Zoberú mi do škôlky dieťa narodené v septembri?

domisebimiro
8. jún 2016

Ak moj maly je narodeny 12.Septembra zoberu mi ho do skolky ak bude mat az za 12 dni 3 roky odzaciatku roka ? A ak nie budem dostavat este niake peniazky ked budem musiet byt pri nom doma?

evittam
14. sep 2016

@janickacrazy Jáááj, to ma nenapadlo - no nešpecifikovala to. Ale pôvodný príspevok je z júna - takže mi to skôr vychádza na tento školský rok. Ale aj tak sa "spamätala" neskoro....

domisebimiro
autor
14. sep 2016

Dobré už stačilo ako sa to maže ? Lebo niektoré dámy sa tu nevedia chovať

domisebimiro
autor
14. sep 2016

evittam nekomentuje to tu prosím Vás ...pani riaditeľka povedala že mám dieťa prihlásiť v apríli 2017 .....a zato nemusíte byť arogantná sa zobuďte a začnite sa chovať slusne

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
14. sep 2016

@domisebimiro Ja som arogantná? Sa ti snažím vysvetliť čo a ako a ako to "beží" u nás. A už som za arogantnú?! Si naštuduj čo znamená pojem arogancia. Tak daj riadne dátumy a poriadne formuluj otázku a nebudeme to tu musieť riešiť a hotovo - na čo riešiš škôlku pre školský rok 2017/2017 už v júni 2016? Tak ak má tvoje dieťa 3 roky v septembri 2017 tak áno prihláška sa má podať v apríli 2017. Stačilo to takto napísať a nemuseli sme tu písať nič. Takže vlastne odpoveď máš - dáš prihlášku a uvidíš aké bude rozhodnutie.

soniell
14. sep 2016

@celasapremenim ..tak po tejto spŕške na adresu kohosi koho vôbec nepoznáte sa Vám snáď uľavilo..nakoniec..každý človek je iný..a má iný spôsob ventilácie..nakoľko sa ma tie obvinenia nijako netýkajú nie je ani dôvod aby ma urazili. Apropo..užite si zajtrajšie voľno 🙂

celasapremenim
14. sep 2016

@soniell udiala sa ti akcia reakcia, potrebne zmierit sa s tym v akomkovek pokrocilom veku, vyjadrila som sa na to, co som si na seba precitala, nepotrebudem ziadne zelania, program si zariadujeme sami, a ty si ziadne volno nikomu nepridelila

celasapremenim
14. sep 2016

@moni244 tvoje prispevky najdem vzdy neskor, ja uz mam dve deti po skolke a jedno ide az o rok, tak netaraj, nestaram sa do druhych, reagujem na slnecne dristy

moni244
14. sep 2016

@celasapremenim jediny, kto tu tara, si ty

celasapremenim
14. sep 2016

@moni244 urcite som do tejto temy napisala realne fakty a viac relevantnych informacii, ktore zcasti kryju skusenosti aj inych matiek, ktore sa k tomu aj vyjadrili
asi si prave prechadzas nejakymi krizami, za ktore ja isto nemozem, tak nech sa ti vyriesi zivot

moni244
14. sep 2016

@celasapremenim ty tu napíšeš žene, ktorú nepoznáš, že berie úplatky a ja mám krízu v živote? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neviem, na čom fičíš, ale chcem tiež 😀 😀 😀 😀

celasapremenim
14. sep 2016

@moni244 prave som si precitala tvoj profil a tvoje duchaplne denne starosti....uz nemusim ani reagovat, stacilo mi

moni244
14. sep 2016

@celasapremenim tvoj profil ani čítať nemusím, stačí, ako sa prezentuješ tu 😀 😀 😀 😀 😀