Bioderma: Otestuj, odfoť a vyhraj

bioderma_lucia
10. apr 2012

Milé maminky, pripravili sme pre vás zaujímavú akciu, kde môžete vyskúšať novinku
Photoderm KID BLUE a zároveň súťažiť o produkty BIODERMA v hodnote 80€. Desiatim z vás pošleme
domov produkt Photoderm KID BLUE. Počas niekoľkých dní sa s ním zoznámite, vyskúšate ho na sebe a svojom dieťati a vytvoríte fotografiu. Ak sa chcete zapojiť, čítajte ďalej

Čo je potrebné urobiť na úvod:

1. Do fóra s názvom „BIODERMA: Otestuj, odfoť a vyhraj!“ nám napíšte, prečo by sme mali vybrať na testovanie práve vás a vaše dieťa.

2. Do spomínanej témy môžete vpisovať vaše odpovede iba od 10.4. 2012 od 11.00 hod. do 11.4.2012 do 18:00 hod.

3. Zástupcovia spoločnosti BIODERMA vyberú desať z vás, ktorí budú zapojení do akcie.

4. Na fóre pod názvom „BIODERMA: Otestuj, odfoť a vyhraj!“ dňa 11.4. do polnoci zverejníme vyvolených a pošleme im IP.

5. Najneskôr do pondelka 16.4. prinesie vyvoleným kuriér produkt Photoderm KID BLUE.

Čo bude úlohou vyvolených?

1. Zoznámiť sa čo najlepšie s produktom Photoderm KID BLUE, otestovať ho na sebe a svojom dieťati.

2. Odfotiť svoje dieťa v akcii s Photoderm KID BLUE.

3. Od 25.4 do 28.4. na fóre „BIODERMA: Otestuj, odfoť a vyhraj!“ vyvolení zverejnia fotografiu a napíšu nám svoje skúsenosti a postrehy s produktom.

4. Hodnotiť sa bude najkreatívnejší text a fotografia.

5. Dňa 29.4. do polnoci zástupcovia spoločnosti BIODERMA vyberú jedného víťaza, ktorý získa BIODERMA balíček v hodnote 80€ obsahujúci ABCDerm Hydratant 200ml, ABCDerm Moussant 1l, ABCDerm obrúsky 60ks, ABCDerm ATO+Baume 200ml a ABCDerm ATO+Lavante 200ml, ABCDerm Relax Oil 200ml.

6. Balíček bude výhercovi zaslaný do 10 dní od vyhlásenia výsledkov.

Testujte a bavte sa

*Poznámka: Produkt Photoderm KID BLUE je odporúčaný deťom od troch rokov.

sima1983
11. apr 2012
sima1983
11. apr 2012

Naša Simka

bioderma_lucia
autor
11. apr 2012

a mame vysledky 🙂 po tazkom rozhodovani sme sa rozhodli pre 10 vyvolenych, ktori dostanu Photoderm Kid Blue na vyskusanie a nasledne nam daju vediet ich skusenosti. Vyvolenymi su:
@ludka14028
@biela
@beja6
@henca74
@edusik
@lenadka
@slamienka
@renatadn
@mimikri
@strieza
Budeme vas kontaktovat cez IP.

Vsetkym, ktori sa zapojili DAKUJEME.
Mame pripravene dalsie sutaze, sledujte nas fotoblog.

lenadka
11. apr 2012

@bioderma_lucia ďakujeme, strašne ma to potešilo 🙂 🙂 🙂

inka070707
11. apr 2012

Nestihli sme, ale nevadi 🙂 syncek na 16 mesiacov, potravinove alergie a od narodenia pouzivame vylucne biodermu atoderm, plus opalovacie kremy a mliecka oo opalovani ako pre maleho aj pre nas, rodicov, zatial velka spokojnost 🙂

strieza
12. apr 2012

Jéééj, tešíme sa 🙂 !

