Veľká nespokojnosť so škôlkou - učiteľkou

sindirelka
22. mar 2010

Ahojte dievčatá, idem rovno k veci
. Ráno ked privediem dcérku so škôlky, otvorím dvere do triedy, pozdravíme, aj dcérka. Učiteľka sediaca v kúte miestnosti sa ledva na nás pozrie, zamrmle na pozdrav a ďalej sa venuje sama seba, akoby do triedy neprišlo dieťa, ale akoby vzduch. O privítaní alebo prihovorení sa dieťaťu nemôže byť ani reči. Celkovo je veľmi chladná, neprívetivá, akoby zavretá v škôlke na silu. Po rozhovoroch s ostatnými rodičmi, som sa dozvedela ešte veľa vecí, ktoré ma znepokojujú, naozaj nikto na nu nepovedal jediné dobré slovko, nikto !!! A je tam iná pani učiteľka, ktorú si nikto nemôže vynachváliť, aká je úžasná, a taktiež veľa pekných vecí hovorili aj o učiteľkách, ktoré tam pôsobili predtým, čiže nemôže byť ani reči o neobjektívnosti.
Bola som sa sťažovať na jej prístup /podobný prístup má aj k rodičom/ , dozvedela som sa, že už podobné veci s ňou riešila, po napomenutí nastalo mierne zlepšenie, ale po chvíli bolo všetko zasa ako predtým, čoho dôkazom bola aj moja sťažnosť.
Taktiež viem, že tam bola dotlačená cez známosť.
Ako mám postupovať ďalej, čo si o tom myslíte ? ďakujem za názor...

renikaba
16. okt 2019

@renikaba potom som jej hó vyplnila, nebudem sa hadat, je mi toto velmi neprijemne, potom v skrinke ma vselijake saty, na prezlecenie, a rano je uz chladno, tak mu dam pancuchy, ideme domov a hovori mi ucitelka mi hovorila ze nech mi nedavaj pancuchy, nechapem preco mu ich nedala tak dole ked jej to nevihovovalo, nie rano ma zamrznut, dieta,maju nejake vystupenie, neviem o Tom, neviem ho obliect do pekneho oblecenia, vypisu na internet do skupini a hotovo, nepochopim, zahlasila som sa do skupini, ale proste este stala nechapem ze toto takto ma fungovat

renikaba
16. okt 2019

@renikaba nechapem tak mi vlastne preco davaju aby som vyplnila harok, je to moje rozhodnutie, preto ta moznost, alebo chcela som ho dat do skolky na prazdniny, ucitelka mi silou mocou dala podpisat ze nebude menovane dieta chodit cez prazdniny do skolky, a musela som podpisat, pitam sa ale ja chcem, ale ze vela seticiek je, a mam podpisat ze nebude, nenormalne.... No nabuduce im nic nepodpisem s cím nesuhlasim,