Trojročný syn je škôlke trochu utiahnutý

kvetinka1888
23. sep 2013

ahoj moj syn oktobry ma 3 chodi do škvolky,no velmi tažko ranna su taške nechce ist plače a v škvolke je skvor taky opatrny,sedy na stoličke a malokedy sa pripaja do hry,moc hoho nehovory ešte ja som z toho neštastna dufam že to prejde... ☹

bodka13
23. sep 2013

@kvetinka1888 dieťatko sa musí adaptovať na nové prostredie - je to pre neho veľká zmena, nové tety a veľa detičiek tak si situáciu najskôr potichúčky okuká a neboj sa prejde pár dní a bude z neho zase veselý chlapček, ktorý sa hrá s deťmi 😉 ....najdôležitejšie je,aby si ty neprejavovala svoj smútok pred ním, veľa sa o škôlke rozprávajte=ako je tam dobre,že aj tebe by sa tam páčilo, že tam bude mať veľa kamarátov, všeličo sa tam naučí .. 🙂 🙂 🙂

irriss
23. sep 2013

@bodka13
Ahojky!!
Navod na lhani?? 😀
p.s. ja bych do skolky uz nechtela🙂
ale MAS PRAVDU!!! 😉

bodka13
23. sep 2013

@irriss som vedela,že sa tu niekde skrývaš 😵 😵 😵 😵

suzzi_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angua27
23. sep 2013

ahoj, neboj sa, ako už dievčatá písali, bude to dobré. nám veľmi pomohla knižka Hurá do škôlky (nedávno som ju videla v kníhkupectve). dieťatko si musí zvyknúť na nové prostredie, ľudí, deti. niekomu to trvá pár dní, niekomu pár týždňov, chce to len čas. 😉

skvele
23. sep 2013

No moj syn je tiez len taky pozorovatel. Teraz zacal chodit do skolky uz treti rok a furt tam ma problem. Uz je to lepsie ako to bolo. Treba sa s tym hlavne zmierit, ze je introvert. Ucitelky by ho mali viacej mojkat a povzbudzovat, tak to bolo mne vysvetlene. Co uz, ked ma taku povahu. On mi hovoril, ze sa mu tam nechce hrat, alebo to nevie spravit. ☹

kvetinka1888
autor
23. sep 2013

Dievcata dakujem za pozbudenie mozno i ja to viac zvelicujem vsetky dedi si tym prejdu.no mna to trapilo nechcem aby on sa zle citil no ucitelky su myle chce to len cas.nam skvolka dala hlavne 1 syn domacom prostredi je akcnejsi nez predtym nedovoly detom aby mu braly hracky dokonca im on berie no ako pisem domacom prostredi to predtym nerobil .vstko chce cas....