Pigmentové škvrny na tvári

pattinka
7. máj 2013

Pekný deň, chcela by som vedieť ako sa starať o pokožku tváre na ktorej sú pigmentové škvrny. Objavila som ich pred tromi dňami ráno, pri dennom svetle, sú len jemne sfarbené - o odtieň tmavšie ako moja pleť - na lícach a nose iba trošku, väčšie sú na čele - kde mi nepríde ofina a nad hornou perou.Myslím, že na vine je toto agresívnejšie slniečko, ktoré nás v posledných dňoch trápi. Čo teraz? Nechcem ich iba prekrývať, chcela by som pleť nejako aj liečiť, aby to nebolo horšie. Naviac mám zmiešaný typ pleti so sklonom k rozšíreným pórom. Poradíte mi? Vopred ďakujem

silviatt
2. sep 2013

@33jaja uz nemam, ale skusim sa manzela opytat, ci by priniesol a dam vediet. Mamina si ho nanasa iba na flaky alebo na celu tvar? Ja mam tie flaky takr akoby v kope, tak neviem, ci na celu tvar alebo len nrjako na tie flaky naniest. Dakujem

33jaja
6. sep 2013

Ahojte, mamina si ho dáva na celú tvár a na tento krém si cez deň dáva ešte jeden aby bol lepší účinok. Zatiaľ dakujeme 😉 za ochotu, Jana

fabianko11
16. sep 2013

Ja práve skúšam ten zázračný EXPIGMENT ,tvár mi sčervenala akoby trochu spálená ,čo mám teraz s tým robiť, aby to malo ten spravny výsledok,ono tie flaky zmiznú samé alebo natierať a pílingovať ,poradte prosím ak máte skúsenosť...

33jaja
19. sep 2013

@silviatt ahojte, tak ako ste s tým krémom? Dá sa ešte zohnať? ďakujem, Jana

silviatt
20. sep 2013

@33jaja ahoj. Manzel by ho mohol priniest, ale az zaciatkom novembra.

33jaja
20. sep 2013

ok, počkám, ďakujem krásne, pekný deň, Jana

33jaja
20. sep 2013

a ešte by som sa chcela opýtať či by mohol doniesť viacej? ja by som s maminou zobrala aj 4 kusy, a neviete náhodou či sú aj silnejšie tieto krémy? Ďakujem pekne, Jana 🙂

silviatt
20. sep 2013

Silnejsie neviem, skusim vygooglit. Kludne prinesie aj styri, ked uz pojde do lekarne. Aj kamosky chcu 🙂

33jaja
11. okt 2013

ok, ďakujeme krásne a ste zlatá a ochotná 😉

33jaja
31. okt 2013

Ahojte, tak ako je to s tými krémikmi? Aby som Vám poslala za ne peniažky . Jana

charllotte
31. okt 2013

baby ja som nasla toto, babickovsky recept.....http://www.zzz.sk/?clanok=6298

Kolko je prosim vas viazanicka petrzlenu??? 😀 Chcem to skusit, syn ma pigmentovu skvrnu na nose a uz uz som sa informovala o odstraneni laserom, ze pojdeme na zakrok, ale toto by som este skusila.