Čo prežívate pri tancovaní?

petermodrovsky
20. aug 2012

Predstavte si seba na parkete, znie príjemná tanečná hudba a tancujete sama, alebo s partnerom. Je to pre vás oddych, romantika, šport, zábava, rozhovor s partnerom...?

ematko29
20. aug 2012

je to premna oddych ,zábava ašport v jednom.No aked tancujem spartnerom tak samozrejme romantika 🙂

felinda
20. aug 2012

úúplnú extázu......milujem latino a všetko okolo toho...... 😅

kvojtanikova
20. aug 2012

no pre mna je to najma odburanie stresu a prilev euforie, ked tancujem sama na popularnu hudbu (disco) tak je to sucasne aj sport. Pri tanci s partnerom to nie je bohvieco, teda pokial je tym partnerom moj manzel, pretoze sme obaja dominantni a velmi tazko sa "nechame viest". V tanecnej skole sme sa s manzelom vzdy dokazali vyborne pohadat - pocas 12tyzdnoveho kurzu to bolo presne 11x. No a nasledkom spominanej euforie a udobrovania sa po hadkach sa nam po 9 mesiacoch od skoncenia kurzu narodila nasa krasna dcerka 😉

nanulik
21. aug 2012

ja som čítala čo "užívate" pri tancovaní :D

alllexa1
21. aug 2012

pre mna je to najma potesenie, zabava, najma ta latino hudba - pri nej clovek nedokaze sediet🙂 no a ak ma clovek partnera, ktory vie tancovat, moze tam byt aj vasen, zvadzanie, hra...

niky7287
21. aug 2012

tanec je pre mna vsetko v jednom ked zacne hrat hudba tak hned sa zacnem hybat vsetci co ma poznaju vedia ze tanec to som ja

vejula
21. aug 2012

tak tancujem velmi rada, ale teda najradšej bez pravidiel,... No teraz tancujem, len ked ma nikto nevidi, sama doma, lebo s mojim kotlom čo nosim pred sebou je to velmi vtipne 😀 😀 😀

nela435
21. aug 2012

Tanec je pro mě relax,potěšení a je to dobrá věc na odbourávání stresu 🙂

zeta123
21. aug 2012

latino...to je taniec pre mna...oddych a zábava v jednom 🙂

adri2626
21. aug 2012

Pripadam si trapne a smiesne, pretoze som tanecne drevo. Najvacsiu radost z mojho tanca ma moj 10 mesacny syn - este aj tomu som smiesna a zo mna neuveritelnu zabavu 🙂

zeta123
21. aug 2012

skoda ze u nás nie je velmi prílezitost na tancovanie. diskotéky su nanic ☹

petermodrovsky
autor
21. aug 2012

@adri2626 tak to je spravne, lebo tanec je zabava 🙂

sea23
21. aug 2012

je to pre mna uvolnenie,odreagovanie sa od všetkého...🙂

modrofuzik11
21. aug 2012

dlho som tancovala brusne tance. bolo to super. citila som sa zenskejsie a velmi uvolnene. myslim, ze sa mi z nich aj pekne upravila postava a aj na sebavedomi som ziskala 🙂 teraz mam dve male deti a cas na tance uz bohuzial nie. verim, ze to vsak znovu pride.

mirkamurko
21. aug 2012

Tanec je pre mňa všetko.

nodynka
21. aug 2012

velmi mam rada tanec.Tvoj tanec na obrazovke sa mi velmi pacil.

usmiata4
21. aug 2012

Tanec zbožňujem, tancujem vždy a všade ak je to len možné 🙂

kukulka17
21. aug 2012

Tanec som odjakziva milovala, ci uz latino, klasicke spolocenske tance, alebo disco. Je to jedna z mala cinnosti, pri ktorych odhadzjem vsetok stud a hanbu, a dokazem sa uplne uvolnit. Tanec a hudba su pre mna neodmyslitelnou sucastou zivota. 😎 😵

naty1987
21. aug 2012

milujem tanec hlavne latino chodila som do tanecnej a tam som sa spoznala s priatelom on tancoval nejachych 10r.je majster slovenska 🙂 a radi si zaspominame aj doma na tie sladke casy z tenecnej 🙂