hajanka
12. apr 2012

@bioderma_lucia mohla by som Vas poprosit o odpoved na moju otazku zo vcera o 12:12?
Nevsimla som si, zeby bolo uvedne, na aky typ pokozky je tento vyrobok urceny.

ludka140281
12. apr 2012

@bioderma_lucia dakujeme,tešíme sa 😎

mirkafrost
12. apr 2012

Ahoj, radi by sme sa zapojili. Môj synček používa Biodermu od narodenia, lebo jeho mamička si myslí, že je to to najlepšie čo môže pre jeho pokožku spraviť. Nakoľko ja mám problémy s pokožkou očakávala som to isté aj na ňom. Nič také sa však nekonalo lebo Bioderma má riešenia aj pre citlivé bábätkovské pokožky. Určite sa radi zapojíme!!! 😀

bioderma_lucia
autor
24. apr 2012

ahojte, tesime sa na fotky a skusenosti s Photoderm Kid Blue. Od 25. do 28. aprila ich prosim vkladajte priamo sem. Dna 29.4 prebehne hodnotenie a vyhlasenie vitaza 🙂
@ludka14028
@biela
@beja6
@henca74
@edusik
@lenadka
@slamienka
@renatadn sa nam nestihla ozvat v stanovenom case, preto sme vybrali nahradnicku @varticek
@mimikri
@strieza
tesime sa 🙂

beja6
25. apr 2012

pracujeme na tom! dakujeme 🙂

strieza
25. apr 2012

@bioderma_lucia je to na dobrej ceste 😉

ludka140281
25. apr 2012

šmoulovie tvrdia,že na konci duhy je hrniec zlata 😀 ...a naozaj je ,len je natlačené do tuby a volá sa BIODERMA...testovali deti malé i vačšie,maminka i ocinko......máme velku rodinu....modre zafarbenie mi nevadí,ale ani mi nechyba, je skor pre pobavenie detí....roztiera sa dobre aj zábava pri detoch je s ním skvelá.Vônu nepotrebujem,pokial ide o kvalitu a nemusela by každému vyhovovat....Vodička z natretého dietatka hned ztečie,tak viem,že krémik na mojej kačičke stále drží,škoda,len,že sme ho neskusili ,pri mori,lebo dovolenka sa ešte len plánuje,ale viem,že mojím a požiadavkám mojej rodiny plne vyhovuje tento krémik,preto by som ho rada odporučila každému,kto doteraz hladal ten najvhodnejší 😎 aj ja som hladala,pretože chcem dat svojím detom kvalitnu ochranu a tento krém mi v tom plne pomáha,ja už teda nehladám....už som našla svoju BIODERMU,dakujem

strieza
25. apr 2012

Naše heslo:,,či je leto, či je zima, Bioderma ochráni ma!"
Pôvodne sme mali v pláne vyskúšať Photoderm KID priamo v akcii v Malej Fatre. Ale keďže minulý víkend slniečko štrajkovalo a na horách nebolo pekne, museli sme sa uspokojiť s našou záhradou. A poviem Vám, nahovoriť manžela a hlavne našeho 14-ročného puberťáka na toto fotenie ma slálo celkom dosť úsilia.. Filipkove pripomienky typu:,, hlavne rýchlo, nech nás nevidia susedia, ako tu trapošíme v plavkách a s lyžami" a podobne. Ešte, že Emmka neprotestovala a zachovala sa, ako zaslúžilá modelka🙂.
A celkové dojmy z krémika? Výborne sa nanáša, nie je mastný, nedráždi vôňou a hlavne super obstál na citlivej tvári teenagera, ako aj 8,5 mesačného bábätka. Vyskúšali sme ho aj my, rodičia.Výborne obstál aj u nás. Vo všeobecnosti rada používam niektoré prípravky z detskej kozmetiky, verím, že sú zdravšie.
A, že je krémik modrý? Modrá je dobrá, ako sa spieva v jednej pesničke. Ale u Biodermy platí, že modrá je zábavná. A my sme zábavu v tú upršanú nedeľu vďaka Bioderme mali. 🙂 Tieto fotky budú vtipnou pamiatkou v našom rodinnom albume. Ďakujeme veľmi pekne, že ste nám dali možnosť sa zapojiť do testovania. Už teraz sa tešíme, keď preveríme Biodermu naostro na našich výletoch do prírody.
PS: Musím sa ešte s niečím priznať: Letný team /rodičia/, v pondelok zaľahol do perín s teplotami a kašľom. Že by sme sa do toho testovania a hrania na leto príliš vžili..? 🙂

