Archív: Marec 2011 - Marec s vodou Drobček - V ktorých obchodoch je Drobček?

bebaa
8. mar 2011

Ja by som chcela vediet v ktorych obchodoch je Drobcek, ja som ho este nevidela a kolko stoji? Je lacnejsi ako Lucka?

mau
8. mar 2011

je lacnejší a dostať ho v Kauflande, Jednote...

mariana0915
8. mar 2011

ahojjjjjjjjjjjjjjjj takže najdes ho v každych velkych obchodakoch 🙂 je drobcek lacnejsi ako Lucka u nas stoji drobcek okolo0.51€ v akcii okolo 0.44€,teraz malo tesco akciu na lucku stala okolo0.39€ ale ona je len 1.5l,a drobcek je 2l 🙂 mne viacej vyhovoval drobcek nemal tolko bubliniek a aj chutovo bol lepsii 🙂

voda_drobcek
8. mar 2011

@bebaa @mariana0915 @mau Drobček dojčenskú vodu nájdete v Kauflande, Jednote, Hypernove, CBA obchodoch, Milk Agro a Fresh obchodoch. Áno, je lacnejší 😉 Daniela

salma22
8. mar 2011

ja som ju kupovala v cba-cku

magua
8. mar 2011

ahoj, aj my sme pouzivali tuto vodu, no teraz naposledy som ju prevarila, v hrnci, a bolo tam kopec usadenin, myslim, ze to nie je skodlive, ale hrozne to vyzera, az sa ma muz spytal, ze to co ma mala za vodu... a odvtedy prevarame z vodovodu... :D ale inak sme boli spokojni, kupovali sme v kauflande a tusim stoji cosi okolo ,0,33 eura... ale 1,5l

jedlicka99
9. mar 2011

drobcek je super ale v kauflande, CBAcku, jednote sa da kupit len ruzovy drobcek a ten sa prevarat musi a v hypernove maju aj cerveneho a ten sa prevarat nemusi. Mali by ho dodavat aj do ostatnych obchodov ( toho cerveneho drobceka)..

ellit
17. mar 2011

@voda_drobcek je dostat voda Drobcek aj v predajniach Metro? Dakujem

voda_drobcek
17. mar 2011

@ellit nie, dojčenskú vodu Drobček nemáme v predajniach Metro. Daniela

marek1960
26. mar 2011

dnes sme kupili 8 baleni 1,5 litroveho drobceka za bezkonkurencnych 0.22 Eur za flasku 🙂

mirka907
27. mar 2011

@marek1960 v kauflande? tiez sa chystame🙂

stvura
29. mar 2011

No u nas v NZ je Drobcek jedine v Kauflande a tam stoji 22 centov, teraz je v akcii. Inac Tesco, CBA ani Hypernova tuto vodu absolutne nema, niekedy je v Jednote, no iba vo velkej na druhom konci mesta (to mi povedala dnes kamoska ako sme sa bavili spolu). Takze pevne verim ze ked budu tie male flasticky pre deti tak sa bude distribuovat aj inde, lebo chodit kvoli vode na druhy koniec mesta sa mi teda vobec nechce.