Súkromná škôlka v Petržalke

malyviki
16. apr 2012

Ahojte, mate prosim skusenosti so sukromnymi skolkami v Petrzalke? V auguste bude mat sym 25 mesiacov a planujeme pre neho sukromnu skolku. Dakujem za rady, skusenosti a typ na skolku.

nnell25
24. apr 2012

Aj ja by som bola rada o informaciach o skolkach v petrzalke. Zatial viem iba skolke u sonicky a dc krtko a dalsie?Neni nic? Neviete poradit?

marthuska
24. apr 2012

poslite ip, su aj ine

mici111
24. apr 2012

tak toto by aj mna zaujimalo 🙂 sem s info 🙂

malyviki
autor
24. apr 2012

ja som nasla babyland/nobelovo, dc srdiecko/krupinska, dc kaciatko/prokopova to je v rodinnom dome a dc krtko. Akurat by som potrebovala nejake odporucania, dc krtko mame pri dome, len je to strasne drahe 400 eur+strava.

rainee
26. apr 2012

som nasla este brilliant stars na vavilovovej, mini jasle kamila kováčová (len do 2r.), sa mi mari ze nieco bolo aj na bzovickej. tiez uvitam nazory lebo moju nezobrali od septembra do statnej skolky 😖

janettaek
2. máj 2012

@malyviki my sme chodili so synom 2 roky do dc Krtko-minuly rok sa zmenila majitelka skolky, tym aj pristup a standard-maleho sme prehlasili do statnej kde nam ho zobrali. Z vlastnej skusenosti moc nedoporucujem- ma standard statnej skolky a to za 430 eur mesacne, vsetky aktivity platene naviac, pristup vedenia zamerany velmi komercne 😒 ucitelky v pohode, ale podla mna prilis vysoka cena len za milu ucitelku....

maca79
3. máj 2012

ahojte, akurat riešim ten isty problem...malu mi nevzali do štátnej tak pozerám nejaké súkromné i keď tie ceny mi občas vyrážajú dych.. 😒

lucia81
3. máj 2012

ahojte, ešte sú aj pri nás jasle - škôlka, pozrite si www.jasle.sk, je to na Fedinovej 7 v budove bývalej škôlky a cena je tiež prijateľnejšia 330,- + 3,55 strava na deň.

malyviki
autor
8. máj 2012

dakujem za nazory, ideme sa pozriet na jaslicky dc srdiecko v petrzalke, vyzera to fajn a cena je 295 + strava.

yaninna
11. máj 2012

@malyviki ahoj. ako sa ti pacilo v srdiecku? tiez by som chcela dat dcerku od septembra do jasliciek, ale zatial ma ziadne neoslovili.

malyviki
autor
12. máj 2012

ahojky yaninna, volala som pani, co to ma na starosti.... v aprili sme sa bavili, ze v maji maju den otvorenych dveri, ci cosi take, ale vcera som jej volala a povedala, ze sa to posuva az na zaciatok juna, takze vo vnutri som nebola. len sme boli pozriet vonku a tam je to pekne. takze cakam do toho juna a uz som jej povedala, ze mam zaujem od augusta prihlasit maleho...

nnell25
22. máj 2012

aj ja by som sa tam rada isla pozriet, tiez musim niekam dat maleho len z interieru tam vela fotiek nemaju tak si to neviem predstavit ze ako to u nich vyzera

mici111
22. máj 2012

@yaninna
@malyviki
@nnell25 kocky, do dc srdiecka chodi kamoskin syn, ze je velmi spokojna..ja tam chcem dat malu tak od marca buduceho roku do septembra a dufam, ze ju zoberu do statnej skolky...ale urcite treba vidiet aj nazivo..

zuzkut
22. máj 2012

Ahojte🙂
Kedze chcem respektovat pravidla fora, rada Vam dam tip v IP.

malyviki
autor
22. máj 2012

zajtra ideme do srdiecka, takze uvidime...