slamienka
28. apr 2012

,,Pred slniečkom ma dáždnik neochráni, ale o zdravú pokožku BIODERMA stará sa mi!"
Po potešujúcej sa správe, že budeme aj my zaradení do testovania výrobku Photoderm KID Blue, sme sa hneď usmievavo naladili, hoci práve vonku bolo daždivé počasie. Avšak, ako už vieme z dobrých rád MUDr. Kida, aj keď sú na oblohe mraky, naša pokožka je vystavená prenikaniu UV žiarenia, preto sme to ani my nepodcenili a pekne po príchode "nového člena rodiny" sme sa ponatierali krémikom a začali naše testovanie. 😅
Najmladší synátor najskôr dosť protestoval, lebo on a krémy nie sú nijakí kamaráti, ale keď uvidel staršiu sestričku, ako sa zhostila krémiku a začala si krémovať líčka, hneď ho upútala farbička krému a pripojil sa svojho staršieho súrodenca krémovať. Ďalšie dni už mraky vystriedalo slniečko a my sme mohli "modrý krémik" nanášať, aj keď sme chodili na prechádzky po vonku. Jednoducho, bolo to príjemné a niekedy aj zábavné.
Ja som si Photoderm Kid Blue hneď obľúbila, pretože sa veľmi dobre nanáša, vôbec nesteká, kam nemá ako ine krémiky (napr. do očí), a hlavne jeho vôňa je úplne prirodzená detskej pokožke.
V lete sa chystáme na dovolenku k moru a ja dnes už s istotou viem, že tento krém u nás obstál na 1* a na našej výprave za slniečkom a oddychom určite nebude chýbať.

varticek
28. apr 2012

BIODERMA PHOTODERM KID MLIEKO
KEDY POUŽÍVAŤ?
V zime sa, pravda, nie je nutné natierať ochranným faktorom každý deň, pokiaľ sa však ako my chodíte sánkovať do vysokohorských oblastí (však sme nejakí Podtatranci), treba mať pred slniečkom rešpekt aj vtedy.
Jar, konečne môžeme vytiahnuť bicykel (občas aj gumáky) a aj Photoderm preložiť z vyššej poličky na nižšiu, viac po ruke.
V lete vždy! Teda, v noci nemusíte, ale počas dňa aj v prípade, že je zamračené. Mraky prepúšťajú až 80% UV žiarenia.
Jeseň, čas šarkanov, zbierania gaštanov a lístia. Nenechajte sa oklamať vetrom, tá žltá guľa má stále dostatok sily.
KONKRÉTNE SKÚSENOSTI
Photoderm KID mlieko spĺňa všetky moje očakávania a požiadavky, ktoré na výrobok tohto typu kladiem. A som naozaj náročná, predovšetkým pokiaľ ide o moje deti.
Nanáša sa výborne a ide to rýchlo (čo je pri mojich dvoch hyperaktívnych chlapcoch skutočne dôležité, nebudú predsa strácať drahocenný čas krémovaním). Nezanecháva mastné stopy a rýchlo vsiakne do pokožky, nešpiní oblečenie (čo tiež považujem za nemalú výhodu, pretože niektoré prípravky na opaľovanie z oblečenia nejdú vyprať).
Modrá farba je skutočne perfektný nápad! Presne vidím, kde som už koľko mlieka aplikovala, a to ani nehovorím o tom, že kým natieram Kubka, Maťko odo mňa niečo úplne súrne potrebuje, takže odbehnem a keď sa vrátim, viem, kde pokračovať. Už sa mi viac nemôže stať, že mu zabudnem natrieť pravú nohu, pričom ľavú bude mať natretú 2x.
Ja sama som mliečko testovala na tvári, mám zmiešanú pleť a som alergik (trpím kontaktnou alergiou nevedno na čo). Pleť vôbec nebola po použití mastná, negatívna reakcia žiadna, výborne sa naň nanášal make-up, modrá farba sa po aplikácii zmení na priehľadnú (čo už, Fantomasa teda pravdepodobne nezbalím).
A NA ZÁVER ...
Zo všetkého najdôležitejšie však pre mňa je, že sa naň môžem spoľahnúť. I keď všetci vieme, že malé deti sa nemajú vystavovať slnku, všetci tiež vieme, že je to teória. Deti sú ako motýle, chvíľu obzerá kvietok tu, potom zas tam. Im nevysvetlíme, že správne a bezpečné je ostať v tieni. Neostáva nám iné, len zariadiť, aby boli v bezpečí aj na slnku. S Biodermou viem, že to tak je. A i keď to je Maťkovi aj Kubkovi zatiaľ jedno, až raz dospejú a ich manželky budú obdivovať ich krásnu a zdravú pokožku, ja a Bioderma budeme vedieť, v čom je to tajomstvo.

