S ktorým počiatočným mliekom ste boli najviac spokojné?

sintra
9. mar 2019

Otazka pre tie, ktore deti krmia UM od uplneho zaciatku. Na trhu je strasne vela znaciek, tak si robim taky prehlad. Jasne, ze kazdemu sedi nieco ine, ale mozete tak vseobecne, aspon pre inspiraciu. Dakujem.

jamimka
9. mar 2019

Ja som davala sunar, od polroka france lait. A od roka polotucne krabicove.

29simona29
9. mar 2019

@sintra Nutrilon, teraz ma 11 mesiacov a absolutne žiadny problém sme nemali

nikpa
9. mar 2019

@sintra prešli sme viacerými ale bezproblémové bolo hami. A až neskôr som objavila kendamil, je výborné, s tymi vodovymi žbrndami čo u nás ,,fičia,, sa nedá porovnať. No každému bábätku sedí niečo iné 🙂

kika831
9. mar 2019

@sintra u nas jednoznacne nutrilon pronutra.

henka123123
9. mar 2019

Nutrilon 1..potom v 10 m som presla na babylove

monikastrelcova4
9. mar 2019

@sintra Ahoj 🙂 my sme od 2.mesiaca používali Hami. Myslím si, že je celkom OK nato koľko stojí . Maličkej vyhovuje doteraz, priberá z neho úplne primerane.
Ale je to proste od organizmu dieťatka čo mu bude vyhovovať 🙂

alenkay7
9. mar 2019

@sintra nutrilon

hennyinnsbruck
9. mar 2019

Od narodenia Beba.
Vcera mala 4mesiace

ivanapb
9. mar 2019

Nam v lekárni poradili Hipp. Velka spokojnosť, žiadne koliky, ani bruchabole. Sme na nom doteraz a to už ma 1rok aj 3mesiace.

myj
9. mar 2019

@sintra pred 13rokmi nutrilon,teraz malá tiez nutrilon a od 7mesiaca normalne mlieko 3,5%.

saskia_98
9. mar 2019

@sintra uplne od začiatku moj maly papa nutrilon. Od narodenia žiadne problémy alebo koliky alebo niečo. Za mňa uplne super mlieko, len tá cena ...

amieima
9. mar 2019

@sintra my sme dávali BEBA HA (ja som alergicka, tak preto). Dcéra ju znášala bez problémov.od roka sme na kravskom plnotučnom. Teraz kvôli kožným problémom lekár odporučil kozie

antinika
11. okt 2019

Ja som zacala so Sunar premium ale maly dost grckal tak sme skusili Sunar AR a lepsie, je aj na zapchu aj koliku vraj, aj nam ho doktorka predpisuje tak usetrime 🙂 od 6 mesiacov skusim prejst na klasicky Sunar complex lebo AR nie je 2, tak uvidime.

1stlilith
4. apr 2020

My už od nemocnice používame Beba optipro pre, potom asi budeme pokračovať Bebou 2, zatiaľ nebol žiaden problém skúšali sme aj Bebu optipro 1 ale PRE sa nam osvedcilo viac nie je také husté zaženie smäd i hlad 😉

brigit8
4. apr 2020

@sintra Nutrilon HiPP combiotic zapekal, Sunar grckala kyselinu, Beba AC bola pre nás až vyhovujúca, od 7 m pije bebu comfort a všetko je ok