Zmena termínu nástupu v súkromnej škôlke

mircalla
14. jún 2012

Ahojte, synovi som este koncom minuleho roka vybavila sukromu skolku s nastupom september 2012, podpisala prihlasku a zaplatila caloju (polovica mesacneho poplatku) ako garancia, ze s nim pocitaju. Zial nemam pocit, ze je na skolku zatial pripraveny, je to taky citlivy chlapcek, naviazany na rodicov, navyse stale kojime viac razy denne (no skratka maly je zavislak). Z toho dovodu chcem posunut termin nastupu od januara 2012. Samozrejme to idem oznamit riaditelke skolky a pevne dufam, ze s tym nebude problem. Chcela by som sa opytat, ci nemate podobnu skusenost a ak ano, ci s tym nebol v skolke problem. Chapem aj ich, ze vlastne prichadzaju tym padom o peniaze. Dakujem.

katren
14. jún 2012

@mircalla skus tu 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/mame-doma-skolkara-3-5-rokov/sukromne-skolky-ake-mate-skusenosti/

Novú tému zakladaj až keď sa presvedčíš, či podobná Diskusia, alebo Otázka už neexistuje. Ak podobnú tému nájdeš, svoj príspevok vlož tam. Ak nenájdeš, vtedy môžeš vytvoriť novú tému.

mircalla
autor
15. jún 2012

@katren Prepac, ale ty si admin? Preco mi sem davas link na temu,ktora riesi nieco uplne ine? Ja mam konkretnu otazku a tato diskusia vobec neriesi, co potrebujem. Takze si prave zabila moznost sa dozvediet, co potrebujem.

alex31
15. jún 2012

@mircalla ... ahojky aj my chodime do sukromnych jasli a od septembra ideme do sukromnej skolky ... to len aby si vedela ze mam skusenosti s tymito sukromnymi zariadeniami aj ked nie uplne s tym co sa pytas ..podla mna velmi vela zavisi od pristupu riaditeliek ... takze urcite za nou chod osobne a uvidis ako sa budete vediet dohodnut ... niekedy zavisi aj od toho v akom prostredi byvas mam na mysli kolko takychto zariadeni v okoli mate a aka je ich naplnenost .. viem ze niekde sa sukromne skolky uz dost rozsirene a pomaly sa uz aj ony musia "bit" o deticky a tak radi pockaju ... najlepsie ak sa presvedcis u tej "svojej" a uvidite ... mozno teraz miesto tvojho drobca prepustia niekomu inemu a teba zaradia na nastup od januara .. mozno tym aj nakoniec niekomu pomozes .. mozno sa najde niekto kto ma nastupit v januari a viac by sa mu to hodilo uz teraz ... skus sa na to priamo opytat riaditelky ci by sa nedala urobit takato "vymena" ... vsetko je len o jej pristupe a ochote ... a nezabudni sa opytat aj ako to bude opet s tymi poplatkami co si uz na polovicu zaplatila ... vies aby si mala aj ty aj ona nejaky doklad aby potom nevznikli nejake zbytocne problemy a natahovacky .... drzim palce aby ste vsetko vybavili tak ako si prajes 😀 😀 😀

mircalla
autor
15. jún 2012

@katren Pripadne mi sem vloz, kde tato tema riesi neskorsi nastup do skolky, pretoze to tam nie je. Ak uz si taka akcna a zasahujes do otazok......Nemas vobec pravo do toho zasahovat, ak nie si admin, uplne mi zdvihaju adrenalin taketo veci. Niektore mamicky sa fakt asi musia nudit. Raz dva krat v zivote sa tu daco spytam.........a waw, niekto sa hra na policiu

mircalla
autor
15. jún 2012

@alex31 Dakujem za odpoved, napisala som jej mail, dufam, ze to dako vyriesime. V zmluve to nie je nijak upravene

katren
15. jún 2012

@mircalla prepac, ale toto je verejne forum a mozem nan pisat svoj nazor hoci su to len linky 😉 .....v tej diskusii sa tvoja otazka sice neriesi, ale stacilo napisat tam a spytat sa, nie na to zakladat novu diskusiu......
A ta poznamka je napisane pravidlo fora, ktore by si mala mat precitane predtym, nez nieco zalozis.....
Rozhodne sa nenudim, mam 2 male deti a to, ci som alebo nie som admin teba teda trapit nemusi.....kebz som bola, zmeni sa tvoj postoj????