beja6
28. apr 2012

Naše dva týždne s " b i o d e r m o u"

B.......ol pondelok 16.teho a kuriér nám doniesol balík s darčekom,
boli zvedavé deti, aj my s manželom.
Tešili sme sa na nový krém,
aké dni s ním prežijeme každý deň.
Bio je predsa to, čo nás láka
rozbaľme teda balík, čo nás v ňom čaká.

I ........keď pravda je taká, že celý ten týždeň bol skoro upršaný,
veď čo narobíme s aprílom, on je už raz taký.
V druhej polovici súťaže sme sa slniečka viac dočkali
a s krémikom sme si zábavy užili.
Išlo to ako po masle, páčil sa deťom, ba i mame.

O .......be naše princezničky sa krášlia radi,
no veď sú to predsa baby.
O taký super krémik sa priam skoro pohašterili,
že ktorá ho vyskúša ako prvý.
O víťazovi rozhodol plač malej Sari,
a tak ustúpila veľká Simi.

D........nes bol deň stvorený priam na opaľovanie a výletík,
nože deti, kde máme ten krémik?
Doma sme teda nesedeli,
von sme sa hneď vybrali.
Predtým sme sa dôkladne natreli
s našim novým pomocníkom od Biodermy.
Dobre sme si natreli tváričky i rúčky,
aby boli chránené pred slnečnými lúčmi.

E.......šte som sa nestretla s tak jemným zložením
a to som už vyskúšala viac iných balení.
Rýchlo sa vstrebalo bez mastnoty,
to je skvelé, nezostanú stopy.
Ehe, v krabičke ešte jedna krabička, to je super
dvakrát chránený obal, nenastane prúser.

R .......ozumná cena bolo jednoznačne vždy to,
o čo mi pri kúpe kozmetiky išlo.
Aj v tom bioderma obstojí na jednotku,
nevyprázdni celkom moju peňaženku..
Raz-dva sme si tento náš krémik obľúbili,
a prajeme si,aby sme sa už sa ním nikdy nerozlúčili.

M........ilá neutrálna vôňa
nám plne vyhovela.
Máme radi slnko,more, krásu, jemnosť, ľahkosť, farby
a to všetko nám dokázal splniť krém od biodermy .
Modrá je symbol vernosti, i keď je farba studená,
a my bioderme verní ostaneme, či bude leto, a či zima!

A.......ni deti, ani my sme neprišli ani raz domov červení,
žiadne fľaky, žiadne vyrážky, sme plne spokojní.
Ako som očakávala-
bioderma nesklamala.
A keby sa niekto cudzí pýtal o radu,čo si vziať na dovolenku k moru,
naša odpoveď bude jednoznačná a jasná....BIODERMU!!!!!

