S ktorými umelými mliečkami ste spokojné?

miuciuska
13. sep 2013

už sa to tu omiela dookola viem,ale rada by som si vypočula skusenosti vas mamičky a názory na umele mliečka.na trhu je ich strašne vela a aj cenovo su rozne,som prvorodička a neviem nad ktorym by som mala pouvažovať.môžete mi poradiť?dakujem pekne 🙂

syrik
13. sep 2013

Ja som bola na Bebe, vyskúšala som od HA, po sensitive a obyčajnú - problémy s kakaním, grckanie. Potom som prešla na France Lait a nedám naň dopustiť. A cenovo veľmi výhodné...

mirka0703
13. sep 2013

my sme skusili Bebu ale z toho ho zapekalo, potom sme dali Hipp bio combiotic a nemali sme ziadny problem...tak sme pri nom dodnes

miska030
13. sep 2013

Ja som pri svojich troch detoch bola na Sunari a aj teraz,ked nahodou nebude mliecko,lebo mne sa pri vsetkych podarilo kojit mesiac,nebudem vahat nad mliečkami,takze urcite zase Sunar 🙂 🙂 🙂Aj ja som vyrastala na Sunari,pred 30rokmi tolko na vyber nebolo a tiez bol len Sunar.

avoline
13. sep 2013

ja som zo zaciatku dcere davala sunar ale z toho grckavala a potom som presla na NUTRILON podla mna to je najlepsie umele mliecko...ale kazde dietatko je ine a prijma ine

cinnamon111
13. sep 2013

Beba veru nesadla ani nám, prešli sme na Nutrilon Anti colics, potom Nutrilon Confort. Teraz máme Babylove - tiež dobré mlieko 6OO g krabica cca 5 eur. Ale ak si alergička alebo tvoj manžel, tak máte nárok do 10 mesiacov na mliečko na predpis. Predpisuje to normálne pediatrička. Akékoľvek - pre aké sa rozhodneš, to ti dá, resp. čo bude bábätrku vyhovovať.

sense
13. sep 2013

my sme zacali s BEBA HA - zle - zapchy, tak nam kazali prejst na BEBA PRO - zle - hnacky, nutrilon comfort - ok ale bola stale hladna a mala strasne zelenu kyslo pachnucu stolicu, tak nam kazali prejst na HIPP HA - vsetko ok

osobne si myslim ze najlepsie je materske mlieko, ale zial po niekolko tyzdnovom trapeni sa laktacia nerozbehla tak sme museli prejst na umele mlieko, este si len tehotna tak skus najprv kojit a az potom UM dopredu si urcite ziadne mlieko nekupuj....

hajajanka
13. sep 2013

@miuciuska Pri prvom synovi sme mali Bebu, ta vyhovovala najviac, zo Sunaru mal hnacky. Pri dcere sme pouzivali Hami, HIPP Junior combiotic a najdlhsie Babylove. Kazda mamicka ti povie nieco ine, pretoze aj kazde dietatko je ine. Ine je to tiez pri novorodencovi a ine pri vacsich detoch, ako som mala ja. Nezostava ti nic ine, ako vyskusat, ktore mlieko sadne najviac.
Ked len teraz budes mat babatko, tak sa velmi nad umelym mlieckom nezamyslaj. Uprednostni dojcenie a len ked to nepojde, tak kup umele mlieko. Je ich v lekarni aj v potravinach na vyber, takze urcite nejake zozenies, ked to bude nutne.

nikolet_89
13. sep 2013

@miuciuska ahoj my sme mali nutrilon, nutrilon proti kolikam, bebu - vsetky nas zapekali az nutrilon HA nas nezapekal a po roku sme presli na HIPP to bolo ok a teraz pijeme babylove je cenovo najvyhodnejsie podla mna a malej chuti 🙂

marylis
13. sep 2013

@miuciuska My mame Nutrilon obycajny a som velmi spokojna. Nikdy ziadne problemy nemal. Ani so zapekanim, ani s naduvanim, kolikami, grckanim, nic.. 🙂

zipsy
13. sep 2013

my sme zacali nutrilonom, maval hnacky, potom sunar, ten bol dobry, vyskusali sme aj Hipp, ten bol tiez fajn, a potom kvoli cene Babylove, a ten mame doteraz.

salmonela
13. sep 2013

Sunar complex bol super, nahradili sme nim BEBU HA, ktora malej vobec nesadla, mala otrasne krce a bolesti bruska.