mircalla
autor
15. jún 2012

@katren Ta diskusia je prakticky nekativna, moc sa tam toho nepise. Pravidla MK poznam dost dobre. Nechapem preco Ta trapi (ked nie si admin), ze som zalozila novu diskusiu, kedze som akutne a urychlene potrebovala odpoved na tuto otazku a link, ktory si poslala je uplne o nieco inom. Citala si to vobec? Kedze nie si admin, tak je maximalne nevhodne, aby si do tohto zasahovala (pokial admin chce, zmaze mi to, ma na to pravo a respektujem to, co sa nestalo), inak sa pis, co uznas za vhodne, ale toto nie je tvoja vec, nehnevaj sa.

katren
15. jún 2012

@mircalla 😉 ja som napisala, co som uznala za vhodne 😉

mircalla
autor
15. jún 2012

@katren niekedy je lepsie mlcat

katren
15. jún 2012

@mircalla Aj tebe prajem pekny den 😎

zebra41
15. jún 2012

@mircalla ahoj, my sme posuvali nastup do jasliciek o 3 mesiace a nebol s tym ziaden problem - no my sme zalohu neplatili...takze je to o nicom inom. ale vsetko zalezi od riaditelky. ak jej caka dalsich 20 deti,taksa bude spravat inak ako ked nema koho prijat....

mircalla
autor
15. jún 2012

@zebra41 dik moc

afrika
15. jún 2012

@katren ja ťa fakt vôbec nechápem.....a asi nás je omnoho viac.
mircalla ti napísala pravdu s tím, že admin by mal plné právo tému stopnúť, no prečo sa hráš ty na admina to nechápem. narazím na Teba v každej novej téme 😒

afrika
15. jún 2012

@mircalla prepáč, no musela som reagovať na predchádzajúce príspevky aj keď o tvojom probléme nič neviem a tím pádom ti neviem poradiť. maj sa pekne a držkám prsty. pa

habibi78
15. jún 2012

ja nechapem co teraz akoze...ved ci ti uznaju neskorsi nastup zalezi iba od riaditelky, kedze ide o sukromne jasle....nejaky vseobecny postup v tomto neexistuje...iba individualny, v kazdej sukromnej skolke iny... takze zajdi za riaditelkou skolky a dohodnite sa...cas ktory si venovala zalozeniu temy si mohla venovat svojmu problemu a uz by si ho aj mala vyrieseny....

mircalla
autor
15. jún 2012

@afrika V pohode, dik🙂

mircalla
autor
15. jún 2012

@habibi78 Toto je druhy a posledny krat, co som si dovolila polozit nejaku otazku.....Jedine som chcela vediet, ci s tym maju iny skusenosti, aby som mohla pouzit pripadne nejake argumenty, ak by si s tym nesuhlasili.
Dakujem tym, co odpovedali k veci

habibi78
15. jún 2012

@mircalla tvoj najdolezitejsi argument je, ze dieta este nie je na skolku podla teba zrele a ty ho poznas najlepsie...bez ohladu na to ci zaloha je alebo nie je zaplatena... myslim, ze riaditelka by ti nemala robit problem ak chce zarobit, lebo radsej mat pravidelne platiacu mamicku ako iba jednorazovu zalohu... 😉

mircalla
autor
15. jún 2012

@habibi78 ok, dakujem

habibi78
15. jún 2012

@mircalla ty si matka a klient zaroven, ty urcujes pravidla... 😉