Ďakujeme za možnosť jej vyskúšania, splnila všetky moje očakávania!!!!! 🙂

biela
28. apr 2012

s testovaním sme naplno začali až pred dvoma dňami, keď začalo slniečko intenzívne svietiť. čiže môžem hodnotiť len tieto dva dni, ale asi dokonalejšie a presnejšie by som ho zhodnotila až po celom lete 🙂
ráno som syna natrela pred odchodom do škôlky, poobede sme ešte chodili po slnku a krém ho ešte stále chránil. po natretí krémom ostala pokožka hebká a prirodzená, krém sa roztieral jednoducho. nestalo sa to, čo sa bežne stáva pri iných krémoch, že dieťa po natretí krémom ostane biele ako krieda a len ťažko sa rozotiera. toto modré mlieko ide ozaj ľahko a rýchlo, čo určite ocenia rodičia veľmi živých detičiek, ktoré natieranie mliekom berú ako nutné zlo.
na fotenie som "použila" aj mladšiu dcérku, tá bohužiaľ nemohla testovať, keďže krémik je určený pre staršie detičky, ale aj tak sa stalo, že bola celá zababraná od modrého mlieka a fotila som ich v bielych tričkách, čiže boli aj tie razom modré, to však nevadí, lebo modrá farba zmizla z trička pri ručnom vypraní bez použitia pracieho prášku.

S modrým mliekom sme zatiaľ spokojní, pri fotení si deti užili zábavy, dcérka bola nespokojná, že ona sa nemôže natrieť, jej nespokojnosť vyjadruje aj jedna z fotiek 🙂

beja6
28. apr 2012

Naše dva týždne s " b i o d e r m o u"

B.......ol pondelok 16.teho a kuriér nám doniesol balík s darčekom,
boli zvedavé deti, aj my s manželom.
Tešili sme sa na nový krém,
aké dni s ním prežijeme každý deň.
Bio je predsa to, čo nás láka
rozbaľme teda balík, čo nás v ňom čaká.

I ........keď pravda je taká, že celý ten týždeň bol skoro upršaný,
veď čo narobíme s aprílom, on je už raz taký.
V druhej polovici súťaže sme sa slniečka viac dočkali
a s krémikom sme si zábavy užili.
I šlo to ako po masle, páčil sa deťom, ba i mame.

O .......be naše princezničky sa krášlia radi,
no veď sú to predsa baby.
O taký super krémik sa priam skoro pohašterili,
že ktorá ho vyskúša ako prvý.
O víťazovi rozhodol plač malej Sari,
a tak ustúpila veľká Simi.

D........nes bol deň stvorený priam na opaľovanie a výletík,
nože deti, kde máme ten krémik?
Doma sme teda nesedeli,
von sme sa hneď vybrali.
Predtým sme sa dôkladne natreli
s našim novým pomocníkom od Biodermy.
Dobre sme si natreli tváričky i rúčky,
aby boli chránené pred slnečnými lúčmi.

E.......šte som sa nestretla s tak jemným zložením
a to som už vyskúšala viac iných balení.
Rýchlo sa vstrebalo bez mastnoty,
to je skvelé, nezostanú stopy.
Ehe, v krabičke ešte jedna krabička, to je super
dvakrát chránený obal, nenastane prúser.

R .......ozumná cena bolo jednoznačne vždy to,
o čo mi pri kúpe kozmetiky išlo.
Aj v tom bioderma obstojí na jednotku,
nevyprázdni celkom moju peňaženku..
Raz-dva sme si tento náš krémik obľúbili,
a prajeme si,aby sme sa už sa ním nikdy nerozlúčili.

M........ilá neutrálna vôňa
nám plne vyhovela.
Máme radi slnko,more, krásu, jemnosť, ľahkosť, farby
a to všetko nám dokázal splniť krém od biodermy .
Modrá je symbol vernosti, i keď je farba studená,
a my bioderme verní ostaneme, či bude leto, a či zima!