marcelatje
21. aug 2012

Eufória!!! Vyplavujú sa endorfíny, neopakovateľné pocity šťastia, umožňuje istý druh neverbálnej komunikácie, tanec je jednoducho úžasný prostriedok na uvoľnenie, sebarealizáciu, zábavu, relax, liek na všetko ........ veď ako vraví moja invalidná mama keď brnkne kalman na strunu nič ju nebolí a barla letí do kúta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
21. aug 2012

odreagovanie, psychická očista.... pri tanci zabúdam na problémy, prestávam myslieť, užívam si len daný moment a vychutnávam hudbu... ak dokonca poznám slová tak si aj pospevujem pritom a je mi úúúúplne fuk čo si kto o mne myslí 😀

janica566
21. aug 2012

Pre mňa je to relax.ja sa dokážem uvolniť,zabudnem na problémy,a keď sa hrá čo sa mi páči ,je to úúúúúúúúúúúžasnééééééééééééééééééééééé 🙂

andre36
21. aug 2012

urcite relax...2 roky som tancovala orientalne tance a keby som neotehotnela, tancovala by som dalej...inak neviem tancovat, ale milujem hudbu a rada pozeram vsetky tanecne sutaze, najviac latino🙂

zuzka1.
21. aug 2012

pri tanci a hudbe prežívam veci emotívnejšie, cítiť hudbu v nohách, v rukách, vo výraze a v hlave zo mňa robí "inú" ženu a milujem ten pohľad mojho muža , ktorý sa od našej prvej salsy, ale i valčíka, čardášu, polky a najma tanga nezmenil. Ta iskra je tam stále a preto stále aj u nas platí: "Neprestávaj tancovať........"

flowerfairy
21. aug 2012

Tanec je uuuuzasna vec, niekedy ma clovek pocit,ze lieta (a to ani nemusi nic "uzivat",ako hovori @nanulik 😉 🙂
Ja som teda uz davno netancovala,ked neratam poskakovanie po obyvacke v snahe zabavit drobcov, ale "za mladi" som tancovala latino a pamatam si na ten super pocit,ked ma clovek uz naucene kroky tak,ze sa na nich nemusi sustredit a moze si len uzivat hudbu a pohyb 🙂

adri2626
21. aug 2012

@adri2626 - Keby som mala príležitosť a čas naučiť sa pár nejakých základných tancov určite by som šla 🙂 Škoda, že keď som ja chodila do školy, tak u nás neboli žiadne krúžky na ktoré by som šla. Ale väčšinou je to tak, že deti a puberťáci sa hanbia tancovať a potom to v dospelosti určite ľutujú /presne ako ja/.

miasimi
21. aug 2012

@petermodrovsky Tanec je pre mna nieco neskutocne, vyzivam sa v tom ,, milujem tanec a moja dcera tiez ma len 3,5 roka ,,, ale je super ,, ma rytmus ma pohyby je uzasna .... 🙂 taktiez som chodila na tanecne, ci akrobaticky rock .... , alebo spolocenske, moderne, ale nic z toho som nedokoncila ,,, teraz by som to vratila spat. 🙂

tatiankam
21. aug 2012

tanec a dobra hudba vytvoria super naladu,ale musite byt s ludmi,ktori sa vedia bavit.Ja som mala stastie na ludi,chodili sme sa bavit kazdy piatok,teraz sa to neda ked uz mam deti ale robi mi radost ked zase ich vidim tancovat.nie ze by som bola stara ale uz nikto nema cas 😒 cize odpoved na otazku je to pre mna oddych,zabava,smiech,relax a chut zit 🙂 😉

evitka82
21. aug 2012

bolesti nôh 😀 😀 😀

vejula
21. aug 2012

@tatiankam tak to som neznašala najviac. Ja som si dala jeden poldecak, a už mi nohami mykalo, a to som musela všetkych prehovarať, nech ideme niekde kde sa tancuje... Lenže všetci potrebovali vypiť viac, inak sa citili trapne. Mne bolo jedno, tak som všetkym liezla na nervy neustalym hustenim do hlavy, nech už konečne zdvihnu riť