 6.narodeniny robili party pre vyse tridsat deti, no ale co uz, zmakli sme to 😀 😀 😀

karamel
21. jan 2013

To by ma snad malo tesit, nie? Lepsie ako keby malo byt neoblubene....trosku som nepochopila vyznam otazky 😒

brnka
21. jan 2013

Neviem, co si myslela tou otazkou, ale kazdemu rodicovi dobre padne, ked je jeho dieta oblubene a deti ho maju radi.

Moj maly ked bol isty cas doma, isli sme zaniest papiere do skolky a deti ked ho zbadali na dvore, vsetky utekali k nam a prekrikovali sa a tesili sa, ze ho vidia. A ja som mala hned krajsi den 😉

trnka77
21. jan 2013

náš Miško vyrastá s 2 bratmi,myslela som si,že nástup do kolektívu bude ľahší,ale až teraz som pochopila,že je celý po mne 😀 ,v spoločnosti je plachý,radšej sa hraje sám a nemá rád veľké prejavy "náklonnosti"-jeden chlapec sa s ním chcel veľmi kamarátiť,keď prišiel do triedy Miško,tak ho objímal,ťahal nech sa ide s ním hrať,rozprával mu čo budú robiť ako sa na neho čakal a môj len stál a bolo na ňom vidieť,že by rád utiekol 😒 😒 má kamarátov,ale nemyslím,že bude vodcovský typ,za ktorým budú deti chodiť,pretože nie je rád stredobodom pozornosti,ale tie pravé kamarátstva prídu neskôr

dendy1
21. jan 2013

Ako sa dá vnímať tento fakt? Myslím si, že nie je rodič, ktorého by to netešilo. Musel by byť chorý, aby mu padlo dobre, že je jeho dieťa kolektívom odmietané, alebo mu dokonca ubližujú.

halienka
21. jan 2013

Veru trošku čudne položená otázka, určite si každý rodič praje, aby jeho dieťa bolo v kolektíve obľúbené a spokojné, minimálne aby sa začlenilo a nebolo outsider.
Ja veru tiež som z obavami očakávala, čo bude keď teraz dcérka v septembri nastúpila do škôlky, ona je dosť taký organizátorský typ pekne povedané 😀 (alebo inak rada rozkazuje, kto čo má urobiť a ťahá ostatných aby spolu s ňou robili toto a tamto, ale robí to veľmi milým spôsobom, skoro nik jej neodolá 😀 ) trochu som sa toho bála. A hrozne ma potešilo keď som ju teraz nedávno doviedla do škôlky trochu neskôr a deti sa hneď k nej s radosťou rozbehli a začali ju podaktoré objímať a pusinkovať celé šťastné, že prišla! 😅 😀 😀 Tak dúfam, že to bude ok a že bude obľúbená 🙂

ivett1
21. jan 2013

ten fak, že naše deti sú v škôlke obľúbené, vnímam pozitívne😉...ps: ...dúfam, že je to správna odpoveď na anketovú otázku...