A.......ni deti, ani my sme neprišli ani raz domov červení,
žiadne fľaky, žiadne vyrážky, sme plne spokojní.
Ako som očakávala-
bioderma nesklamala.
A keby sa niekto cudzí pýtal o radu,čo si vziať na dovolenku k moru,
naša odpoveď bude jednoznačná a jasná....BIODERMU!!!!!

Ďakujeme za možnosť jej vyskúšania, splnila všetky moje očakávania!!!!!

beja6
28. apr 2012

prikladam dalsie fotky

lenadka
28. apr 2012

V prvom rade ďakujem za možnosť otestovať krémik. 🙂 Testovali sme ho hlavne na našej staršej "Snehulienke". Má veľmi citlivú pleť a úplne katastrofálne reaguje na prvé silnejšie jarné slniečko, keď sa nenatrie, líčka má večer červené, opuchnuté a drapľavé .Natieranie nie je jej záľuba a tak niekedy zabúda, ale musím povedať, že natrieť sa biodermou nezabudla ani raz! 🙂 Mliečko sa rozotiera ľahko, modrá farba mi pomohla pri kontrole, či sa natrela dobre, keďže je už dosť veľká a chcem, aby bola aj zodpovedná v natieraní, nechám ju nech sa natiera sama. Modré sfarbenie má jednu nevýhodu, natierala sa už oblečená pred odchodom do školy, raz sa jej podarilo natrieť si aj sveter, ostal modrý, ale našťastie po opratí nezostal fľak, čo sa mi pri iných krémoch stávalo. Dcéra má extrémne citlivú pleť a na biodermu nemala žiadnu reakciu, čo ma teší. Jediné čo jej vytkla malá je, že vraj trošku smrdí 😀 . No mne sa nezdá 😀 . Takže keď to súhrne vezmem, sme obe spokojné 🙂
Nejaký škriatok mi vymazal z fotoaparátu fotky z rôznych dní testvania a ostali tam len tieto, moja chyba, že som si ich hneď nezálohovala. Tak pripájam aspoň tie zostávajúce. Pekný deň všetkým prajem!

lenadka
28. apr 2012

@beja6 tak tomu hovorim super basnička 🙂 pekne si tam zakomponovala testovanie-perfiš! držím palce 😉

henca74
28. apr 2012

"BIODERMA - deťom verná"
"BIODERMA modrá - 100% dobrá"

Nedočkavo sme čakali na deň D, kedy nám donesie kuriér balíček. Náš 4-ročný Samko mal z darčeka neskutočnú radosť, akoby dostal nejakú super hračku. Hneď sa podujal, že ideme testovať. Krémik, teda mliečko má veľmi jemnú vláčnu konzistenciu, ktorá sa ľahko rozotiera. Pre nás je modrá farba veľkou motiváciou, samko - šmolko chce byť ako jeho malí modrí rozprávkoví kamaráti, takže nemáme žiaden problém. Je nám ľúto, že sme mliečko nemohli naplno "otestovať v akcii" niekde v aquaparku, nakoľko je vodeodolný. Bola som veľmi milo prekvapená, že pokožka po aplikácii krémom ostala hebká a nezanecháva mastný film. Krémik nás chráni počas celého dňa pred slnečnými lúčmi, akoby sme mali nad sebou slnečník. Ďakujeme za "mesiac s BIODERMOU"... dozvedeli sme sa o krémiku, ktorý chráni nielen naše najväčšie poklady, ale aj nás dospelých, takže pre celú rodinku stačí na cesty necesty zabaliť jeden krém Photoderm KID BLUE. Tešíme sa, že sme našli krémik, s ktorým sme si naozaj "sadli" a určite mu ostaneme verní.

Slniečka sa nebojíme,
pokožku si opálime,
photoderm KID BLUE krém náš,
pod ochranné krídla nás,
miesto našich rodičov,
vezme detí tisícov.
A tak mamky, ockovia,
euráče nám zarobia,
na dovolenku "modrú",
s BIODERMOU k moru.

