Gulôčková dráha Quadrilla

labutka
7. feb 2012

Zaujima ma gulockova draha Quadrilla. Myslim ze ste jediny obchod na Slovensku, ktory ju ponuka, ale mate ju uz dlhsi cas vypredanu. Chcem sa preto opytat, kedy bude znovu skladom a ci budu k dispozicii aj rozsirenia k nej.

kidsworld
7. feb 2012

@labutka - áno, podarilo sa nám ako prvým na slovensku túto gulôčkovú dráhu predstaviť aj na zopár podujatiach keďže sme dostali zopár kusov a mali prísľub na jej ďaľšiu distribúciu - nedostatok tejto guľôčkovej dráhy mal však na svedomý boj medzi výrobcami, ktorí bojovali o práva pre túto značku (ako sa nám podarilo zistiť minulý týždeň počas najväčšej výstavy hračiek v Európe v Norimbergu) - nový výrobca je už známy avšak prvé zásielky od nového výrobcu neprídu do európy skôr ako na konci leta, t.j. v najkôr v septembri..

labutka
autor
7. feb 2012

@kidsworld spravne to chapem, ze potom to uz bude v poradi treti vyrobca? Presne toto sa mi totiz stalo zaciatkom minuleho leta - drahy sa vsade uz len dopredavali a potom zaciatkom septembra boli znovu k dispozicii.

kidsworld
7. feb 2012

@labutka v podstate sa jedná o staronového výrobcu - dôležitejšie však bude stabilita výroby a následne dodávok aj na stredoeurópske trhy 🙂

sjuzocka
9. feb 2012

@labutka aj woodyland zacal vyrabat gulickovu drahu 🙂 ja som to nahodou zistila v draciku... a hned aj kupila, drevena draha za priaznivu cenu...

sjuzocka
9. feb 2012

a quadrilla je aj na ebay.co.uk 🙂

bihan
9. feb 2012

Len keď už niekto quadrillu má, tak nebude kupovať inú guličkovú dráhu, ktorá je s ňou nekompatibilná ;)

labutka
autor
9. feb 2012

@sjuzocka jak pise @bihan , ja mam quadrillu, dostala som na nu niekolko pozitivnych referencii od kamosiek, tak bolo rozhodnute. Kupovala som ju z UK, kedze na sr som ju nenasla a z ciech mi ju na slovensko nechceli poslat. Teraz som chcela este nejake drobnosti k nej, ale asi zas pokukam ebay alebo UK stranky...