yanielka
13. sep 2013

France Lait

sissika
13. sep 2013

my sme zacali obycajnym nutrilonom, maly mal zapchy, nutrilon comfort - grckal, doki nam predpisal nutriton, aj tak grckal, Ha - stale grckal, potom sme presli na Humanu a pijeme dodnes

miuciuska
autor
13. sep 2013

dakujem pekne každej za názor 🙂 @miska030 aj ja som rozmyslala nad sunarom ale ten SUNAR-complex je ten isty obycajny sunar co sme dostavali od nasich mám aj my???dakujem 🙂 @sense dakujem aj vám za názor ale ja si veru dopredu umelé mliečko radsej kupim (som z dediny a tu ziadna lekaren nieje a beriem si priklad zo sestry z jedného dna na druhy prisla o mlieko a musela klusat s hladnou malou v nedelu pod vecer do mesta zhanat lekaren ktora ma pohotovost a veru vela ich na vyber nemali,takze radsej si zaobstaram,podla mna aj ked budem mat mliecko keby trebalo prikrmovat alebo....hoc co sa moze stat,ale dakujem 🙂 @hajajanka dakujem aj vám pekne ale to iste poucila som sa zo sestry a som z dediny a keby surne trebalo ak priatel bude v robote bez auta sa tazko dostanem ..... 🙂

sense
13. sep 2013

@miuciuska ja by som ti v tom pripade poradila kupit to mlieko co ti odporucia v porodnici alebo ak budes mat malo mlieka co budu davat v porodnici, a to z toho dovodu ze tak malinkemu babatku striedanie mliek moze (bude) robit problemy, lebo mlieka by sa nemali menit casto resp. kazde skusat aspon 2 tyzdne ci sadne....

asimonka
13. sep 2013

Ak budes mat mliecko a budes moct kojit urcite davaj dietatku tvoje mlicko!!! No ak sa ti z akehokolvek dovodu strati, nezufaj! Dnes su uz na trhu kvalitne um mlieka, ja som davala beba ha no zapekala moju malu, teraz sme presli na hami a super! Aj cenovo aj zlozenim fajn. Inak nutrilon ma rovnake zlozenie ako hami, je tam jedem vyrobca akurat nutrilon je raz tak drahy kvoli znacke!!!

severankasr
13. sep 2013

ahoj, my sme vyskusali pri dcerke NUTRILON HA, NUTRILON COMFORT, BEBILON, NUTRILON EXTRA, NUTRILON klasicky - do jedneho roka nam najviac vyhovoval NUTRILON HA. Kedze aj teraz musim prikrmovat, davam synovi NUTRILON HA.

ranya
13. sep 2013

ja davam babylove a je fajn a aj cena je super

m_ij_ka
13. sep 2013

ja som obom dcéram dávala sunar, maximálne som s ním bola spokojná 🙂

sandrika1986
14. sep 2013

Prvej dcérke sme dávali France Lait a dobre toto mlieko znášala. Druhej dcérke tiež dávame France Lait a je to bez probémov 😉

lucia006
14. sep 2013

Moj syn pije hipp bio combiotic ,s nutrilonu sunaru a france lait ho neskuutocne zapekalo a dokonca s nutrilonu mal aj velke problemy sbruskom.

bambulka248
14. sep 2013

z nutrilonu mal nehorazne koliky, tak sme skoncili pri bebe pro, medzi tym som skusala aj sunar a babylove no to mi vobec nechcel pit - prilis sladke

ivka1985
14. sep 2013

Hami

kejkej
27. sep 2013

moj syncek pije nutrilon.... najskor sme zacali prikrmovat nutrilon nenatal a ked sme prechadzali uz cisto na umele mliecko tak nutrilon comfort (doporucila doktorka) ale z neho mal zapchu a bolesti bruska... ☹ teraz som presla na obycajny nutrilon a vyzera to zatial v poriadku 🙂 pije ho sice len 3 den ale uz vidim lepsie travenie 😉

simka28021994
10. okt 2013

Ja som porodila v july a malička mi nechcela ťahať z prsnika, takže som kupila SUNAR KOMPLEX a doteraz je na tom 🙂 a nič jej z neho nieje a pekne mi aj pribera 🙂 sama doktorka nam toto mliečko poradila, pretože je to nove a vela vitaminov je v nom 🙂

mona333
10. okt 2013

my sme zacali s nutrilonom a od pol roka presli na Hami

asimonka
13. okt 2013

Beba je upchavacia :( ja doporucujem hami, ma inak aj rovnake zlozenie a vyrobcu ako nutrilon len je o polovicu lacnejsie kvoli znacke