Všetkým želáme krásne leto s BIODERMOU.

beja6
28. apr 2012

@lenadka dakujem, aj vam drzim silno silno palceky!!!!!

mimikri
28. apr 2012

Ahojte všetci, hlási sa odborná komisia 😵 v zložení Dáška 🙂 a Paťko 😉 . Boli sme veľmi zaneprázdnení týmto „projektom“. Mliečko Photoderm Kid Blue SPF 50+ je krásne modré ako obloha, radi sme sa s ním malovali bola to zábava. Mliečko malo tu správu konzistenciu nebolo veľmi husté ale ani príliš riedke. Keď nám mamička urobila na líčku slniečko pekne tam zostalo a neroztekalo sa. A čo bolo ďalej? Mliečko nie je voňavé! Fí, veľmi som sa čudoval 😨 , ale hneď som bol rád, lebo včielky si už nemyslia že sme kvietky! Už sa nemusíme báť že si z nás urobia pristávaciu plochu. A ani mamička sa nehnevala že si musí ísť umyť ruky lebo sa jej lepia a sú mastné. Nič také sa nestalo. Stále bola s nami a mohli sme sa hrať, behať, zabávať i pracovať. A akú mám krásnu pleť? Keby som bol dievča aj sa s tým pochválim ale to nemôžem lebo som chlapec tak to nechám na sestričku lebo ona sa chválila aká je pekná a bez pupáčikov. Ona je totiž taká citlivka! Dievča, ha. Ako všetky. A aby sme nezabudli boli u nás múmie. Ale natreli sme ich týmto fantastickým mliečkom a viete čo sa stalo? Začali sa usmievať a dokonca aj to v čom boli zabalení im nejako začalo odpadávať. A chceli si ho zobrať so sebou ale mi sme si ho nedali, do kufra sa schovali a na cestu zbalili. My, odborníci Dáška a Paťko 😎 Vás všetkých pozdravujeme a konštatujeme vynikajúce výsledky tohto výskumu. Buďte aj vy odborníci a vyskúšajte, určite Vás nesklame. Hurá ide leto a Bioderma kamoška už zostáva s nami. 😅

mimikri
29. apr 2012

@strieza tak hadam budete skoro zdravi 😉

bioderma_lucia
autor
29. apr 2012

@ludka14028
@biela
@beja6
@henca74
@edusik
@lenadka
@slamienka
@varticek
@mimikri
@strieza
ahojte, prisiel cas na vyhodnotenie nasho testovania Photoderm Kid Blue. Som rada, ze ste si mohli Photoderm Kid Blue otestovat priamo doma a verim, ze s "nim" stravite cela rodinka krasnu letnu dovolenku bez spalenia 🙂
Rozhodovanie bolo velmi tazke, pretoze je vidiet, ze kazda z vas sa snazila a dala do toho vsetko.
Zial @edusik nam nenapisal ziadny text a vobec sa neozvala. Snad je v poriadku.

Vitazom testovani sa stava a balicek produktov BIODERMA v hodnote 80€ ziskava: @beja6
Blahozelame ti a prajeme, aby cela tvoja rodinka mala krasne leto s Biodermou.
Do 10 dni ti pride balik s produktami: ABCDerm Hydratant 200ml, ABCDerm Moussant 1l, ABCDerm obrúsky 60ks, ABCDerm ATO+Baume 200ml a ABCDerm ATO+Lavante 200ml, ABCDerm Relax Oil 200ml.

Este raz DAKUJEM vsetkym a prajem krasne leto!
Lucia

slamienka
29. apr 2012

@bioderma_lucia blahozelame vitazke, zasluzila si to 🙂

mimikri
29. apr 2012

beja6 gratulujem užite si krásne leto s výhrou. a luci ďakujeme že sme mohli testovať tento super krémik 🙂

slamienka
29. apr 2012

veru, aj my dakujeme 🙂