nnell25
22. máj 2012

@zuzkut rada by som chcela ten tvoj tip dakujem

nnell25
22. máj 2012

@malyviki potom prosim ta napis ze ako sa vam pacilo, isli by sme sa aj my potom pozriet...a idete vtedy ked tam budu este deticky alebo az potom ked uz pojdu domov?

euffra
22. máj 2012

@zuzkut prosim o tip do IP

yaninna
22. máj 2012

@malyviki dakujem za odpoved. das nam vediet, ked bude ten den otvorenych dveri? aj ja by som sa tam chcela ist pozriet. ozaj, a nevies, kolko sa u nich plati? nenasla som na ich stranke ziadnu informaciu. prihlasku si daku podavala, alebo staci sa len ozvat telefonicky?

yaninna
22. máj 2012

@malyviki aha, teraz citam ze sa tam zajtra idete pozriet. daj vediet, ako sa vam tam pacilo.

malyviki
autor
23. máj 2012

ahojte, dnes sme boli pozriet v dc srdiecko, videla som tam vacsie deti, co uz pekne pozdravili ca 3 roky, spuntikov som nevidela... mile ucitelky, dve miestnosti velke na hranie, dostacujuce, vonku to maju tiez pekne. Plati sa zatial 295 E+ 2.5 E stravne. Najskor sa plati 170 E zaloha po vyplneni prihlasky, ktoru zaslu mailom. Potom sa plati vzdy v dany mesiac a na zaciatku odpocitaju zalohu tych 170 E. Ked je dieta chore, alebo idete na dovolenku, tak platite plnu sumu.. co nie je podla mna moc fer. Maly sa moc neosmelil, ale to hlavne kvoli tomu, ze nebol oka, ked sme prisli domov, tak mal teplotku zo zubkov. Takze pani mi povedala, ze deti sa adaptuju tak do dvoch tyzdnov, ale ze maly je moc na mna evidentne naviazany, tak to moze trvat aj mesiac a este k tomu ma rad aj cumlik a cez den tam deti nemozu mat cumlik...Ale to som im povedala, ze ho ma len pri spani a ked je nejaky problem, co dnes moje chudatko bolo mrzute z teploty. Este sa ideme pozriet do dc kaciatko. Je to lacnejsie, ale asi sa rozhodneme pre DC srdiecko.

nnell25
23. máj 2012

Aj ja to mam tak v plane ist sa pozriet aj tam aj tam. Ale velmi pekne dakujem za tvoj nazor ze si sa s nim podelila. Mne to pomohlo.

mimikas
31. máj 2012

Nemate niektora skusenost alebo info ake su mini-jasle p. Kovacovej v Petrzalke?

jozefine
4. jún 2012

marthuska
zuzkut
Poprosim o tip. Sukromna skolka len Petrzalka.

jozefine
4. jún 2012

@zuzkut

@marthuska
Poprosim o tip. Sukromna skolka len Petrzalka.

lalunna
5. jún 2012

DC Srdiecko odporucam, syn tam zacal chodit ked mal 2 roky aj 2 mesiace do 3 rokov ako ho zobrali do statnej skolky. Boli sme spokojni so vsetkym, velmi mile ucitelky aj pani riaditelka. Dali mu velmi dobry zaklad na pokracovanie do statnej skolky kde sa delickam az tak individualne nevenuju.

rainee
13. jún 2012

@lucia81 no tie fotky v jasle klucik su tam z 80tych rokov tusim 😉

rainee
13. júl 2012

ahojte, nemate niekto skusenost s detskym minicentrom na lietavskej?

filantropka
16. júl 2012

@zuzkut ahoj, prosim ta, mozes mi poslat do IP tip na skolku?

wiwi22
16. júl 2012

@zuzkut ahoj, aj ja mam zaujem vediet info , tiez prosim IP. dakujem 🙂