Koľko prihlášok do škôlky možem podať?

winona24
21. dec 2010

chcela by som sa opýtať koľko prihlášok môžem podať??? a môžem vôbec podať viac ako jednu??? mám vo výhľade 4 škôlky... 😅 😅

ďakujem za odpovede

eny1
21. dec 2010

myslím, že môžeš podať, len potom zavčasu ostatné zrušiť , ak by vas prijali aj na iné. Nech sa posunie poradovník.

ivett1
21. dec 2010

ahoj...my sme pri dcérke podávali dve prihlášky...a našťastie nám z jednej prišla kladná odpoveď 😉...

lucia.kl
21. dec 2010

môžeš, ale ak ťa zoberú na viac škôlok, tak sa velmi rýchlo rozhodni do ktorej dáš dieťa a ostatné zruš, takýmto spôsobom totiž berieš miesto ostatným mamičkám a tie sa do MŠ nedostanú....

maznacik007
21. dec 2010

zavisi od vasho mesta.... u nas sa podpisuje ze nedavas prihlasku na inu skolku v meste a duplicitne prihlasky sa vyraduju, niekde sa prihlaska dava centralne... a potom prerozdeluju... atd... takze zisti si ako to je u vas.. a podla toho sa zariad

juliagregor
21. dec 2010

všade je to inak...
u nás sú 3 škôlky a majú jednu riaditeľku, prihlášku môžem dať len jednu a vzadu na prihláške je čestné prehlásenie, že som prihlášku nedala nikde inde...
držím palčeky nech Vás zoberú...
veru aj my už pojdeme do škôlky a teda dúfam, že nás zoberú, lebo súkromne by sme to finančne nezvládli... 😝

maatuulka
14. jan 2011

ja idem dat prihlasky na dve skolky.. tu v Raci 🙂 tu jednu uz mame, a nastastie ziaden problem nieje 🙂

zitaje
14. jan 2011

V nasej mestskej casti je to tak, ze ak aj das viac prihlasok, zoberu ta len na jednu skolku, lebo sa vraj riaditelky sadnu a prerozdelia si deti, aby sa ich co najviac dostalo. Cize ked sa chce clovek dostat do skolky, kde je natresk, bud da len jednu prihlasku a riskuje, ze sa dieta nedostane vobec, alebo da dve prihlasky s tym, ze je takmer iste, ze dieta daju na tu menej popularnu skolku. 😖

nadhera
15. jan 2011

Pri podani prihlasky do skolky som tiez podpisovala cestne prehlasenie, ze som maleho neprihlasila aj do inej skolky.
Lenze to som vedela, ze maleho zoberu, takze som nemusela davat prihlasky aj inde.